View Poll Results: Način draftovanja za 2.sezonu

Voters
15. This poll is closed
  • obrnutim redosledom od plasmana prošle sezone

6 40.00%
  • random/nasumičan sistem

9 60.00%
Page 1 of 25 12311 ... LastLast
Results 1 to 20 of 488

Thread: PES 2010 online ~ Pomoc i pitanja

Default PES 2010 online ~ Pomoc i pitanja

Kad izlazi bilo koji patch? Zasto ne mogu da igram online, pise mi da je verzija nepodrzavajuca, i bace me na neki sajt da skinem patch za online, ja skinem instaliram i nece da udje u igricu, ponasa se kao da nisam krekovo?

Default Re: PES 2010 online ~ Pomoc i pitanja

kako da igram na internet pes sve sam probao al ne moze prijavio sam se i trazi mi kljuc ja sam slab u oveme unapred zahvalan

Default Odg: PES 2010 online ~ Pomoc i pitanja

Quote Originally Posted by mark View Post
    Kad izlazi bilo koji patch? Zasto ne mogu da igram online, pise mi da je verzija nepodrzavajuca, i bace me na neki sajt da skinem patch za online, ja skinem instaliram i nece da udje u igricu, ponasa se kao da nisam krekovo?
    Prvo, da bi igrao online u ovom trenutnku, NEOPHODNA je original verzija igrice. Moguce da ce u dogledno vreme izaci verzija pesMagazine-a za 2010, ili neki slicni programcici koji omogucavaju igranje online-a i sa piratskom verzijom (kao sto je to bio slucaj sa pes2009)
    E sad, po ovome sto si ti napisao stice se utisak da ti nemas original igru, i samim tim nemoj ni pokusavati da probas online. Patch-evi su vec izasli (oficijelni konami), i oni za sada dodaju samo neke opcije vezane za online igru. Naravno, kad instaliras taj oficijelni patch, moras automatski imati i crack te verzije da bi mogao uopste pokrenuti igru. Ovo pricam u slucaju kad imas pirata, a kad imas originalnu verziju igre, naravno da ti ne treba nikakav crack. Nadam se da sam ti pojasnio

Default Pes 2010 online

Dali moze da se igra online sa piratom dali ima neki program?

Super Star maremas's Avatar

Default Odg: Pes 2010 online

Ne moze!
    Mogao si ovde da postavis pitanje a ne da otvaras temu zbog jednog pitanja koje je bilo postavljeno vise puta!
    http://www.pes-serbia.com/vb/t12716

Professional sharlin's Avatar

Колика је минимална конекција за играње?

Professional MiloshDjordjevic's Avatar

128 kbps upload (za 1 na 1)

Tesko je procitati u drugoj temi?

Recommended Broadband Bandwidth

4-user Matches:
    Upload: Stable bandwidth of 96kbps or more

3-user Matches:
    Upload: Stable bandwidth of 80kbps or more

2-user Matches:
    Upload: Stable bandwidth of 48kbps or more

Ljudi, šta znači ovaj koverat gore desno:

Išao sam na ono Personal data/messages, ali u Inboxu nema ništa.

Odg: PES 2010 online ~ Pomoc i pitanja

mozete li da mi kazete kada ce OTPRILIKE izaci taj patch za igranje PES-a na netu sa CD-om koji nije original! naravno pitam samo otprilike kada ce izaci...

Da li je moguče da toliko ne možete da uključite mozak i zaključite da bi to neko objavio da je izašlo, pa postavljate isto pitanje 65. put?
    Kako može da zna kada če nešto OTPRILIKE izači?! Pa to možda ne zna ni taj što radi na tome jbt.

Quote Originally Posted by tarantula View Post
    Ljudi, šta znači ovaj koverat gore desno:

Išao sam na ono Personal data/messages, ali u Inboxu nema ništa.
    To ti je jovan111p izgleda poslao pozivnicu za prijateljstvo, tako je i meni pa sam jedva nasao. Ne treba da gledas u inbox nego tamo za prijatelje, sad ne znam napamet.

A, aha. Hvala.

Nego u game plan-u ne mogu da učitam prethodno snimljenu formaciju. Opcije Save i Load su mi zatamljene. Jel isto kod Vas, ili je kod mene nešto pojebano?

Angry Odg: PES 2010 online ~ Pomoc i pitanja

Quote Originally Posted by tarantula View Post
    Da li je moguče da toliko ne možete da uključite mozak i zaključite da bi to neko objavio da je izašlo, pa postavljate isto pitanje 65. put?
    Kako može da zna kada če nešto OTPRILIKE izači?! Pa to možda ne zna ni taj što radi na tome jbt.

Dobro jbt izvini koji ti je... samo sam pitao nishta vishe...a ako ne znash nemoj ni da odgovarash, novi sam na forumu i lepo sam pitao a ti se odmah busash neshto...

Default Odg: Igraci sa PES2010 originalom!

jel jos nekog zeza igra preko neta? meni pise da mi je dobra konekcija (zeleno) i samo mi izadje da sam izgubio konekciju sa serverom,vec peti put gubim 3-0 zbog toga,sta da radim?

Ljudi,zbog cega me izbacuje u toku igre??? I sve vreme mi je onaj kruzic crven,ponekad zut.Jel to do neta ili sta ? Glupo pitanje ali me zanima,mnogo se iznerviram kad me izbaci u pola igre. :@

EDIT : E jel je dobra ova brzina interneta za online igranje?
    http://www.speedtest.net/result/614755941.png

Quote Originally Posted by kepakg View Post
    Ljudi,zbog cega me izbacuje u toku igre??? I sve vreme mi je onaj kruzic crven,ponekad zut.Jel to do neta ili sta ? Glupo pitanje ali me zanima,mnogo se iznerviram kad me izbaci u pola igre. :@

EDIT : E jel je dobra ova brzina interneta za online igranje?
    http://www.speedtest.net/result/614755941.png
    Nije ti to do brzine, nego je konami napravio veliku gresku pa tako amd procesori i intel ne mogu odigrati tekmu, i zato te izbaci. Pitaj uvije nekoga jel ima intel ili amd procesor, a imas i servere kad ides pod match room, na kraju di ti je u zagradi slovo I to su intel sobe, a A su amd. Konami je najavio uskoro da ce rjesiti ovaj problem

Default Re: Igraci sa PES2010 originalom!

Ja imam sličan problem sa online igranjem, ali samo ponekad. Lično mislim da je to do provajdera. Mislim da ako download piše da je 2mbps a u stvari je mnogo manji, kako onda da verujem da je upload 196kbps.
    Meni se to dešava najviše negde oko 20.00 sati, pretpostavljam da je tada opterečenje mreže največe.

Page 1 of 25 12311 ... LastLast