Results 1 to 7 of 7

Thread: da li moze become a legend na pes 2005 ako nemoze moze li se napraviti patch

Default da li moze become a legend na pes 2005 ako nemoze moze li se napraviti patch

dobar dan...da vam se predstavim ja sam novi ode...molim vas moze li mi ko reci
    da li moze become a legend na pes 2005 ako ne moze li neko napraviti patch ...bio bih mu zahvalan cjeli zivot ))) molim vas odgovorite..ili da li ima patch become a legend..

Роберт Просинечки

Default Re: da li moze become a legend na pes 2005 ako nemoze moze li se napraviti patch

ne moze direktno...ali postoji nacin na koji mozes makar slicno nesta imati u PES 5...
    u edit modu napravi igraca sa slabim ocjenama i stavi da imas 17 god,sve izaberi kako zelis(bas kao kad pravis igraca na BaL-u)te ga postavi u tim koji zelis...zatim otidi na Master League i pocni sa tim klubom di si se stavio...kad utakmica pocne otidi u player settings i namjesti sljedece - Cursor - Fix(i normalno stavis na svog igraca) i onda otidi na camera type i postavi Vertical Long...i eto imas isto sve ko BaL...sa R2 trazis loptu i to ti je to...jedino eto sto ti sad mozes upravljat prodajom i kupovinom igraca,ali ti moras cijelu karijeru u tom klubu proveti...

4. The Following User Says Thank You to kristian826 For This Useful Post:

Роберт Просинечки

Default Re: da li moze become a legend na pes 2005 ako nemoze moze li se napraviti patch

Quote Originally Posted by kristian826 View Post
    ne moze direktno...ali postoji nacin na koji mozes makar slicno nesta imati u PES 5...
    u edit modu napravi igraca sa slabim ocjenama i stavi da imas 17 god,sve izaberi kako zelis(bas kao kad pravis igraca na BaL-u)te ga postavi u tim koji zelis...zatim otidi na Master League i pocni sa tim klubom di si se stavio...kad utakmica pocne otidi u player settings i namjesti sljedece - Cursor - Fix(i normalno stavis na svog igraca) i onda otidi na camera type i postavi Vertical Long...i eto imas isto sve ko BaL...sa R2 trazis loptu i to ti je to...jedino eto sto ti sad mozes upravljat prodajom i kupovinom igraca,ali ti moras cijelu karijeru u tom klubu proveti...
    Pa nije isto!!!!!

vidi ovog iskompleksiranog teenagera...ajde sta se pjenis tu po forumu...odi ganjaj cure il makar baci drkicu koju a ne tu svoje frustracije rokat -.-
    nadi mi tocno dio u kojem sam ja rekao da je to isto...

7. The Following 5 Users Say Thank You to kristian826 For This Useful Post:

Роберт Просинечки

Quote Originally Posted by kristian826 View Post
    vidi ovog iskompleksiranog teenagera...ajde sta se pjenis tu po forumu...odi ganjaj cure il makar baci drkicu koju a ne tu svoje frustracije rokat -.-
    nadi mi tocno dio u kojem sam ja rekao da je to isto...
    Pa dobro reko si da je slicno po meni nije al dobro.....