Page 3 of 21 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 41 to 60 of 416

Thread: FIFA World Cup 2010 ~ South Africa (Pitanja/ Sugestije)

Super Star maremas's Avatar

Default Re: FIFA World Cup 2010 ~ South Africa (Prijave)

Kad je otvorena tema za prijave u drugom postu je vec bio spisak od oko 20ak ljudi, a ljudi koji su pokrenuli ovu pricu recimo Mato nije bio na listi tako da me interesuje po kom principu je formirana ta lista, da li su se oni unapred javili posto vidim da su samo bili igraci iz prve i druge lige, a ovi sto igraju smilodonovu ligu i koji su se"prijavili" recimo juce kao sto kazu nisu na listi?

E zbog ovog gore sto pitam mislim da je glupo da se iko prijavljuje unapred, da je privilegovan na ovaj ili onaj nacin vec kad se otvore prijave, prvih 32 koji se prijave igraju, najavi se kad ce biti tema otvorena i to je to a ovako mislim da nije posteno.

Eto primer, dosao je nani99 koji je izgleda kratkih zivaca i video da je spisak vec od 32 igraca popunjen, odlepio je i dobio ban a u temi je bilo tek 10ak prijava.

maremas koliko ja znam i ti si bio na tom spisku samo pod znakom ?

bili su i ljudi iz smilodonove, bio je mato na listi
    ja sam najavio prijave u nedelju i onda su mi neki rekli da nisu tu u nedelju, a imaju veliku zelju da igraju

mislim da je baraz najbolje resenje
    glupo je da izbacim 10ak proverenih igraca tek tako

4. The Following User Says Thank You to marulja For This Useful Post:

marulju sam ceko ceo dan da se prijavim i kad je napravio temu ja sam odma comment bacio...i mislio sam da me nece biti na spisku tako da i ovako i onako sam se 2 prijavio ...

Super Star maremas's Avatar

@Marulja
    Mozda ja nisam dobro pogledao spisak ali video sam da su Asterix i Mato na spisku istim redosledom kako su se prijavili u temi, prvo Asterix na Mato, Mato je jos napisao kako da ga stavis na spisak pa sam konto da se odatle dopunjavala lista.

Ako ovako mislite da trebaju prijave da izgledaju prijave ok, a i niko se ne buni koliko vidim sem ovog sto je banovan tako da je onda izgleda uredu, mozda sam se ja malo istripovao ali i dalje mislim da su prijave za ovo trebale drugacije da izgledaju.

potvrdjujem ucesce...
    kad ce biti baraz...?

Evo i ja da potvrdim ako treba i ja sam za neku vrstu baraza da se odigra. Na primer da igramo svako na srecu dobije protivnika pa ko pobedi taj igra ko izgubi ne igra i gotovo.

Ja sam se mislio prijaviti danas ali vec kad sam doso bilo je prijavljeno 32 igraca onda se je trebalo reci pa sam mogo i ja jucer ili u petak reci prijava

posto neki misle da sam ja ovo sve poceo a nisam evo da kazem ko je to ...
    pogledajte 15 komentar... http://www.pes-serbia.com/threads/13...h-Africa/page9

Top Player

Quote Originally Posted by marulja View Post
    stvarno je mnogo ljudi zainteresovano za ovo prvenstvo, mnogo vise nego sto sam ocekivao
    bilo bi glupo da nekog izbacimo samo zato sto danas nije u mogucnosti da se prijavi, a bio je aktivan od kad je pocela prica o takmicenju

mogli bi da napravimo neku vrstu kvalifikacija(baraz), pa neka kvalitet odluci ko ce da igra
    da vidimo dal ce jos neko da se prijavi

Auh, pa ladno bih propustio prijave.

PS. baraz je odlicna ideja, potpuno se slazem da ga treba praviti. Mislim da je najkorektnije da oba igraca igraju sa ekipama istog ranga (mozda cak i potpuno slobodan izbor ekipa, ili ogranicen na repke).

Jedino je pitanje da li bas svi da igraju baraz, i koliko ce to da traje. Npr. ima 40 prijava, i sada pobednici prvih meceva igraju WC sigurno (20 ljudi), onda 20 njih koji porazeni igraju medjusobno (dobijamo jos 10 ucesnika) i to je ukupno 30 ucesnika ... itd... To ima tendenciju da potraje ukoliko se ne da 2 dana da se odigra utakmica, kao sto si najavio za knock out fazu takmicenja, i da se toga striktno pridrzavamo. Eh, u tom slucaju mozemo poceti za nedelju dana, taman kada bi liga trebala uveliko da bude gotova.

Top Player

Quote Originally Posted by Man Utd Eric Cantona View Post
    Ja sam se mislio prijaviti danas ali vec kad sam doso bilo je prijavljeno 32 igraca onda se je trebalo reci pa sam mogo i ja jucer ili u petak reci prijava
    Prijavi se, stvarno je glupo bez baraza da igramo WC, zbog ovolike zainteresovanosti.

Ako nema baraza, svoje mesto cu dati nekom drugom, a ko se stigao pre mene prijaviti u ovom topicu.

Fox in the Box Рембрант's Avatar

Quote Originally Posted by smilodon View Post
    Auh, pa ladno bih propustio prijave.

PS. baraz je odlicna ideja, potpuno se slazem da ga treba praviti. Mislim da je najkorektnije da oba igraca igraju sa ekipama istog ranga (mozda cak i potpuno slobodan izbor ekipa, ili ogranicen na repke).

Jedino je pitanje da li bas svi da igraju baraz, i koliko ce to da traje. Npr. ima 40 prijava, i sada pobednici prvih meceva igraju WC sigurno (20 ljudi), onda 20 njih koji porazeni igraju medjusobno (dobijamo jos 10 ucesnika) i to je ukupno 30 ucesnika ... itd... To ima tendenciju da potraje ukoliko se ne da 2 dana da se odigra utakmica, kao sto si najavio za knock out fazu takmicenja, i da se toga striktno pridrzavamo. Eh, u tom slucaju mozemo poceti za nedelju dana, taman kada bi liga trebala uveliko da bude gotova.
    slazem se sa ovim predlogom..

Super Star Sallle's Avatar

Baraz je sjajna ideja.
    Ali sa strogim rokom za odigravanje utakmica!

16. The Following 2 Users Say Thank You to Sallle For This Useful Post:

Prijava ali dali ce svi igrati baraz ili samo ovi koji su se kasnije prijavili

Professional Asterix's Avatar

posto smo ja i mato prozvani.. ja sam ostavio komentar na onoj temi da se prijavljujem posto sam video vec da se njih 10-15 prijavilo , i ja i mato smo ko dijabole cekali marulju da otvori temu negde od 12 do 14 i 15 (mozda je on i ranije) i o5 sam prvi ostavio komentar (msn) sto znaci da bi se ja prijavio i ovako i onako.... i nemam nista protiv baraza.

19. The Following User Says Thank You to Asterix For This Useful Post:

Ja cu svoju MSN adresu ostaviti kad sve ovo pocne , onima koji budu sa mnom u grupi.
    Imam masu vas sa Pes-a , a jedno 60% likova nije ni igralo sa mnom,tako da moj msn ce dobiti oni koji trebaju , da ga ne tovarim bzvz novim kontaktima.

Imam par pitanja koja me interesuju:

(jos uvek nisam skinuo patch, jer nisam zavrsio ligaske)

Da li su ocene za igrace koji fale u pechu (pr: Lekic) prepisane sa Pesstatsdatabase.com kao sto je generalno ceo patch uradjen ,
    ili ih je radio neko drugi?

Koji igraci ce igrati baraz? Ja licno smatram da neki igraci koji su ovde duze vreme nemaju sta da se dokazuju,ali opet...
    ..mozda je i glupo nekom novom ne dozvoliti da igra samo zato sto je limit 32. Mada ja u ove "bash nove" nemam neko poverenje da ce odigrati od pocetka do kraja.

Kad pocinje sve ovo?

i da predlozim nesto:

Mozda ne bi bilo lose da ako se igraju baraz utakmice, da bi sve bilo ravnopravno a svi volite Srbiju, mislim da je ok da igraci
    u barazu igraju Srbija vs Srbija, vi odlucite.

Takodje predlazem,da i u Grupi bude dnevni limit za igranje utakmica... Zasto!? : Zato sto ako igramo 3 utakmice u grupi, svaku recimo na 2 dana razlike, bice manje kalkulacija. To i nije generalno neki problem (moze i 5dana za 3tekme) , ali ja recimo mogu da sacekam 4 dana da moja grupa odigra sve i onda da iskalkulisem kako treba da prodjem u moje 3 tekme da bi prosao dalje
    Eto cisto zbog toga, predlazem to.

gl hf.

21. The Following 2 Users Say Thank You to Slyz For This Useful Post:

Fox in the Box Рембрант's Avatar

Koji igraci ce igrati baraz? Ja licno smatram da neki igraci koji su ovde duze vreme nemaju sta da se dokazuju,ali opet...
    ..mozda je i glupo nekom novom ne dozvoliti da igra samo zato sto je limit 32. Mada ja u ove "bash nove" nemam neko poverenje da ce odigrati od pocetka do kraja.
    samo ovo da dodam... u prvoj ligi igra 16 takmicara, minus 2 (rogo i fikus) koji se nisu do sada pojavljivali; a u drugoj ligi igra 18 takmicara... a posto su se svi prijavili za WC (ispravite me ako gresim):

18+14=32

tako da vec sada ima onoliko takmicara, koliko ima ekipa na WC, bez nas "novih"

Evo imam i ja predlog za taj baraz - npr. prva petorica iz Prve lige, Druge i Mini lige da ne igraju baraz, posto su vec provereni, a i bilo bi glupo da se u baraz padnu dva bolja igraca i onda da jedan od jacih ispadne a da neko ko ima SAMO srecu prodje....

24. The Following User Says Thank You to nikolla For This Useful Post:

Quote Originally Posted by sly_zomb1e View Post
    Takodje predlazem,da i u Grupi bude dnevni limit za igranje utakmica... Zasto!? : Zato sto ako igramo 3 utakmice u grupi, svaku recimo na 2 dana razlike, bice manje kalkulacija. To i nije generalno neki problem (moze i 5dana za 3tekme) , ali ja recimo mogu da sacekam 4 dana da moja grupa odigra sve i onda da iskalkulisem kako treba da prodjem u moje 3 tekme da bi prosao dalje
    Eto cisto zbog toga, predlazem to.

gl hf.
    Sa ovim se u potpunosti slazem najbolje je da imamo 2 dana za prvo kolo za prvi mec pa onda jos 2 za drugi mec pa jos 2 za treci. Kako bi smanjili kalkulaciju koje ce uvek biti jer zadnje kolo ce uvek odigrati neko pre nekog.

26. The Following User Says Thank You to Pejaz For This Useful Post:

Page 3 of 21 FirstFirst 1234513 ... LastLast