Page 3 of 13 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 41 to 60 of 260

Thread: Igranje odbrane!?

Super Star maremas's Avatar

Default Re: Igranje odbrane!?

Quote Originally Posted by loopsy View Post
    Odbrana se igra mnogo teze nego do sada.Medjutim problem je u tome sto igraci u odbrani vodjeni kompjuterom nece da krenu na igraca sa loptom.Stoje okolo kao da su zaspali i budi se tek kad uzmem kontrolu nad njim !!! Inace najlakse je proci odbranu sa loptom u prostor po zemlji,tu se odbrana totalno pogubi!!!
    Mene najvise smeta sto CPU igrac iako moze ne pruza nogu da pas presece, to je u PES 2010 uvek radio i takve lopte nisu prolazile, ovde samo posmatra loptu, zato ti pasovu u prostor prolaze sad lakse nego ikad! Evo vidite video, cist debilizam. Ovo je pogotovo zaebano kad igras vs player, jer je stvarno tesko da se branis, lopta uglavnom uvek prodje i tebi nista ne preostaje nego da juris igraca...

Non mollare mai dj90's Avatar

Na ovom klipu je pitanje da li je igrač mogao da preseče. Ali slažem se da nekad olako prolaze lopte po zemlji, mada ne retko i preseku kod mene

Super Star maremas's Avatar

Kako nije, ovo se gotovo stalno desava, lopta prolazi pored njih kao da ih nema, ovaj srednji igrac je morao da je presece. Recimo upali PES 2010 i probaj ovakve pasove, u zivotu nece da prodju.

Po želji!!! neme93's Avatar

I mene to strasno nervira. Kad igram player vs player drzim kocku da drugi igraci napadaju onog kod koga je lopta dok ja cuvaam i pratim drugog igraca jer znam da ce njemu da doda u prazno i kad doda, moj igrac to ne presece. . .

Non mollare mai dj90's Avatar

Razumite ih, moraju i oni nešto da ostave pa da isprave u sledećem PESu (nadam se). Bitno je samo da je ovaj najbolji

Quote Originally Posted by FXGT View Post
    okud ti to ne lupaj
    ja dobijam i zute i crvene i takodje i komp
    sudija sve lepo svira
    recimo ako je start sa ledja na igraca od zanjeg igraca u odbrani a pri tom sansa za gol znaci nem nikog blizu crveni se dobija kao 1*1
    Nije tačno!! Evo proveri, probaj 10 puta pa izračunaj procenat! Predvidjam maksimalnih 20 posto!! Sudjenje je u prošlom PES-u bilo totalno naklonjeno kompjuteru, dok je meni davao crvene za svaki start s ledja, što je meni bila jedna od tri najveće mane prethodnog fudbala, ali je ovo skroz suprotna situacija tako da mi je i sa tog aspekta PES 10 bolji od ovog!!

Po želji!!! neme93's Avatar

tih 20% je 2 primljena gola

tatko na online operativac's Avatar

Skoro mi se nije deslio da se toliko iznerviram zbog igranja odbrane,
    ovo prevazilazi moje granice tolerancije...
    Na trougao protivnikov mi odbrana ispada tako lako da sam frustriran.
    Nerviram se.
    I totalno nerezonsko menjanje igraca u odbrani na semi-automatik.

^ub'o si u sustinu.... drugo, bilo kad moze da se dosudi faul u blizini 16m, i to je onda kao penal...

E upravo si pokazao ono o cemu sam vec pisao ovde.Odbrana je po meni najgluplja do sada.!!!

Regular salekuzma93's Avatar

Imam i ja problem sa odbranom kao i vecina vas ali sam nasao neko nazovi resenje tako sto sam 2 stopera povukao skroz nazad i kad me napadaju ja ih vracam i cekam tako da se retko kad desi da mi sibnu dubinsku loptu izmedju dva igraca i daju mi gol...Startnost igraca katastrofa,neverovatno sporo i poprilicno me iritira ali dobro,nema veze,vec sam navikao...

Previse je stvari koje me nerviraju. Nikako loptu da oduzmem,sturi se pritiskajuci X iigrac samo leti za protivnikom,dok meni CPU sa lakocom uzima loptu.Sudije rade nevidjenje greske opet.Cisto oduzimanje llopte sviraju penal :O .Da izludis. Ono pravljenje makazica sa 25 metara SVAKI put kada zelim da pucam voley.Neka mi niko ne govori da stisnem rano,pa je to zbog toga.Kako onda CPU ne stisne kad treba?? Ja fino sacekam da lopta dodje do mene i kocka ,a on makazice.SVAKI put.I da li neko moze reci,da li ima neka caka dok vodim loptu da mi je protivnik sa ledja ne uzme?? Jer ja njemu nikad ne mogu da uzmem loptu sa ledja,dok ide ka mom golu,dok je on meni svaki put uzme!!!

ma sta vi ovde trabunjate bas se lopta laganica uzima os samo na strelice os na X os na O os na kombinaciju [] i X

ovo je strasno 3 tekme sam odigrao i ono je neverovatno,svaka lopta upucena napadacu prodje pored moja dva tri igraca i dodje do protivnickog,ali svaka,dal je to moguce?! slobodnjaci grubo jer nisam bas vodio evidenciju pet slobodnjaka 4 gola i to uvek u istu stranu levu.

oftopik kako da iskljucim da mi komp ne vrsi sam izmene?

Izludeo sam definitivno toliko sam busao sam sebe da je ovo najbolji fudbal koji je izasao,ali brate kakve stvari te izbace iz takta neverovatno ali tako bas svaka da lopta prolazi,ne znam...Takodje me izludjuje bacam jednom igracu loptu i odjednom se stvori drugi i stiskaj da on preuzme on kulira iako je u 10 puta boljoj poziciji i lopta ode onom liku,ali to ajd manje vise.

voleo bi da svima dam moj pes da probaju znaci sve funkcionise fantasticno

16. The Following User Says Thank You to FXGT For This Useful Post:

Istripovali ste se za odbranu. Jedina prava istina je ono sto je maremas rekao sto se tice da igraci vise nece da pruze nogu i da preseku pas. Lopta se oduzima lagano. Jedino sto je malo glupo je npr sto su napravili da kad trcis sa loptom koliko god da ti je igrac brz ovaj iza tebe te stize, sto je za neke igrace stvarno nerealno ( Walcot, Messi, Lennon, C.R. itd.. ) ali meni licno ne smeta jer ne igram takav fudbal mada neke moje drugare mnogo ljuti Sto se tice faula, ponekad su stvarno mnogo glupi ono CIST start na loptu sudi faul. Ali dobro, u svakom slucaju mnogo bolji fudbal nego prethodni!

Beginner medvedic's Avatar

Ja bih ubacio poneki komentar:

@maremas - upravu si, nece da pruze nogu, ali to je total freedom, ti namesti da odbrana ne bude visoko, povuci stopere, kao sto covek rece, i to je to... JBG, trazili ljudi freedom, sad svi ti kukaju (ne mislim na tebe, nego na one sto stalno kukaju...)

@nam93 & rest.. - sto se tice igranja odbrane, to makar nije toliko tesko, kada se provali i malo uvezba... Drzati X (pas) i strelicu u pravcu u kom trci protivnicki igrac, u 95% slucajeva igrac ga sustize, pa ako mu bas ne oduzme loptu u skoro svakom slucaju mu zasmeta da mu svaki sut i nabacaj lete kao pero na vetru... To je makar kod nas...

@medvedic Ja ne drzim X, skoro nikad. Pratim igraca R1+kretanje, kad dodjem u poziciju da mu uzmem lpotu, tada stisnem X(ili O) i to je to.
    Mene nervira samo sto za cist start na loptu, ako protivnik padne, svira faul.

Beginner medvedic's Avatar

@BBY Jordan - OK, to je jedan od predloga što se tiče odbrane, nikada se faul ne svira u tom slučaju, makar meni, a odigrao sam preko 20ak mečeva... I uvek isto... E sad O - Uklizavanje, pa to jeste rizično.. A slažem se da nekada bzvz svira faul!

^^ ja igram identicno odbranu kao ti, i to jos od pes5... i uvek je davalo rezultate, ali sada se dogadja da mi za takav start dosudi nepostojeci faul na 20-25m od gola, i onda je to kao da je dosudio penal protiv mene, svaka im ulazi...
    pizdim zbog toga, jer odigram fantasticno odbranu 85 min, i onda se desi tako nesto i izgubim ili odigram nereseno...

Page 3 of 13 FirstFirst 12345 ... LastLast