Page 13 of 13 FirstFirst ... 3111213
Results 241 to 260 of 260

Thread: Igranje odbrane!?

Default Re: Igranje odbrane!?

Ovo ti je najlakši način da koristiš pomenute taktike,ne moraš da pamtiš na koje si dugme stavio koju taktičku zamisao.Na brzinu sam postavio ovo,ali verujem da je razumljivo.Imaš tri varijante koje su parcijalno podeljene:kad vodiš,igraš nerešeno,i kad gubiš.Istovremeno možeš igrati samo dve taktičke zamisli,što je bio princip i na manualnom postavljanju.Kombinuj,imaš vremensku skalu po kojoj možeš vezivati svakakve strategijske zamisli.

Cool Re: Igranje odbrane!?

Quote Originally Posted by Klang View Post
    Kad promenis strategiju, dobijes sms obavestenje, stigne ti email, zovu te telefonom iz Konamija i dodje ti jedna kosooka snajka direktno na kucnu adresu da te obavesti.
    Pa naravno da postoji vizuelni indikator o strategiji sto si verovatno i sam mogao do sada da provalis da si pokrenuo igru i probao ukljucivanje strategije.
    Uostalom, kao i svaki put do sada.
    Hahaha.. jbg brate, nisam to dosad probao, inače te nebih ni pitao! Sutra ću da igram sony sa drugarom pa ću da vidim :P

Quote Originally Posted by Zvezdan Nik View Post
    Ovo ti je najlakši način da koristiš pomenute taktike,ne moraš da pamtiš na koje si dugme stavio koju taktičku zamisao.Na brzinu sam postavio ovo,ali verujem da je razumljivo.Imaš tri varijante koje su parcijalno podeljene:kad vodiš,igraš nerešeno,i kad gubiš.Istovremeno možeš igrati samo dve taktičke zamisli,što je bio princip i na manualnom postavljanju.Kombinuj,imaš vremensku skalu po kojoj možeš vezivati svakakve strategijske zamisli.
    Hvala puno, sad znam... Ipak tvoje objašnjenje bolje od Klangovog, hehe:P zzm se..

Meni niko nije odgovorio na pitanje, da li uopste vredi igrati mali presing?
    AKo sam dobro shvatio, mali presing znaci da samo jedan igrac ide na protivnika sa loptom a ne dva i vise?
    I kako bre igrati protiv one proklete Barselone? Maltene svi igraju sa njima a Barsinih igraca ima u svakom momentu svuda i to mnogo.

Brate,sve je to suviše relativno.Presing je dobar ako ti je ekipa dobro raspoložena,konkretno,pozadina i vezni red!Nije dobro igrati izraziti presing ako ti je ekipa loše raspoložena na ovim pozicijama.Drugo,pojačan presing je dobar u kombinaciji sa swap wings ako su ti bekovi crveni pa pritiskaju protivnička krila i daju ti šansu sa kontra- napadima.Ako gubiš,presing je vrlo dobar odgovor na protivničku igru,ali opet u kombinaciji sa nekom od taktičkih zamisli.Moraš imati na umu da je presing mač sa dve oštrice ,i da se vrlo lako ispada ako je odbrana odigrana kilavo.Ipak,kad se poklope kockice,dobar presing,ja ga nekad panjim i do 20,može da bude mnogo dobar izbor.

Ja igram sa 0 presingom i to mi se pokazalo kao najbolja kombinacija.

Porav svima,novi sam ,i malo sam pratio sta se pise o igranju odbrane .Ja takodjer imam jako puno problema,pokusavam pratiti savjete,mada moram priznati da mi lose ide.Hajde nekako tu odbranu i krpim,samo bi molio da mi neko objasni malo napad i kontrolu igraca.Imam dosta problema,pogotovo kod igraca koji igraju jacu i bolju odbranu,ma svaki duel izgubim,ne mogu cestito ni primiti lopte negdije u blizini sesnesterca,ako i uspijem primiti,okrenem li se prema golu ,ma u sljedeca dva tri koraka cu je izgubiti.Bilo sta da uradim ,loptu ce mi uzeti.Vidio sam da ti ljudi puno bolje kontrolisu loptu ,mijenjaju smijer ,jaki su u duelu.Sta treba raditi,ja sam pokusavao mijenjati smijer ,drzeci uz lijevi stik i L2 I R2,nekada pomogne ali nije to to.Vidim da je neko napisao,da koristi u napadu L1 u duelima.Sada me zanima ,kako poboljsati duel igru ,lakse mijenjati smijer,pogotovo kada je protivnicki igrac blizu.Hvala puno,pozz iz Sarajeva .

tatko na online operativac's Avatar

^^^

Vezbaj, samo tako.
    Evo moje statistike odbrane, odnosno broj primljenih golova po utakmici.
    dole, u att
    Attached Images Attached Images

Sto se mene tice primetio sam da sudija ono sto je bas grub Faul van 16 ne svira!Dok za neku glupost zvizdi!

Ko pravi sudija, pogresi covek
    Ja umirem od smeha kada vidim ortaka kako se nervira jer mu sudija ne svira neki faul, a ovamo kada on mene ubije klizecim i sudija ne svira nista onda mu je ok, pa opet kada ga skrsim a nema faula a on osecam da bi grunuo dzojstik o zid

Sudija je generalno lose odradjen sto se tice faulova, ali najveci mi je smor sto svira i onaj ofsajd od 1mm, a ciste faulove zna da iskulira. Ali sta je tu je, ziv se covek na sve navikne.

Amateur Maksa992's Avatar
    Steam ID:
    STEAM_0:1:57358873

Momci i ja da pisem malo po meni je najbolje igrati odranu od paseva ofsajd zamkama ali ne ono u managment-u ofsajd trap on ili off nego namestite zadnju liniju tj. odbranu high visoko na 20 poena sa ofsajt trap off nikako sa on meni uspeva skoro svaki pas je ofsajt neznam od 30 po mecu 25 su ofsajdi!!! probajte ne skodi a vredi!!!!!!!!

na koji nacin zaustavljate duple pasove ili pratite tog igraca koji je u trku?

Administrator maremas's Avatar

Default Odg: Igranje odbrane!?

Tako što prebaciš kursor na igrača koji je najbljiži svom golu i odvedeš ga u kazneni pa čekaš ovog igrača

AI niti će da prati tog igrača, niti će da pokriva prostor, tako da ako ti neko odigra 2, 3 dupla pasa i krenu da mu utrčavaju više igrača gotov si... ne možeš da se osloniš na AI tvog tima, tj. odbrane

Regular zakzizu's Avatar

nisam znao gde da pitam,aj ovde.na koje dugme da izbijam loptu kad mi protivnik centrira sa strane po zemlji?probao sam na kocku medjutim juče sam igrao 6 ut i primio sam jedno 10 golova na tu foru,u jednoj čak 4

Super Star VaskeKtz's Avatar

nema, to je bug u igri, ako ti prodje sa strane i ubaci na Y, ja mislim da tu ne moze nista da se uradi

Regular zakzizu's Avatar

bem li ga,vidim da ovi izbacuju nekako ili ja ne prolazim mnogo sa strane

Đoko

Ma ljudi,Ja onako igram odbranu.Pratim strelicom igraca i onda klizeci ili X zavisi.Al dobro je sto ste otvorili temu....)))

Page 13 of 13 FirstFirst ... 3111213