Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 41 to 60 of 212

Thread: Koji tim vam najvise lezi.....i kakav game plan u njemu postavljate....

Default Re: Koji tim vam najvise lezi.....i kakav game plan u njemu postavljate....

Evo od mene malo detaljnije.

Tim: AC Milan (always and forever)
    Formacija: 4-1-2-3

--------------Pato(CF)---------------

----Ibrahimovic(SS)-----Robinho(SS)--

---Ronaldinho(AMF)---Seedorf(CMF)---

--------------Pirlo(DMF)--------------

-Antonini---T.Silva-----Nesta---Yepes-

----------------Abbiati----------------

Evo gruba skica.
    Iz prilozenog se vidi da igram sa malo ofanzivnijim veznim redom. Zbog toga mi ne odgovara da mi bekovi lete u napad. NEKADA je bilo moguce staviti da budu defence minded, ali u novom pesu te opcije nema (osim u edit modu, tako da to zavisi od individualca). Zato odbrani najcesce dodam jos jednog stopera na desnoj strani, na levoj rotiram Zambrotu i Antoninija.
    Sto se tice veznog reda, tu sam se najvise ubio dok sam podesio sve kako mi odgovara. Ili se sudaraju, ili pirlo i seedorf nece u napad i tako
    Da se ja pitam vratio bih one strelice za usmeravanje igraca.
    Hvala bogu uspeo da ispeglam preko team style-a. Sad je sve kako valja.
    U napadu sam prvo drzao Ibru u sredini, ali se Pato bolje pokazao na toj poziciji, okretniji, brzi, dovoljno jak za centarfora. Takodje Ibra bolje igra na SS, ima bolji pas, jaci sut, precizniji dribling (sve kako treba). Robinho stoji na desnoj, svi znamo njegove kvalitete, dovoljno se uklapa za SS\RW
    Ne oslanjam se na Mangement, strategiju ukljucujem manuelno, najcesce quick counter i poss. game off.
    PES 2011 game plan - MASTERED

Toliko od mene, koga nisam smorio nadam se da sam mu pomogao.

Default Re: Koji tim vam najvise lezi.....i kakav game plan u njemu postavljate....

Koje su cifre u team style, da se ne bi sudarali? Jbt, svako malo, pritrči mi moj igrač i uzme mi loptu... Igram sa Sunderlandom 4-1-3-2. Poisključujem team managment, i stavim possesion (off), quick counter, long ball i all out of attack. Uključujem prema potrebi, a SELECT dugme je vrlo idiotski potez za ovo. Pogotovo, što u prekidima neće da pali kako treba, nego moram baš u sred igre da se lomatam. Odbrana klasična, zatim jedan DMF, malo napred LMF i RMF, ako napadam više onda AMF, ako ne CMF, i napadači prema karakteristikama SS ili CF jedan levo, jedan desno. Malo mi je glupo da igrač ima različite ocene ako se nalazi na istom mestu na terenu.. Al ajde, ako je CMF ili DMF, pa su mu kao drugačiji zadaci, ali za napadače oko SS i CF nema puno smisla..Pogotovo kada su razlike drastične, npr kao CF 85, a kao SS 70 i sl.

Player support 13
    Support range 11
    Position switch 10
    Attacking style 10
    Pressing 12
    Defensive line 7
    Comapactness 10

Tako mi najvise odgovara za moju formaciju, ne znam hoce li raditi za tvoju. Probaj pa ces videti

Sto se tice pozicija, naravno da ima razlike u zadacima izmedju SS i CF. Ali ne vodim racuna o tome da li Pato na CF ima 87 ili 85.
    Mnogo mi vise odgovara da igra CF i to je to, njegove ocene jesu bolje za SS poziciju, ali mu igranje CF-a nece smanjiti brzinu ili dribling
    Ista stvar za Ibrahomovica.

4. The Following User Says Thank You to Baby Jordan For This Useful Post:

Ac Milan
    -----Ibrahimovic-----
    ----------Robinho----- -------Pato--------

-----Ronaldinho--------

--Pirlo---- ----seedorf----

---Zambrota--- ------K.P.Boateng-----

-----T.Silva----- -----Nesta-----

-----Amelia-----

nije bas nesto lepo napisano ali to je slicno onome sto ja igram 4-2-4 sa ronaldinhom malo iza Ibrahimovica,a pato i robinho po strani igraju.

-----------Ac Milan------------
    --------Ibracadabra------
    -Dinho------------Pato(Binho)-
    --Seedorf--------K.P.Boateng--
    ------------Pirlo----------
    -Antonini---------Zambrotta-
    ------T.Silva----Nesta-----
    -----------Abbiati----------

A jbg,tako nekako otprilike...

Juve ,Sevilja ,Lazio trenutno, 4-4-2(najcesce),4-3-3( 3 napadacha dobra forma ^^) ili 3-5-2(retko)

Pressing 18
    ostalo na sredinu. coach off.

Pikam sa Benfikom i ne zaustavljiv sam, onaj Cardozo sabija kako igra... Igram u formaciji 4-4-1-1 i za sada imam 5 pobeda i remi u grupnoj fazi Lige Sampiona...

Formacija mi izgleda ovako

------------Cardozo (CF) ------------
    ---------------Saviola (SS) ----------

--------------Aimar (AMF) ----------
    --Coentrao (LMF)---------Gaitan (RMF)---

-------------Javi Garcia (DMF) -------

Amorim (LB) --------Maxi Pereira (RB)
    --------Sidnei (CB) --Luisao (CB) ------

----------------Cesar (GK) ------------

"Moja zvezda", odnosno Crvena Zvezda 2000/01, sam sam pravio tim, zamenio neku glupost iz PES Lige...
    Postava:

----------M.Pjanovic----G.Drulic-------------
    --------------------------------------------
    --D.Ilic----------------------------L.Lerinc--
    ----------B.Boskovic----M.Acimovic---------
    --N.Lalatovic-------------------M.Markovic--
    -----------M.Vitakic-----G.Bunjevcevic------
    ------------------A.Kocic-------------------

12. The Following User Says Thank You to jeremija For This Useful Post:

Najvise mi lezi nekako Arsenal (nisam njihov bas nek fan) igram default game plan , samo zamenim pozicije Arasvina i Rosickog i Rosickog menjam mesto Van Persija ili Camaha

sasakajzer Maxim_Tsigalko's Avatar

da li neko moze da objasni i da prevede sve one takticke mogucnosti u pesu prilikom namestanja taktike? sta znace level, trailing i leading? i da se prevedu opcije i sta konkretno znace u rublici auto trigger setting!?

Top Player witchfighter's Avatar

Meni svejedno, uvek igram na random pa sta izvucem a master ligu obicno igram sa nekom slabom ekipom

Beginner Ivan33's Avatar

Možda sam off ali ne vidim gde bih smestio moje pitanje. Naime, sa drugarom igram već godinama ACM (ja) vs Inter i Brasil (ja) vs Argentina....ali u 11-ci su forme Robinha, Pata, Kake i Ronaldinha baš loše (3,4,5 najviše)....a s obzirom da smo do sad odigrali preko 40 utakmica i da sam se u svim mučio ko grešan s dušom (gubim lako duele, teško mogu pobeći odbrani i bar na 2-3 sekunde ostati sam a da mi već neko nije na leđima) i uputiti normalan šut.......pa je pitanje, ima li to veze sa lošom formom s obzirom da su ocene pomenutih igraca veoma dobre ili....? Ako ima, može neki savet....hvala.

p.s. Naravno nemojte pisati o razlikama 11-ce sa 10-kom u freedom-u, realnosti, težem postizanju golova, preciznošću pasova i sl, to mi je sve jasno.

19. The Following User Says Thank You to stefanczvdelija92 For This Useful Post:

Top Player _shone_'s Avatar

Quote Originally Posted by stefanczvdelija92 View Post
    ja samo sa Zvezdom igram
    Tako najbrze prebrodis ovaj novi gameplay posto se dosta razlikuje od svih drugih do sad. Odigras par sezona u ML sa Zvezdom,posle je lako uzeti Inter,Barsu itd i tresti sve redom

Quote Originally Posted by sasakajzer View Post
    da li neko moze da objasni i da prevede sve one takticke mogucnosti u pesu prilikom namestanja taktike? sta znace level, trailing i leading? i da se prevedu opcije i sta konkretno znace u rublici auto trigger setting!?
    level = taktike koje se primenjuju dok je rezultat neresen ,trailing =taktike koje se primenjuju dok gubis ,leading=taktike koje se primenjuju dok vodis.
    auto trigger = automatski se pale u zavisnosti od situacije ( gore sam naveo prevod sve 3 sit.) a za podesavanje tih taktika - valjda umes da citas objasnjenje u dnu tog prozora...

Amateur The Boss's Avatar
    PSN ID:
    dexim1986

Играм углавном са Арсеналом, Јувентусом и Олипмик Марсејом. Зависи како ме иде али углавном су то формације:

Арсенал 4-1-2-3
    Јувентус 4-4-2
    Марсеј 4-2-1-3

Са Арсеналом играм офазивно, па сам зато и најефикаснији од споменутих клубова, највише голова дајем и брзо играм, брзи пасови по земљи са доста убацивања по странама. Максимално користим Волкота, Аршавинја и Персија.
    Када играм са Јувеом онда је то друга прича, жабарски, опет доста се игра по земљи, продори по странама се користе када је средина густа и наравно високе лопте на Јакинту због скока и добро спушта лопте. У дриблинге и продоре на 35-20 метара од гола никада не идем већ су то акције. За разлику од Арсенала са Јувентусом резултати су углавном 2:0, 1:0, 2:1 по утакмици типично италијански.
    Олимпик Марсеј је посебна прича са тактиком 4-2-1-3 играм на контре са два задња везна, једним играчем у средини и 3 шпица. Француска лига није јака као Премиер и Калчо, тако да сам са Марсејом ефикасан, али добро знају да ме поклопе Лион, Бордо, Париз, али и клубови са зачеља табеле.

Manchester United naravno

---------------Edwin Van Der Sar-----------------
    --------------------------------------------------
    Rafael-----Vidic(C)-----Ferdinand-----Evra--------
    ------------Giggs----------Scholes---------------
    Valencia ----------------------------------Nani---
    -----------Hernandez----------Rooney------------

Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast