Poll: Kupićete original PES 2011?

Page 17 of 27 FirstFirst ... 71516171819 ... LastLast
Results 321 to 340 of 524

Thread: Kupovina original igre

Kulturo eve me! mihajlodc's Avatar

Default Re: Kupovina original igre

Quote Originally Posted by igoork View Post
    Ja sam narucio na Shopto na kraju i zanima me gde gledam ono sto se pricalo "trace" narudzbe?? Tj kako to da aktiviram?
    Jos nisi dobio kod zato sto je jos nisu poslali . Kada budu poslali samu igru , tada ces dobiti mail sa potvrdom posiljke u kojoj ce se naci i neki broj sa 13 cifara . taj broj ces ukucati na sajtu royal mail-a i pratiti gde se posiljka trenutno nalazi .

evo i linka za pracenje :

http://track.royalmail.com/portal/rm...nt=SG-Personal

Administrator maremas's Avatar

Evo original za XBOX 360
    http://www.videogameszone.de/Pro-Evo...ie/1438698/#tp
    Sve finte su objasnjene u knjizici

Top Player bata bogdan's Avatar

moze li mi reci neko dali ima pes11 u novom sadu u prodaji gde i koliko kosta? hvala

Amateur gawric's Avatar

E ovako stoje stvari , resio sam kupiti original pes 2011 samo zbog tog online moda.. Citam komentare vecina kaze da treba uzeti online zbog razlike u cenama. Pogledao sam oba sajta http://www.dvd.co.uk i http://www.shopto.net . Imam karticu i novac , samo me zanima na kom sajtu da narucim ? Ocekujem odg danas pa pikamo online za 7 dana ,pozz. Dakle koji od ova 2 navedena je sigurniji? E da i ovo sam zaboravio , ako kupim original , da li mogu da ubacujem patcheve (lopte , kopacke ,dresovi..) i da igram online ?

Quote Originally Posted by maremas View Post
    8. Oktobra, na dan izlaska UK verzije. Dzaba nam izlazak 30. septembra kad taj PES nece imati ni engleski jezik ni komentatora, jedino ako neko zna ruski, nemacki, italijanski i td. pa mu to nece predstavljati problem.
    jel ta verzija pes-a 2011 sa nemackim jezikom ima sada kod nas u prodaji i gde? nije mi problem nemacki odmah kupujem...da necekam 8.oct....

Top Player heavy_grobar's Avatar

Quote Originally Posted by maremas View Post
    Evo original za XBOX 360
    http://www.videogameszone.de/Pro-Evo...ie/1438698/#tp
    Sve finte su objasnjene u knjizici
    a posto sam orginal narucio sa shopto, jeli se i tamo dobija knjizica?

Ta knjizica se zove booklet i dolazi uz svako originalno izdanje ma gde god kupio igru.

Ja sam narucio preko naseg sajta,lepo platim postaru i ne treba da se ****m sa nikakvim karticama...1000 dinara gore dole

Super Star fantaz's Avatar

Quote Originally Posted by gawric View Post
    E ovako stoje stvari , resio sam kupiti original pes 2011 samo zbog tog online moda.. Citam komentare vecina kaze da treba uzeti online zbog razlike u cenama. Pogledao sam oba sajta http://www.dvd.co.uk i http://www.shopto.net . Imam karticu i novac , samo me zanima na kom sajtu da narucim ? Ocekujem odg danas pa pikamo online za 7 dana ,pozz. Dakle koji od ova 2 navedena je sigurniji? E da i ovo sam zaboravio , ako kupim original , da li mogu da ubacujem patcheve (lopte , kopacke ,dresovi..) i da igram online ?

pozz
    ja ti preporucujem dvd.uk tamo sam vec uzimao i dode ti za par dana, uzeo sam i pes 11 preko preordera http://www.dvd.co.uk/buy/catpes2011p...er-2011-pc.htm , tako da cim bude pustena oni mi salju na adresu. sve radi savrseno sa njima. Patcheve mozes ubacivati koliko hoces i igrati ali samo u offlinu, kad ides online igra sama ocitava, mozes imati kopacke, lopte i te graficke dodatke , ali imena klubova, igraca i te stvari ne, barem dok ne izade patch za online igranje.

10. The Following User Says Thank You to fantaz For This Useful Post:

Online kupovinu koristim dosta dugo i do sada sam svašta naručio izmedju ostalog i igrice i samo imam pozitivna iskustva

Upravo sam naručio putem http://www.dvd.co.uk po ceni od 22.66 evra (21,14 cena igre + 1.52 troškovi isporuke)
    Ono što je bitno da znate je da vam je porudžbina samo evidentirana i da ne preuzima vam se novac sve do trenutka kada se ne pošalje disk a to će verovatno biti 8 oktobra (Pending), takodje sve do trenutka dok vam se ne pošalje disk i ne preuzme novac sa kartice možete i da otkažete kupovinu.

Porudžbina

ima li gde kod nas u srbiji bilo gde da se kupi ova nemacka verzija pes2011 neka neko odgovori ako zna vec treci put pisem ....HVALA

Verovatno niko ne zna a moja pretpostavka je da nema . Niko od dobavljaca nece da uveze tako nesto ako je na nemackom . Svi cekaju 08.10 kada ce pustiti u prodaju englesku verziju .

Quote Originally Posted by Kristian View Post
    E posto nema jos teme pomoc i pitanja zato cu ovdje nesto pitat Jel meni treba jaci komp da bi igrao online nego off jer ja na nba 2k10 (offline) igram normalno sve sa medium detaljima al online nema sanse da mogu igrat jer pocne uzasno stopat cak i kad smanjim SVE NA LOW ... ovo pitam jer nisam siguran bil uzimao original pes (samo zbog MLO)... inace konekcija mi je 4mb/1mb

Najvise zavisi od same konekcije ka netu ali sa tom brzinom koju ti imas , mislim da bi trebalo da radi bez problema . NBA2k10 je daleko zahtevnija igra od pes-a i pokusava preko neta da posalje mnoooooogo vise podataka i dolazi do zagusenja linije . Ako imas neku konfiguraciju koja je srednje klase , mislim da ce ti raditi sve bez nekih vecih problema .

@ Zvrk , bas zato sto je najbolji do sada i kupujem original . Sve je stvar izbora .

15. The Following User Says Thank You to mihajlodc For This Useful Post:

Professional jevic989's Avatar

Default Shopto.net poceo da salje PES-ove 11

OBAVESTENJE ZA SVE ONE KOJI SU PORUCILI PES 11 PREKO PREORDER http://www.shopto.net/

Igru danas salju svima, ja sam dobio mail na kome kazu da su poslali artikal. Tako da igru mozete ocekivati ili u petak ili u ponedeljak (mada ja mislim da ce biti pre ponedeljak).
    Toliko samo da znate...

Edit: Samo da se nadovezem salje se samo jedna igra u ovom paketu, ako ste porucili vise od jedne igre necete dobiti ostale odmah nego tek kada igra zvanicno izadje...

Cléo ПЛЕЈБоЈ's Avatar

Meni nisu poslali mail - ali skinuli su mi kintu sa karice 24.24e su skinuli

i pise released in 3 days, mozda i meni sibnu mail u toku dana...

Znaci pes preko shopto.net kosta 2.569 dinara

Quote Originally Posted by ПЛЕЈБоЈ View Post
    Meni nisu poslali mail - ali skinuli su mi kintu sa karice 24.24e su skinuli

i pise released in 3 days, mozda i meni sibnu mail u toku dana...

Znaci pes preko shopto.net kosta 2.569 dinara
    Pa tako bi trebalo... Meni su poslali mail i stavili mi PES 11 u kategoriju poslate artikle...

19. The Following User Says Thank You to jevic989 For This Useful Post:

Sve zavisi kada si porucio . Mozda si ti prvi od nas porucio i bio si medju prvima , kojima su poslali . Ja sam se zeznuo pa sam prvi put ponistio preorder , pa sam ponovo morao da je porucujem .

ja sam igru narucio preko preorder na gamesplanet.com....

Ljudi evo da vidite da su mi poslali danas, kao sto sam i rekao...

Inace imam i jos jedan preorder medjutim za njega su me "iskulirali" dok igra ne izadje zvanicno...

Ljudi ja kupujem igru za PC, inače sam iz BiH i u subotu putujem u zagreb i gledao sam po ovim shopovima u zagrebu igra dođe negdje oko 360 KN tj. 5000 dinara, i sada preporucujete li mi vi da ipak odem i narucim preko nekog online sajta, sto sam i razmisljao, samo da me ne *****u...Koji je sajt bolji, tj. pouzdaniji nije bitna u kojeg je cijena više odnosno manja jer sam vidio da se cijene vrte 2 eura manje vise, znaci jeli mi bolje da ipak skupim tih 5000 dinara i kupim tu u nasem shopu ili da preko neta narucim i prođem duplo jeftinije?

Page 17 of 27 FirstFirst ... 71516171819 ... LastLast