Page 27 of 27 FirstFirst ... 17252627
Results 521 to 526 of 526

Thread: BaL diskusija

Default Re: BaL diskusija

Razumijem to al kad vec se fokusiram na treniranje brzine trebalo bi barem malo da raste :S

Quote Originally Posted by tonco46 View Post
    Jos jedno pitanje:
    Kada coach postavi balance za strategiju odprilike sta treba da radim :S Vracam se i u odbarnu i opet stvaram sanse ali dobijem onaj komentar da nisam nista uradio i uvijek kada tu strategiju koristi dobijem losu ocjenu
    Kad je balance u pitanju uvek dobijes "Try focusing on creating goal scoring opportunities" sto bi znacilo da treba da das go ili barem da imas dobre sanse. Sustinski to nema veze, jer nekad mozes da das 2 gola i imas 1 asistenciju a da ti ocena bude na kraju 6.5 isto tako i obratno, kad igras kao panj zavrsis sa nekom ocenom od 7.0 ili 7.5.

Uglavnom, ja takvu strategiju koristim da malo vise dajem lopte saigracima nego da sam postizem golove i prodje ok.

Quote Originally Posted by tonco46 View Post
    Razumijem to al kad vec se fokusiram na treniranje brzine trebalo bi barem malo da raste :S
    Ako si citao opise tamo kad stvaras igraca, pise da je speed nesto sa cime se fakticki rodis i da ta osobina kasnije tesko moze da se nesto unapredi. Ako si napadac ta brzina ti i ne znaci bog zna sta, posto ce odbrana da te stigne ili da ti se nalepi na ledja u 99% slucajeva. Bolje je za napadaca da ima dobar body balance i staminu kako bi mogao da stavi dva odbrambena na ramena i raspali po golu!

Ako ti je za utehu meni je za cetiri pune sezone brzina skocila samo za 2 poena.

Ono sto mi je fascinantno citajuci ovde iskustva je da uspevate da dajete toliko golova po sezoni i osvajate sve te trofeje u prvu sezonu ili dve. Obzirom da igram na Top Player nivou cini mi se fakticki nemogucim a nisam neko ko je juce poceo da igra PES. Moja najbolja sezona je sa 48 odigranih utakmica i postignutih 15 golova sa 8 asistencija. Pri tome za sad jedino sto sam uspeo da osovjim je Kup Spanije sa Seviljom.

I jos nesto, ne znam jel neko igrao za Celzi (Possesion (OFF)) al ta taktika me kostala zivaca i zdravlja. 90% vremena saigraci vracaju loptu na svoju polovinu i onda se kao nenormalni dodaju izmedju sebe a ja kao CF mozda dobije jednu ili dve prilike za sut na go u toku cele utakmice. Jedva sam cekao prelazni period pa da bezim...

3. The Following 2 Users Say Thank You to djevrek For This Useful Post:

Amateur

Prijateljski savet,većina vas greši prilikom kreiranja igrača...Svi se trude da mu overall bude što veći na početku,a to je ono što vas kasnije pokopa.Npr,za igrača koji je CF,svi mu naduvaju šut da bude preko 85,dok brzina i ostalo bude oko proseka(67 npr.).Prvo što nije realno da neko od 17 godina ima jedan od najboljih šuteva na svetu,a sve ostalo da mu bude kao u Pantelića Marka xD . Drugo,overall mu mnogo sporije napreduje nego kao kad napravite igrača od 65 overall,recimo.
    Ja kada sam pravio svog igrača,više sam se koncentrisao na neki balans,tj. da sve bude približno,sa time da dam malu prednost brzini,zato što brzina gotovo i ne može da se istrenira,za razliku od stamine ili šuta,koje možete da nabijete preko 80 za samo jednu-dve sezone. Moj igrač na početku nije imao išta preko 80,ali je imao pun .... 75 i tako
    To je rezultiralo time da sa 21 godinom budem najbolji strelac Premier Lige (Top Player) Zapamtite,balans ocena je UVEK bolji nego kad naduvate samo jednu,dve A evo i ss http://imageshack.us/photo/my-images/64/kama1.jpg/

Drugari ovaj BAL 2011 nije los.....Tacno je da ima dosta gresaka ali sta je tu je....ako ste CF kao ja nema muke,cekam na pola ne igram odbranu,odigram dupli pas,odmah sut,dam gol,ne dam gol,ili asistencija padne i opa la....Vidim neki su krenuli sa ocenama mnogo losim....Ja sam uspeo slucajno dok sam cackao i pravio bas igraca koga sam postavio http://youtu.be/alycQaRcp7s.....o cemu se radi.Kada birate visinu,tezinu,blablabla idete na ocene odnosno birate shoot--pass itd...postavite na shoot skoro najvisde i ostalo podelite na dribbling i speed....idete zatim na sledeci deo...gde izbacuje finalnu ocenu igraca....zatim se vratite korak unazad...ne dirate nista deo sa crticama odnosno shoot,speed itd....onda opet kliknete za finalnu ocenu jedno 15-20 puta i ispadne 100% fenomenalan igrac...provereno probao......i tako se vracate tamo amo,mozda ce nekome biti smor ali isplatice se...verujte mi....ima razlike kada krenete sa ocenom 70-75 i 81-85......i samim tim zaboravih dobijaju bolje slickice.......zato i neki od vas imaju problema sa igrom....igrac lako gubi loptu,lose se krece,vrse se izmene na poluvremenu ili nekom minutu vise-manje....ja od kad sam krenuo nisam bio zamenjen....osim povreda...

znam druze ja u celziju poginuh....sreca sto imadoh dobar sut pa odakle god sam dobijao loptu mala finta i trus.....ne bih preporucio celzi....ekipa za idealnu sezonu...naravno da ima bar koliko toliko dobre igrace...sve zavisi od PES 2011 koji imate instaliran je PSV.....konstantno lopta ide napadacu,asistencije su vrhunske....odbrana djene-djene....takodje i mancester bi pohvalio....

Koristi Fraps

Page 27 of 27 FirstFirst ... 17252627