Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 21 to 40 of 123

Thread: PES 2011 Become A Legend - full utisci

Default Re: PES 2011 Become A Legend - full utisci

Quote Originally Posted by maxx_94 View Post
    Meni je extra, samo mi se ne svidja sto nema onaj prvi mec Babilajna, to mi je vise realnije, a ne ovo, niko nije cuo za mene, a odmah sam otisao u Lazio -.-
    Pa i Manchester UTD je nedavno kupio jednog igraca za kog niko nije znao da postoji !

2. The Following User Says Thank You to Rossobianco For This Useful Post:

odigrao sam jednu celu sezonu bal (imate screenshot) izabrao sam degrafschap jer tu sam imao najveci postotak da zaigram,poziciju sam izabrao SS (clinic finisher)
    7puta sam bio igrac utakmice,dao 8golova i par asistencija
    tim je bio na sredini tabele,igrao za reprezentaciju 6x,dao 2gola i bio sam u idealni tim sezone u holandiji
    posle prve sezone dobio sam dve ponude (samo dve,verovatno zato sto mi je agent lvl1)
    jedna od birmingham-a,a druga od sociedad..odabrao birmingham i tu sam stao

inace ima dosta bagova bal

Professional lekaa's Avatar

Quote Originally Posted by Leinad View Post
    odigrao sam jednu celu sezonu bal (imate screenshot) izabrao sam degrafschap jer tu sam imao najveci postotak da zaigram,poziciju sam izabrao SS (clinic finisher)
    7puta sam bio igrac utakmice,dao 8golova i par asistencija
    tim je bio na sredini tabele,igrao za reprezentaciju 6x,dao 2gola i bio sam u idealni tim sezone u holandiji
    posle prve sezone dobio sam dve ponude (samo dve,verovatno zato sto mi je agent lvl1)
    jedna od birmingham-a,a druga od sociedad..odabrao birmingham i tu sam stao

inace ima dosta bagova bal

Ja ne znam samo kako ti nije dosadno da igras na beginer,amateur ili regular Igraj na top malo da se mucis ,a ne tako odmah ostvaris sve ciljeve

haha,salis se?
    pa top player je CAR-e
    jedino sto mixujem je 5-10min partije,jer se smorim..

taman usput da okacim ovaj SS da ne spamujem,morao sam edit.
    posle prve sezone u bal-u pogledajte kakav man utd. ima team + ribery u izmeni

6. The Following 2 Users Say Thank You to Leinad For This Useful Post:

Citajuci komentare stvarno ne kapiram kako ne shvataju da ce ovaj mod da nas frustrira i bude samo za mazohiste sve dok ne srede AI vasih igraca.. super, od desetke naovamo je postalo boles' tesko da se prodju odbrambeni, sto je kul, al cemu ako vasi igraci igraju kao idioti. E sad, ako u ovoj verziji moze cesce da se dobija lopta (kada se trazi) i ako provalimo dobre kombinacije link feints-a za neke smekerske driblinge (pada mi napamet running stepover i inside bounce diagonal take za brze driblinge na levo i desno, a i rainbow flick je kul) onda mozda nesto i bude od ovoga.

PS ako je neko igrao, da li su razlike izmedju "tipova" igraca samo u pocetnim ocenama a posle se razvijaju iskljucivo po treningu ili? Za sada mi se cini da je clinical finisher najbolja opcija za pocetnog strelca, ima solidnu brzinu i odlican sut, ali uzasan je body balance jbg :/

Quote Originally Posted by Ghost Rider View Post
    Necu da kazem da lik laze al stvarno je ne moguce ako on ovako igra onda je on sabio relalno okaci nam sliku na kojoj igras jacini,evo ja sam takodje poceo BAL poceo sam na top player tesko je ali nije toliko tj zavisi od pozicije i za sad sam dao 3 gola 2 u ligi jedan u Ligi evrope fazon ***** me zestoko ali mod je uradjen prejabano znaci sabija i odo da igram!
    fora je sto sam stiklirao generals settings,da bih mogao da podesavam 5-10min tekme..tako da ti screenshot nista ne znaci..
    ali ako ce vam biti od pomoci,ja sam krenuo da budzim samo shot,to mi je bilo na maximali onda nesto malo speed i power sve ostalo mi je na 1-2crte samo defense je 0..cak sam tek sad provalio da mozes bukvalno da nateras saigraca da bude agresivniji u defanzivi na

evo vam neke slike,mada ocene su smesne s tim sto mi one potrebne do jaja..

Super Star Ghost Rider's Avatar

Kako da promenim loptu u BAL? :(

Top Player heavy_grobar's Avatar

Kakvih bugova ima BaL? nisam jos uzeo pes cekam 8-i... u redu , kontam da igraci imaju AI kao retardirana osoba, ali mi nije jasno kakve bugove ima BaL?

Super Star JUG GROBARI's Avatar

Ej,jel ste primetili da moze da se igra sa EXITING PLAYER to jest ne mora da se pravi igrac nego moze da se igra sa onima koji su u PES-u.
    EDIT:haha bezveze poceo ovo sa exiting player da vidim kako ide i uzeo mesija i krenem prvu utakmicu i posle 2min i 30sec sledi definitivno najveci bug u istoriji pes-a i bal moda iskusni trener me izbacuje napolje u 2min i to jos mesija aj da je neki drugi pa ajd,sad me je definitivno smorilo ovo .Cudim se i sada i cudicu se cele godine

Regular maxx_94's Avatar

@C.R.7 Mislis na Bebea? ili Sancheza?
    Kako nisi znao za njih...:S
    P.S Kupio me Lazio, u celoj sezoni odigrao jedva 6 tekme a pozvan u reprezentaciju, prosao kvalifikacije za evropsko sa Srbijom, od 10 meca postigao 3 gola i 4 asistencije, pozicija desni vezni, dosla ponuda na kraju sezone iz Williama (valjda) iz eredivision, i sad sam tamo, zato sto igram u prvoj postavi, u prvoj tekmi sam dva puta asistirao...i dobio ocenu 8 ..Igram na Proffesional ...Overall Rating : 71

Veliki su vam overali, meni u pocetku bio 58 sad je jedva 60 negde sam na sredini druge polovine prve sezone! Ja kao amf u almeriji igram 90% u prvoj postavi od samog pocetka, uz 4 gola i oko 10 asistencija (lako je centrirati dok ima baga, valjda ce ga ispraviti) I ne razumem kako vam je zanimljivo da igrate bilo sta sem top playera?

15. The Following User Says Thank You to Iwander For This Useful Post:

Nerazzurro 4evra's Avatar
    Steam ID:
    4evra

Agenti

edit:
    Lupate za overall
    Ja 67 imam od momenta kako sam napravio lika.

Fora je da ne letite i grunete sve moguce poene u sut ili power,vec da se to realno rasporedi.

sta ce meni ostalo ako igram napadaca?
    potreban mi je sut,brzina i eventualno snaga/stamina mozda...

Nerazzurro 4evra's Avatar
    Steam ID:
    4evra

Dzaba 99 snaga kad lopte ne znas primiti.
    Dzaba 99 brzina kad ti igrac crkne nakon 3 metra sprinta.
    Dzaba body balans 99 kad nemas brzine da stignes toga s kim se oces gurati.
    Jedno uslovljava drugo,drugo trece i tako redom.

Ok je sve,mozes kako oces posto je ovo igra.Al' tvoja postavljanja ce usloviti overall.
    Pumpanjem 2 skilla cete peak karijere imati na overall 85...dok ce balansirani igraci ici na preko 90-95 u overallu.

19. The Following User Says Thank You to 4evra For This Useful Post:

realno stigao sam do shoot acc 87,power 81,techniq 85..to mi nije trenutno potrebno tako da sam sve focus poene odatle premestio na druge lokacije..jer ako balansiram sve odjednom na kraju cu da imam prosecne ocene..bolje da se isticem u sutu kao sto sam rekao to mi treba najvise jer sam dao pola golova sa 20+ metara

Igram za reprezentaciju,nerviram se konami jos nije izbacio neke retardirane bugove ali hvala bogu kad krenmo 2vs1 ovaj mi doda loptu :S ali igraci imaju ne logicne poteze recimo ja sam prazan a on ispuca loptu u aut :S

BAL je ove sezone po meni nadmasio sva ocekivanja. Nekako imam osecaj da saigraci hoce da dobacuju loptu meni tek kad se malo uhodam i sve to a i normalno kad trazim. Svidja mi se sto mi sve guraju u prazan prostor i sto igrac lepo napreduje a ne ko u 10 da cekam 5 sezona da dodjem do 70 (lupam). Ima bugova nekad i to zescih, ja mu stojim sam na 30m i samo treba da mi posalje loptu i decko trci ka autu. jedina zamerka mi je vezana za meni (ceo pes), sto je onako, nije bas pregledan (po meni). ranije idem gore dole i bilo mi je lakse a sad je druga prica.. sve u svemu pes 11 mi je naj pes do sad (bal,ml,...) bez obzira na silne bugove

joj ljudi sta mi se desilo,usao ja u igru u 66 min. posle 2 sekunde me je zamenio xD ,da li je to bag ili sta??? Gledajte moja ekipa je izvodila slobodan udarac i ja debil udjem u ofsajd i odma me zamenio,ne mogu da verujem! 2 sekunde sam proveo na terenu!

24. The Following 2 Users Say Thank You to steva1 For This Useful Post:

Super Star Ghost Rider's Avatar

hahhahahhah koji lik ovaj steva1 e moze da se promeni lopta u BAL??

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast