Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 41 to 60 of 123

Thread: PES 2011 Become A Legend - full utisci

Regular maxx_94's Avatar

Default Re: PES 2011 Become A Legend - full utisci

Quote Originally Posted by Iwander View Post
    Veliki su vam overali, meni u pocetku bio 58 sad je jedva 60 negde sam na sredini druge polovine prve sezone! Ja kao amf u almeriji igram 90% u prvoj postavi od samog pocetka, uz 4 gola i oko 10 asistencija (lako je centrirati dok ima baga, valjda ce ga ispraviti) I ne razumem kako vam je zanimljivo da igrate bilo sta sem top playera?
    Top Player mi je prelak, zato sam stavio Proffesional, tezi mi je...

Quote Originally Posted by C.R.7 View Post
    Evo samo da kazem da BaL iz pes 2010 nema blage veze sa BaL u pes 2011,prvi mec igrate trening i ako se pokazete sto je meni poslo za rukom idete u prvu postavu,treba uzeti klub sa malo napadaca tako da nemaju izbor,novac postoji i broji se u Evrima,Dolarima,Jenima znaci nema vise poena,trening igrate protiv drugih timova a ne recimo Hercules vs Hercules Treba slusati trenera ako kaze sve lopte dodajte nekom odredjenom igracu to radite znaci ne pokusavajte da postignete pogodak solo prodorom nema sanse,znaci timski rad i eto gola Vise se ceni timski rad nego sve ostalo Okacicu jos SS ako zelite naravno...
    da,u pravu si,timski rad je najvazniji bas kao i u realnosti! To se najvise ceni!

Quote Originally Posted by Ghost Rider View Post
    hahhahahhah koji lik ovaj steva1 e moze da se promeni lopta u BAL??
    ja mislim da ne moze da se promeni,nisam siguran,ma koje 2 sekunde,brate,izveli slobodan udarac,sudija svirao ofsajd i ode ja napolje,bruka!

Regular maxx_94's Avatar

ja kad spucam sa 30 metara, to se najvise ceni xD

5. The Following User Says Thank You to maxx_94 For This Useful Post:

evo da i ja kazem moje utiske...odabrao sam lorien i prva probna tekma ocena 5.5 ocaj(top player 10 min) ali to nije uticalo na moju poziciju u ekipi jer sam ostao standardan prvotimac.na 15 tekmi dao sam 5 golova imao 2 asistencije 2 puta igrac tekme pocetna ocena igraca 72 zaboravio sam da kazem da igram napad sto se same igre tice al je manje sebican ali i dalje nekako tupav nije mi se desavalo da udjem u igru i izadjem posle 2 min jer sam uvek bio starter i samo 2 puta sam zamenjen

ljudi ponovo ista situacija!!! Ovoga puta nisam ni sekundu proveo na terenu,moja ekipa ima penal i ja ulazim,mi dajemo gol i ja ode....u cemu je fora?

Super Star JUG GROBARI's Avatar

Quote Originally Posted by steva1 View Post
    ljudi ponovo ista situacija!!! Ovoga puta nisam ni sekundu proveo na terenu,moja ekipa ima penal i ja ulazim,mi dajemo gol i ja ode....u cemu je fora?
    Fora je u tome sto je BaL pun usranih bagova a taj je najveci kada te posle jedne sekunde izbaci!!
    Ne razumem,Kako ti je Professional tezi nego Top Player??

Super Star Страле's Avatar

Quote Originally Posted by maxx_94 View Post
    Probaj na Beginner ,tad je najteze.

11. The Following 3 Users Say Thank You to Страле For This Useful Post:

Čovek sa prostatom Dule 93's Avatar

Regular maxx_94's Avatar

Quote Originally Posted by JUG GROBARI View Post
    Fora je u tome sto je BaL pun usranih bagova a taj je najveci kada te posle jedne sekunde izbaci!!

Ne razumem,Kako ti je Professional tezi nego Top Player??
    Ne znam, meni je lakse, na proffesional gubim sa po 3:0 i to mi je uzivanje, vise se trudim, na Top Playeru retko kad gubim..jbg...mozda stil igre Top Playera meni je laksi nego stil igre Proffesional

Haha evo citam i smejem se,maxx tvom komentaru jer me je podsetio na vreme kada sam sa Totenhemom prvu sezonu (na profesional) zavrsio cetvrti,a drugu(na top player) ubedljivo prvi.Verovatno zvog pojacanja koja sam tad doveo,ali sve je moguce pa i da je profesional nekom tezi od top playera xD.Sto se tice BAL-a jel moze neko da objasni na osnovu cega vas tim izabere kad nema vise onih skaut meceva(ili vi birate tim u kom pocinjete karijeru kako to ide?)

Regular maxx_94's Avatar

xD, Na Top Playeru vise igraju takticki fudbal i meni je providan, dok na profesionalu napadaju stalno i teze mi je da se branim ..i zanimljivije...nego ajd dosta off..

Preso sam u Willem, igram svaki mec, zaradio sam jednu povredu (PRVU U ISTORIJI BALa od kad igram!!), vrlo brzo se oporavio, asistiram, dajem golove, nista drugo ne igram osim Bala, cim navrsim 25 godina prelazim na Master ligu

Beginner LukAa's Avatar

Evo i ja da dam neke svoje utiske povodom BAL-a. Da je bolje odradjeno od prethodnog to se vidi i tu nema polemike. Sto se tice igre cini mi se da je malo losije odradjeno, moji igraci u sredini lako gube loptu, kao da su retardi pa ne znaju da je vode...igram u Parmi napadaca ( top player, 10 min). Lako sam se izborio za glavnog spica u timu. 20 utakmica 9 golova. Pozvan sam na prijateljski mec za reprezentaciju. Svidja mi se ta mogucnost igranja jer sam u pesu 2010 morao da odigram 5 sezona da bi me videli...Jedino mi se ne svidja sto je ugovor sa klubom potpisan na 2 sezone... Inace full

da da meni se isto nesvidja sto su moji igraci u sredini blago je reci retardirani samo gube lopte>... grrrrrrrrr
    Inace izbrao sam getafe 22 tekme -- 1o golova dobio poziva za prijateljsku protiv paragvaja i dao 2 gola imao asistenciju.....i posle te utakmice pisalo je da sam dobio ponudu da potpisem ugovor sa Arsenalom....to ce valjda da stupi na snagu na kraju sezone

ma ajde bre,samo se nerviram u BAL modu,moji saigraci nisu normalni,voleo bih da vam postavim klip o tome sta moji saigraci rade,prvo svaki od njih drzi loptu 20 sekundi i onda baci nekom ko je u mnogo teskoj poziciji i izgubi loptu,znaci uzas,nerviram se svaku utakmicu,valjda ce sve da se promeni kad budem presao u premier ligu,igrao sam trening mec protiv zvezde,(mislim nisam ja igrao nego moj tim,previse sam dobar da bih igrao trening utakmice xD) pobedilo smo 3:0,hahahaha,cigani i njihova evropa,moj tim je feyenoord-valjda ste culi xD

Hm... Mnogo bih trebalo pisati da iskazem svoj pravi utisak, ali pokusacu nekako. :P Najgora stvar je kretnja igraca!! To je i dalje ostao veliki problem. Novina koja se pojavila i koja me jako nervira je kada dobijate loptu od saigraca u "prazan prostor" i umesto da krene prema njoj (vas igrac), on trci pored nje kao da je sam, a u stvari, protivnik je udaljen svega 2 m i ceka vas. Svidja mi se sto su na pocetku podelili realne vestine igraca. Uz neku srecu, napravio sam CF-a, i imao sam Overall 70, poceo sam u Heraklesu i nakon 1. sezone sam presao u PSV. Sada mi je overall 73.
    I naravno... Mnogo su nerealni transferi. Meni Balotelli ode u Kluz, Vucinic isto, Pato Dinamo Kiev... I to sve za nekih... 7-8 mil. Malo je nerealno.

Posle odigrane 1,5 sezone imam overal 65 i dalje sam u Almeriji iako su me trazili Inter i Barsa (Prosao sam grupu u ligi evrpope i napusticu almeriju tek na kraju sezone) Protiv bahreina sam postigao prvi gol za repku Ubili smo ih! Saigraci su retrosi to stoji ali dodavanje ajde jos nekako ali kad sutiraju iz okreta sa 25 metara ili mrtvog ugla a ja i jos jedan igarc otkriveni e tad popizdim

Sve je lepo uradjeno sto se tice BAL-a ali sve pada u vodu onog momenta kada sudija dune u pistaljku za pocetak meca.
    Napredak AI je vidljiv u odnosu na proslu godinu ali je i dalje jako frustrirajuce iskustvo za koje ja licno nemam zivaca.

Top Player bata bogdan's Avatar

evo i ja poceo BAL mod da igram i prvi utisak stvarno nije lose ali pizdim od mojih saigraca kao da su debilni u nekim situacija ali sta je tu je jbg....i da pitam nesto znaci igram za Lazio i nepisu mi imena gore iznad glave od mojih saigraca dali to tako treba ili ima nesto da se namesti .....

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast