Page 2 of 13 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 21 to 40 of 260

Thread: Igranje odbrane!?

Default Re: Igranje odbrane!?

Quote Originally Posted by Klang View Post
    Morao sam da procitam 3 puta post. Tacka, zarez, veliko slovo, novi red.
    I nista novo nisi otkrio, oduvek je jedna od opcija bila da ides direktno na protivnika.
    Hehe jbga nemam navike stavljat interpunkciju znam da izgleda ružno al jbga. Ma htio sam da skrenem pažnju da je se u demu moglo igrati samo lijevo desno analog i to je to. Čak je bio i jedan video tutorijal koji neki član foruma napravio u kojem je tako objašnjavao igranje odbrane pa reko možda je to nekima problem. Ja sam u demu igrao tako ali sada u fulu igram baš prema igraču jer je lakše oduzet loptu i ne predstavlja mi problem igranje obrane jedino što sada sudac ne svira puno prekršaja pa se čini da je malo drugačije

Sta je ovo ljudi? Nema sanse da se dobije crveni karton, ma kakav faul napravio!

3. The Following User Says Thank You to EMIL For This Useful Post:

okud ti to ne lupaj
    ja dobijam i zute i crvene i takodje i komp
    sudija sve lepo svira
    recimo ako je start sa ledja na igraca od zanjeg igraca u odbrani a pri tom sansa za gol znaci nem nikog blizu crveni se dobija kao 1*1

5. The Following 2 Users Say Thank You to FXGT For This Useful Post:

po meni, sudija je u redu, i ima kartona onoliko koliko bi i trebalo.

jedino sto valja na ovom *****u je grafika a igrica je samo napravljena da ja lomim sve po sobi!!!!!!

tatko na online operativac's Avatar

Ne mogu da se naviknem na novu odbranu, igram ML sa Jaricem i kompanijom i prosto je smesno koliko me lako prolaze.
    Jednostavno znam gde ce probati igrac da me predje, bas tu krenem, ali se nesto desi, ne znam sta i prodje me.
    Ne znam, nisam vise pametan.

Ja se odmah navikao na odbranu, ali primecujem stvar koja me sve vise zivcira... Bilo kad moze da dosudi smesan faul (znate, ono na X kad protivnik ni ne padne) blizu 16m, i to je onda kao penal...

Quote Originally Posted by FXGT View Post
    okud ti to ne lupaj
    ja dobijam i zute i crvene i takodje i komp
    sudija sve lepo svira
    recimo ako je start sa ledja na igraca od zanjeg igraca u odbrani a pri tom sansa za gol znaci nem nikog blizu crveni se dobija kao 1*1
    Nije tacno. Zamrzeli su me ortaci jer ih sada namerno krljam klizecim kada ih jurim kao poslednji igrac odbrane, i naravno, uvek dobijem zuti. Igram full non stop, i nisam dobio nijedan crveni karton.

=Probation= _ILKE_'s Avatar

Quote Originally Posted by duxa88 View Post
    Nije tacno. Zamrzeli su me ortaci jer ih sada namerno krljam klizecim kada ih jurim kao poslednji igrac odbrane, i naravno, uvek dobijem zuti. Igram full non stop, i nisam dobio nijedan crveni karton.
    sinoc sam bio kod druga i igrali smo pes od 10 do 4h 2 na 2,dobio sam 5 crvenih kartona..jednom dupli zuti,jednom totalno bezveze faul,3 puta kao zadnji igrac odbrane..toliko o (ne)dobijanju crvenih kartona..bas mi se svidja sto sada sudije ne sviraju faulove na X,sviraju i dalje po neki ali nije strasno kao na demu..sad ovo mozda nije za temu ali igra 2 na 2 puna je bagova.odbrana je toliko konfuzna da nemam reci..na svakoj utakmici smo dali bar 4 gola ako ne i vise

Regular maxx_94's Avatar

Quote Originally Posted by duxa88 View Post
    ja dobijam crvene kartone , direktne, sa startovima sa ledja, jednom sam napravio faul na sredini terena i zaradio crveni, istina, kompjuter nikada nije crven dobio, a retko kad i zuti :(

Regular AcMilan91's Avatar

mene jedino nervira sto ne moze igrac da se predje bez finti

Mozda je opet ona fora sa sudijama... Svaki razlicito sudi... Kazuki Ito i kompanija... ne znam... Ja samo kazem da je u mom slucaju tako

Sudija OK, cak i vise od toga. Samo jednom mi se desilo da poslednji igrac odbrane ne dobije crveni karton zbog starta sa ledja.
    Stekao sam neki osecaj, vise napamet znam kad dobijam zuti, a kad se igrac provuce
    Neretko se za neki brutalan start, pa makar i na sredini terena, dobije crveni. + za realnost.
    Mene samo muci to sto CESTO za cist start na loptu, ako pri tome protivnik PADNE, svira faul. Kostalo me to 10ak penala.
    Sta da se radi, navikao da uklizavam u sesnaestercu

Non mollare mai dj90's Avatar

Quote Originally Posted by AcMilan91 View Post
    mene jedino nervira sto ne moze igrac da se predje bez finti
    to te nervira?

pa moze zalomis levo desno i moze da se prodje ali te oma saceka sledeci
    mora puno da se kombinuje

moze meni neukom da objasni neko,igram utakmicu i odjednom protivnik krece u kontru a moji igraci beze bukvalno od igraca koji vuce kontru...sta to u podesavanjima trebam da podesim da ne bude to tako?

Super Star Sallle's Avatar

Quote Originally Posted by 7,8puta View Post
    moze meni neukom da objasni neko,igram utakmicu i odjednom protivnik krece u kontru a moji igraci beze bukvalno od igraca koji vuce kontru...sta to u podesavanjima trebam da podesim da ne bude to tako?
    probaj da drzis kocku u odbrani..

najbolje resenje zajedno [] i X

Odbrana se igra mnogo teze nego do sada.Medjutim problem je u tome sto igraci u odbrani vodjeni kompjuterom nece da krenu na igraca sa loptom.Stoje okolo kao da su zaspali i budi se tek kad uzmem kontrolu nad njim !!! Inace najlakse je proci odbranu sa loptom u prostor po zemlji,tu se odbrana totalno pogubi!!!

Можеш само да узмеш и да ломиш џојстик о под како ја радим Пошто из верзије у верзију одбрану уместо да побољшавају они праве све дебилнију.. Тако да је у овом новом песу достигнут врхунац дебилизма..

Page 2 of 13 FirstFirst 123412 ... LastLast