Results 1 to 10 of 10

Thread: Meridian Super Liga Patch problem?(DKZ Studio problem)

Default Meridian Super Liga Patch problem?(DKZ Studio problem)

Ne mogu nikako da pokrenem DKZ Studio 0.90 koji je dosao uz Meridian Super Liga Patch,a neophodan je da bi se patch instalirao.Stalno mi prijavljuje neku gresku i moram da ga zatvorim.Jel ima neko ideju u cemu je problem ili mozda gde mogu da nadjem neku stariju verziju DKZ Studia?

Default Re: Meridian Super Liga Patch problem?(DKZ Studio problem)

Ja ne znanm..ja sam ga prije nabavio i pri prvom install je bilo sve O.TAko da pokushaj reinstall

Reinstalirao sam DKZ Studio vise puta,cak sam reinstalirao i ceo PES5 i ponovo instalirao DKZ Studio,ali nije pomoglo.Ako neko ima neku ideju,neka kaze.

kakvu gresku?
    jel ga raspakujes prvo pa onda isntaliras ili sta?
    ajd posalji screenshoot...

Naravno da ga raspakujem.Onda instaliram DKZ Studio,pa restartujem kompjuter.Kad startujem DKZ Studio izlazi sledeca poruka:
    "Maybe some controls are corrupt or you have old versions.
    Re-installing the program may solve the problem."
    Prozor programa je otvoren u pozadini,ali mu ze ne moze pristupiti.Cim zatvorim ovu poruku o gresci,zatvori se i program.

Iz istog razloga ne mogu da instaliram ni World Cup Patch,jer i on trazi DKZ Studio.Imao sam instaliran The Wolf PES5 Superpatch 1.01,koji jelte ne zahteva DKZ Studio za instalaciju,ali ista verzija 0.90(samo razlicita velicin fajla) dolazi i sa njim.Probao sam i taj DKZ Studio da instaliram,ali dobijam istu poruku o gresci.Deinstalirao sam PES5,i obrisao Wolf Patch i probao od pocetka sve(nisam instalirao Wolf ponovo) i i dalje nece.Ta 0.90 verzija je valjda poslednja,jer kad sam trazio samo sam nju nalazio.Nisam uspeo stariju verziju DKZ Studia da pronadjem.

AKo neko ima neku ideju kako da resim problem,neka kaze.

ti si jedini koji ima takav problem
    ne znam stvarno sta da ti kazem, ajd probacu da ti iskopam negde stariji DKZ, al mi zaista nista ne pada na pamet zasto ne radi...

Probaj da nadjes na net-u DKZ Studio, ima ga skoro na svim sajtovima posvecenim PES-u koji imaju Download bazu.

Skini DKZ Studio 0.92 Public beta i trebalo bih da radi bez poblema :MrGreen:

i nemoj se plasiti sto je beta verzija radi bez ikakvih problema :MrGreen: