Custom Teams Liga

pes6 football club

FC Zica

vlasnik : Igor Obrenovic90

----------------------------------------

Emblem:

Info:
Moja pes6 online karijera pocinje oktobra 2009 god,sasvim slucajno mi je drug pokazao forum i ja sam tu naleteo na pes online,i bio sam veoma srecan kad sam to saznao (ali bas bas ccc),pocetak je bio tezak dok sam sve namestio vezano za ligu (patch i ostalo),imao sam probleme sa netom tj wirellesom i imao sam veoma male sanse da ce me primiti u ligu,trebala je da pocne sezona 3 i falilo je par igraca u 2 ligi i mene je SLy ubacio i bas mu hvala na tome,moram da napomenem da sam veliku tremu imao pred svaki mec i imao sam veliki respect prema igracima pogotovu iz 1 lige jer su bili dosta bolji od mene ,te sezone zavrsio sam na sredini tabele cini mi se da sam igrao sa Bordom,u prijateljskim tekmama se nisam pokazao kao neki dobar igrac secam se da me je Novicaa punio po 7-8:0,ceo zivot sam pes offline igrao sa formacijom 4321 i lepo mi je islo osvojio sam 2 turnira tj 2000 din i sluske za komp,ali online takmicenje me je nateralo da igram sa form 4231,u 4 sezoni sam igrao sa psg i malo mi je falilo da udjem u baraz ali nisam uspeo ,3 sezone sam igrao 2 ligu da bi 5 sezoni upao u prvu ligu preko baraza bio sam 2 u grupi,te sezone nisam se bas proslavio zavrsio sam na sredini tabele i bio finalista u kupu ,evo sezone 7 se blizi kraju iz kupa sam ispao u 8 finala alii imam lepe sanse da budem pri vrhu tabele sa pozitivnim bilansom od 15000 $,Fc zica sity obecava sledece sezone bitku za vrh na oba fronta

Igrao sam na dosta forumu Evo-league,Pes online,Pes Bosna,,,, trenutno igram na Ruskom forumu five i dobio sam tim Spartak N,,,ali najbolji forum je naravno Pes Srbija (nadam se da cu jos dugo igrati pes sa vama drugari)

Tranks , menadzer kluba.

Trofeji:
-

Najveci uspeh:

Drugo Mesto u CTL-kupu (Sezona 6)

Kits Preview:

Tim stare sezone:

Spoiler: