Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 156

Thread: gogiland - Bruno...x Imperators

Default gogiland - Bruno...x Imperators

Custom Teams Liga

pes6 football club

BRUNO X Imperators

vlasnik : gogiland

orgnizovan kao sportsko drustvo S.D BAJNA

svojina drustvena

menager ,trener, kondicioni trener je kontroverzni Bruno X ( gogiland ),

psiholog, skaut i strucni kosultant Gaconi

----------------------------------------

Emblem:

pravi grb je sa vilom raviojlom koja drzi stit i mase zastavom bodreci Bruna.

Info:
    Klub je poceo da se takmici u u drugoj sezoni online lige na pes serbia forumu.Te druge sezone Gogiland kao menadzer zapoceo je karieru preuzevsi ambiciozni Getafe, ekipu mladu , perspektivnu i zelnu dokazivana.Konkurencija je bila te sezone u ll ligi paklena .Skromno 11 mesto u ostroj konkurenciji plod je bilo izrazito ofanzivne igre sa svega 3 igraca pozadi ,mladosti i neiskustva.Ali opet radovala je cinjenica da ekipa mogla da parira i da pobedjuje i osvedocene sampione.

Naredne sezone menadzer koji je ujedno i trener ekipe prelazi na sistem 4 3 3 koji i dan danas neguje, ali zbog osustva svog skauta, psihologa i strucnog kosultanta Gaconia ( otisao u Pribojsku Banju, dobio nagradu 7 dana da provede na termalnim izvorima posto je izvucen u casopisu Zdravlje i Lepota ) , cini pogresan izbor i preuzima Porto.Ruku na srce Porto je bio solidan, zvucno ime ali nije bilo rezultata kad je trebalo, jerbo je ekipa bila nekako bez srca .Porto zavrsava sezonu na 6 mestu ,a moglo je i moralo biti bolje

U cetvrtoj sezoni ozbiljno se pristupilo takmicenju , ovog puta ucinjen je pravi izbor.Gogiland dobija posao u Zaragozi.Bila je to ekipa koja je nekako odgovarala afinitetima kako menadzera tako i svih u klubu.Radilo se o skromnoj ekipi kojoj su istina nedostajali neki igraci ,ali sa izuzetno talentovanim pojedincima i sa ogromnom energijom i duhom, koja je pobedjivala i kad se od nje to najmanje ocekivalo.Na opste iznenadjenje Zaragoza te sezona u poslednjem kolu dobija utakmicu u 95 minutu i ulazi u baraz za popunu prve lige.Ali to je u tom trenutku bio cini se i maksimum, jerbo je majstor baraza Deni sa svojim timom uspeo da sacuva prvoligaski status i a Gogilandu je ostalo da srecu potrazi iduce sezone.Kao uteha ostaje cinjenica da je te sezone Zaragoza bila ekipa sa najboljom odbranom t.j sa najmanje primljenih golova.

Sezona pet startuje sa custom timovima i Gogilad nastupa prvi put pod imenom Bruno X i dobija ekipu kojoj daje ime Imperatori.Te sezone ekipa blista i zauzima prvo mesto u regularnom delu u grupi A, da bi kroz doigravanje koje je bilo skopcano sa izvesnim peripetijam i uspeva da prvi put u istoriji udje u elitno takmicenje

Sezona sest ujedno i prestavlja zasad najblistavije trnutke Bruna X kao menadzera i njegovih Imperatora, jerbo je zauzato 11 mesto u veoma ostroj konkurenciji nasih najboljh klubova.Iako se sigurno moglo mnogo vise , no danak neiskustvu kumovo je brojnim gotovo dobijenim, ali na kraju izgubljenim partijam.Kuriozitet je to da da su Imperatori ove te sezone zavrsili ligu bez i jednog jedinog kartona

Sezona sedam trebala je da bude sezona u kojoj ce Bruno X pokazati sav svoj raskosni talenat ,ali usled ogromnih emocionalnih, porodicnih, licnih i zdravstvenih problema Bruno je osustvovao i nije imao snage da se bori na zelenom tepihu.Stegao je zube i oprostio se casno od l lige, sa nadom da ce se uskoro vratiti medju velikane naseg fudbala

Stadion koje koristi:
    Monumental David Arlleano Santjago

Trofeji:
    -

Najveci uspeh:

11 mesto Lige1.

Kits Preview:

Tim stare sezone:
      Spoiler:
    n/a

BXImperators [Sezona7] - trenutni tim:

Formation:
    4-3-3

Excel Finansije:

Sezona7

Default Re: Bruno...x

na transfer listi su

Grondin
    Papastatopopulos
    Cadis
    Stevanovic
    Mizuno
    Mantoras

Sobzirom da prvi transver period dolazi po svim najavama na polusezoni,mogu sa 95 % tacnosti da kazem,
    da ce se obaviti sledeci transferi

1. Brandao-Danny
    2. Yobo i Hurmaci - Luiz , Tuncay i Pugh
    3. Ozil - Topuz i Termulians

Naravno, neke stvari zavise od toga kako se pokazu ovi igraci i od toga kakav ce biti draft za slobodne agente, ali u principu to je to

Professional Darko_87's Avatar

U jbt, ti imas duplo jaci tim od mog... Daj jednog golamana... bilo kog.

Ako odlucis da prodajes Crisa, Yoba, Ozila ili Engelara slobodno se javi.

A ako se odlučiš da prodaš Ozila tu sam

zadovoljan sam timom, prilagodio sam ga svom mentalitetu i sljaka

naravno , raspolozen sam za prodaju i trejdove , lako ce te samnom naci zajenicki jezik i kompromis

fali mi

jedan poluspic razornih mogucnosti, ali moze i poletno krilo
    jedan stameni srednjak, glavat i krupan, a koji moze i da potrci kad zatreba
    i jedan poletni spoljni bek, koji je spreman stci i uteci i na strasnom mestu postojati

Posto si zainteresovan za Taiwa ako hoces moze razmena za Ozila?

Professional UrKePFC's Avatar

Ako si zaintewresovan za prodaju Krasica.. ne pitam cenu, sve dolazi u obzir!!!

vidim da si zainteresovan za bystrova.moze zamjena bystrov-engelaar

Sta trazis za Yoboa? Bilo sta, samo reci

Krasa mi je ikona u klubu, prirastao je navijacima za srce, tako da ce tesko napustiti klub.
    Engellar mi je jako bitna poluga u ekipi, ali mozda mozemo razgovarati.
    O Yobou i Ozilu mozemo brzo da se dogovorimo

14. The Following User Says Thank You to gogiland For This Useful Post:

pedersen i bystrov za ozila???

PES-master _Dante_'s Avatar

Ponuda za ozila?

Fox in the Box Рембрант's Avatar

Такође заинтересован за Озила. Нудим Ведерсона или Замору, можда ће моћи и обојица.

Quote Originally Posted by gogiland View Post
    Krasa mi je ikona u klubu, prirastao je navijacima za srce, tako da ce tesko napustiti klub.
    Engellar mi je jako bitna poluga u ekipi, ali mozda mozemo razgovarati.
    O Yobou i Ozilu mozemo brzo da se dogovorimo
    Ozil za Taiwa?

Javi mi se na msn da vidimo sta cemo...

ovo su moji predlozi

asmirasmir ; pogresio sam, onaj bistrov na koga sam mislio je kod Lime Mc,ti mozes da mi das Navarra za Caneiru, i mozes da mi das Pedersena i Eliu za Ozila
    scobby ; daces mi Martinsa za Ozila ili Siriexa i jos jednog
    nikolla;za Ozila ces mi dati Taiwa i Anukova,a dao bi ti i jednog mog beka
    rembrant; za Ozila ces mi dati Topuza i Hilberta ili Topuza i Zamoru, moze tu uci u aranzman i jos neki moj igrac
    dante;za Ozila ces mi dati Kahvecia i jednog spoljnog beka
    pfc ; za Yoboa ces mi dati Sahu ili L.Gonzalesa i Felipea , a ja bi ti dao jos nekoga
    banjac ; za ozila ces mi dati Ziania i mustafu ,a u aranzman bi mogao uci i jos neki moj igrac
    msi ; za ozila ces mi dati Makouna i lopeza ili heskija , a aranzman bi se mogao i prosiriti
    darko ; dacu ti golmana moga Grondina i grobara Stevanovica i dacu ti beka Papastatopopulosa za Peinara ili Mounthina , mislim da je ovo fantasticna ponuda
    pejaz za Yoboa , daces mi Kerzakova i Fritza, a isto vazi i za Ozila

ako imate neku bolju ideju ili izdasniju ponudu, slobodno iznesiti, kod mene je sve transparentno, ko bude najbolji , dobice ono sto je trazio

Inace sam zainteresovan i za Rosinu i Dannija , Ewertona i pennanta, ali ne mogu da ih nadjem, pa ako njihovi vlasnici mogu nesto zanimljivo da ponude, ja sam tu

Page 1 of 8 123 ... LastLast