Poll: Kupićete original PES 2011?

Page 2 of 27 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 21 to 40 of 524

Thread: Kupovina original igre

Nerazzurro 4evra's Avatar
    Steam ID:
    4evra

Default Re: Kupovina original igre

za oba sajta ne pise da je podrzana srbija,a ipak velis da je dosla?
    Onda verovatno moze u svaku zemlju,s tim sto se opet placa dodatno za te clanice van eu?
    Mene interesuje za Bih/RS,kakva je tamo situacija sto se tice online narudzi i dostava,da li moze ili ne,ako ne,da barem dogovorimo ovde da neko iz srb naruci pa posalje postom ovamo.

tatko na online operativac's Avatar

Quote Originally Posted by Klang View Post
    Carina se placa na vrednost vecu od 20 a ne 100 €.
    Da li na Zavii.com salju postoji opcija slanja paketa kao gift ili ne ?
    ja nisam placao carinu na vrednosti do 100eura, to garantujem.
    a ima gift wrap

Quote Originally Posted by operativac View Post
    ja nisam placao carinu na vrednosti do 100eura, to garantujem.
    a ima gift wrap
    Ljudi nisu placali carinu na vrednosti i par stotina € a opet sa druge strane, ima ljudi koji su placali carinu na pakete od 5 €.
    Svaka posiljka vrednosti do 20 € koja ulazi u Srbiju zakonski ne podleze carini.
    Zakon je jedno a praksa nesto sasvim drugo.

Ja cu obaveno kupiti original igru ali samo zbog online meceva...Jer necu moci da cekam i da se nadam da ce da iozadje neki program kao pes magazin ili tako nesto...Zato lepo cu da kupim org i bez briga sam.Samo ne znam dali cu preorder ili cu u nekoj prodavnici..

Cléo ПЛЕЈБоЈ's Avatar

ja cu preorder na sendit.com narucicu u avgustu - septempru

Top Player heavy_grobar's Avatar

E ovako, imam par pitanja.....
    Nisam igrao nijedan pes online osim pes 6-ice, jer sam kupovao pirate, e sada me interesuje , isplati li se dati lovu na pes 11 zbog online moda? zbunjen sam totalno.... Kako funkcionise online opcija u pesu (nemojte mi zamjeriti, nisam nikad igrao 9-u ili 10-u preko neta).... sta vi mislite? dali bi idalje stek'o pare za dobar mob ili original pes? i da jos jedno pitanje, kada je preorder jeftiniji msm, kada je cijena pesa jeftinija u kojem mjesecu? sada u julu? avgustu? septembru?

Administrator maremas's Avatar

Quote Originally Posted by heavy_grobar View Post
    E ovako, imam par pitanja.....
    Nisam igrao nijedan pes online osim pes 6-ice, jer sam kupovao pirate, e sada me interesuje , isplati li se dati lovu na pes 11 zbog online moda? zbunjen sam totalno.... Kako funkcionise online opcija u pesu (nemojte mi zamjeriti, nisam nikad igrao 9-u ili 10-u preko neta).... sta vi mislite? dali bi idalje stek'o pare za dobar mob ili original pes? i da jos jedno pitanje, kada je preorder jeftiniji msm, kada je cijena pesa jeftinija u kojem mjesecu? sada u julu? avgustu? septembru?
    Dobar mob oko 200e, PES 2011 oko 40e, preorder oko 25e.
    Sto se tice online, isplati se naravno jer ovde uvek ima nas koji igramo... samo se nadam boljem online-u nego kod PES 2010, da nema button lag!

Quote Originally Posted by maremas View Post
    Dobar mob oko 200e, PES 2011 oko 40e, preorder oko 25e.
    Sto se tice online, isplati se naravno jer ovde uvek ima nas koji igramo... samo se nadam boljem online-u nego kod PES 2010, da nema button lag!
    pa to ti kazem, sta ako narucim i ima tako lagova/bugova??? :( I isplati li se uopste dati 25 eura na pes 11? sta bi mi ti mare preporucio?

Administrator maremas's Avatar

Ne znam, em nisam probao PES em ne znam kakav ce online da bude. Posle dema najbolje sam da doneses zakljucak, jer tada ce biti i online beta samo za odabrane pa cemo znati kakav je i online.

Quote Originally Posted by maremas View Post
    Ne znam, em nisam probao PES em ne znam kakav ce online da bude. Posle dema najbolje sam da doneses zakljucak, ja cu ga nabaviti u svakom slucaju.
    u tome i jeste fora, ovdje u Banja Luci, nabiju cijene po 50+ eura.... jos cu da razmislim..... a kad izadje demo , ocel se i tad moci pre order???

12. The Following User Says Thank You to maremas For This Useful Post:

u tome i jeste fora, ovdje u Banja Luci, nabiju cijene po 50+ eura.... jos cu da razmislim..... a kad izadje demo , ocel se i tad moci pre order???
    koliko mi je loš bio PES2010 kad je izasao, mrzeo sam ga ali sam opet kupio original jer je online keva, i Komani ce uvek izbacivati bagovitu verziju da bi je poboljsavao patchevima, za ciju instalaciju ti treba original

a i brate, koliko igram pes tokom jedne godine, 40€ (25€) je mala cena za uživanje koje mi donosi.

Pih jeftinije pre-order,a ja ne mogu tako da narucim,ako ima neko iz blizine dobanovaca,surcina da mi naruci pa cu mu ja platiti ? jbg 50 e ovde kod nas :(

Ajd mi brate reci po cemu je online tako dobar? ajde prosvjetli me pa se mozda predomislim

Ajd mi brate reci po cemu je online tako dobar? ajde prosvjetli me pa se mozda predomislim
    bolje igras igru ako imas vise razlicitih protivnika. ovako igras stalno sa istim ortacima pa ti opadne malo gameplay

1-Zato sto igras protiv coveka
    2-Zato sto ne moras da cimas nikog da dodje kod tebe ili ti da ides kod nekog kad ti se igra, nego se nakacis online i igras kad ti se igra.

18. The Following 2 Users Say Thank You to Klang For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Klang View Post
    1-Zato sto igras protiv coveka
    2-Zato sto ne moras da cimas nikog da dodje kod tebe ili ti da ides kod nekog kad ti se igra, nego se nakacis online i igras kad ti se igra.

Vidis.... u pravu si! a dali se mogu igrati lige ili kupovi i kako funkcionise kad je online?

Vidis.... u pravu si! a dali se mogu igrati lige ili kupovi i kako funkcionise kad je online?
    svaki dan su kupovi, od 19.40, pa na dalje.... ma ima da se igra... samo zabodi original, nema greske
    a da ne pricamo o official update-ima i fixovima

Ja bi naručio taj pre-order ali neznam koliko je pouzdano i kako se to naračuje jer to nikad nisam naručivao online..I neznam oće li mi doći ode u Hercegovinu

Pa da nije pouzdano, niko ni ne bi narucivao.
    A da li ce doci u Hercegovinu, odes na sajt sa kojeg zelis da porucis i potrazis po helpu ili negde po sajtu spisak zemalja u koju salju pakete.

Page 2 of 27 FirstFirst 123412 ... LastLast