Page 18 of 18 FirstFirst ... 8161718
Results 341 to 354 of 354

Thread: 4evra - FC Interkontinentale

G.O.A.T. Stević's Avatar

Default Re: 4evra - FC Interkontinentale

Quote Originally Posted by gogiland View Post
    dobro , alde da kazemo realno je 14 kinti za Sacirija.E sad, oce jedan covek da kupi Ozila, i sta ja njemu da kazem.kazi ti Evra cifru za Ozila i ja cu da ispostujem tu cenu.
    Kazes Saciri 14 ok , nista protiv nemam, kazi Ozil koliko para vredi i ja cu odmah bez razmisljanja kupiti Sacirija za 14 k , i prodati rokiju Ozila za cifru koju ti kazes da je realna ( ali imaj u vidu da Sacirija cenis 14 k )
    Iskreno ja bi ti dao 7,5 k za toga , ali nemoj ti gledati mene, ti reci, i ja nista protivu necu imati
    Ozila ja uzimam sledeće sezone, po ceni koju ti kažeš

2. The Following User Says Thank You to Stević For This Useful Post:

Nerazzurro 4evra's Avatar

Nisam ja ni napisao da je realnih 14k,ja sam napisao da toliko trazim,jer ja nemam zelju da ga prodam,ne gori mi,dao sam samo opciju eventualne pozajmice ako ko zeli.
    Prosle sezone kad sam ga prodavao imao sam mislim ponudu oko 14k,pa se komplikovalo,a tad sam i ja bio otvoreniji ka prodaji sacirija,pa sam spustio na 13k,mozda bih cak i na 12k posle spustio,ali nisam,jer sam posle promenio misljenje i htedoh ga zadrzati.Kao sto ga i sad zelim zadrzati u klubu.

Ukratko,kad ja ocu da se resim igraca,tad mi potraznja za njega diktira cenu,i ja se moram prilagoditi toj ceni da bih igraca prodao.
    Kad ja nemam potrebu da se igraca resim,i ne zelim da ga se resim,onda sam ja taj koji diktira cenu,jer ga u osnovi i ne zelim prodati.A opet,ako ga i prodam,bice to po jacoj ceni,da mi se isplati ta prodaja koje nisam bio zeljan.

To je ujedno i razlog zasto se na aukciji mogu naci 'jeftiniji' igraci,jer na aukciji nema slucajeva gde neki igrac nije na prodaju,pa da se trazi vise za njega.Najveca ponuda diktira vrednost.

Sad,sigurno vredi vise od 12k.Bilo je ponuda od 11,12k i na aukciji,tako da cu reci da bi,da se opet pojavi na aukciji,dostigao toliku cenu.Cenjen je,ocene dobre,mlad,dobar klub,blabla.

Ozil za mene(za mene!) vredi 2,3k vise od sacirija sigurno.
    Ali,ti bruno imas male sanse da takve pare dobijes,ti si zadnjih sezona ozila gurao u svaki dogovor i pokusavao prodati,nudio ga i jos ga nisi prodao.
    Jos jednom si ti negde povukao paralelu za ozila na ovakav fazon,secam se da je napisano da je sve to sa ozilom sumnjivo bilo,sto je i bio razlog zasto niko nije hteo da ga kupi.
    Sumnjivo je bilo sto oces da se resis dobrog igraca sa tolikom zurbom.
    I imas tu sumnjivost onda,imas tu cinjenicu da ti oces da ga prodas sto odmah spusta malo cenu.U osnovi da ti ne pricam,niko nikad nije napisao da je ozil idiot od igraca,to ne bi bilo normalno.Ali imao si problema da ga prodas,upravo zbog okolnosti pod kojima si ga prodavao.I **** te ta situacija mnogo,jednostavno niko nije hteo da ga uzme,sto ti je uticalo na njegovu vrednost diktiranu od trzista.

S tim recenim,levonog je,ima SS poziciju,mozda bi se mogli dogovoriti oko neke trampe,ako bi ti vec hteo sacirija,onda bih i ja hteo ozila.
    Mozda cak i samo razmene putem sezonskih pozajmica,da mozemo testirati koga uzimamo.

4. The Following User Says Thank You to 4evra For This Useful Post:

Dobro razumem ja sta si hteo da kazes i to je opravdano sto si naveo
    Ali za Ozila gresis( pardon , jedne sezone mi je iskrslo nesto pa sam bio pozurio da ga prodam , kako bi se mogao iskobinovati za nekog drugog fudbalera)
    Ali veruj mi da ga traze svi i da bi svako pozeleo igraca takvog kao sto je on u svom timu.E sad ja sam namerno napisao,mogu li da kupim Sacirija, da vidim sta ces ti reci, da vidim kakve su relacije i vrednosti ( pogledao sam Sacirijaj i solidno deluje, pa rekoh da napravim neku paralelu) jer ne znam kakve su vrednosti tu oko takvih stvari, jer tu postoji dosta parametara oko Ozila ( igrac, igrac odredjenog porekla i boje koze, igra za taj i taj klub), znaci ima tu dosta nekih vanfudbalskih stvari koje mu dizu cenu.
    A ja stvarno ne znam sta da kazem ljudima, a pritom su dvojica ljudi bas ozbiljni u nameri da ga dovedu, a opet ja nemam zamenu, a ne mozes svasta da im trazis ili da ih odbijes, kad lepe ponude daju.
    E zato je to roki

Dodji ti na skype, da vidimo koliko mozemo da podignemo cenu ozilu, treba mi jedan takav za amf...

7. The Following User Says Thank You to Flash. For This Useful Post:

ja bi za igraca kao saciri sto je odma dao 14k da imam ... pokuso sam ja s ovim novcem da platim racun od neta, ali u banci ne primaju ctl novac tako da kome da se cuva ...

2 nova igraca za prodaju:
    J.Cezar(ne onaj Julio) za najmanju mogucu cenu,800.
    Meni je bio rezervni golman,pa eto,ako nekome jos treba,nek se javi.

Hutton,za 2k

Mnogo ti se Arda Turan zapustio, reaguj

11. The Following 3 Users Say Thank You to Slyz For This Useful Post:

Dozvoljeno mu je,vraca za tu uslugu na terenu

Gasim klub.

Nek ide vise i pes dovraga,imam 4,5 likova cijim mecevima se radujem tokom sezone,dok mi se ostatak utakmica svodi na to da trpim ta vanredne gluposti od formacija.
    Pes sam koristio da se opustim,sad ga prepustam likovima kojima je u prvom planu da uzmu 3 boda kako znaju i umeju.Ja cu banuti u nekoj novoj prilici,u nekom novom pesu,gde su fore mozda izvaljene ali ljudi se ipak drze iznad tog.

14. The Following User Says Thank You to 4evra For This Useful Post:

Super Star Victory's Avatar

Evra ajd oladi živce, iskuliraj 2 dana pa povuci rečeno.
    Tvoj dosadašnji rad bi pao u vodu, a sly teško da bi našao takvog fanatika/filozofa koji kontroliše CTL.
    Seti se naših lepih utakmica i tvojih večitih poraza, evergreen.

16. The Following 3 Users Say Thank You to Victory For This Useful Post:

G.O.A.T. Stević's Avatar

Quote Originally Posted by 4evra View Post
    Gasim klub.

Nek ide vise i pes dovraga,imam 4,5 likova cijim mecevima se radujem tokom sezone,dok mi se ostatak utakmica svodi na to da trpim ta vanredne gluposti od formacija.
    Pes sam koristio da se opustim,sad ga prepustam likovima kojima je u prvom planu da uzmu 3 boda kako znaju i umeju.Ja cu banuti u nekoj novoj prilici,u nekom novom pesu,gde su fore mozda izvaljene ali ljudi se ipak drze iznad tog.
    kad sam ja ostao, ostaćeš i ti

Super Star Mihajlo_KL's Avatar

Default Odg: 4evra - FC Interkontinentale

Ma ostace samo dok ga ja nafatam malo

19. The Following 3 Users Say Thank You to Mihajlo_KL For This Useful Post:

Jbga, ode covek koji je radio posao koji niko nije mogao/hteo.

Hvala i ovde u temi jos jednom za sav rad, trud, pomoc i kolaboraciju Bilo je zabavno raditi sa tobom, pa..po malo i nervozno

21. The Following 14 Users Say Thank You to Slyz For This Useful Post:

Ne bi valjalo drugacije

Do nekog novog pesa

23. The Following 2 Users Say Thank You to 4evra For This Useful Post:

Page 18 of 18 FirstFirst ... 8161718