Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 40

Thread: Mesto okupljanja učesnika Kazuki Ito lige

Default Mesto okupljanja učesnika Kazuki Ito lige

S obzirom da je u sobu "Pesoholichari" slabo ko zalazio, doneli smo odluku da mesto okupljanja bude u BPL sobi (password je 321). Tamo uvek ima ljudi, i bez problema ćete naći igrače s kojima možete odigrati prijateljske mečeve, a naravno i ligaške utakice. Sobu Pesoholichari ćemo najverovatnije ovih dana ugasiti.

Gde naći BPL sobu?:

-Prvo što treba da uradite, jeste da skinete program "PesLauncher" odavde http://www.peslauncher.com/
    -Nakon toga instalirajte PesLauncher na svoj računar
    -Pokrenite PesLauncher, i onda u spisku soba nađite sobu BPL, ukucate lozinku 321 i tu ste.

Default Re: Mesto okupljanja učesnika Kazuki Ito lige

StefanACM ja bicu na Peslauncheru,pa mi se javi u medjuvremenu.pozdrav

Quote Originally Posted by Pex76 View Post
    StefanACM ja bicu na Peslauncheru,pa mi se javi u medjuvremenu.pozdrav
    aj cekam te na launceru,ili udji u comunity,sve je napravljeno.

javite mi se na lancer marquito,Pex76,aladdin....u BPL glavna tamo sam ili na msn toncy_11_@hotmail.com

ajde oni koji igraju samnom nek mi samo bace PM kad ce biti tu da odigramo nasha kola

Quote Originally Posted by Musapa11 View Post
    javite mi se na lancer marquito,Pex76,aladdin....u BPL glavna tamo sam ili na msn toncy_11_@hotmail.com
    Kao što ti zoveš druge da svrate u BPL sobu, ja tebe zovem da svratiš u "pesoholichari online" sobu, jer je ta soba zvanično mesto okupljanja igrača "Kazuki Ito" lige

Quote Originally Posted by Strippy View Post
    Kao što ti zoveš druge da svrate u BPL sobu, ja tebe zovem da svratiš u "pesoholichari online" sobu, jer je ta soba zvanično mesto okupljanja igrača "Kazuki Ito" lige
    sta je sa tom sobom,neradi,nema je na launcheru veceras?

nista,neradi tj. nema nase sobe trenutno na launcheru,odoh ja online u community pa ako neko od igraca naleti igracu

soba je pukla na par minuta, sada je sve u redu, izvolite ući

Quote Originally Posted by Strippy View Post
    soba je pukla na par minuta, sada je sve u redu, izvolite ući
    nema zive duse sem nas dvojice na launcheru :-(

Regular Monster's Avatar

Izvinjavam se zbog pucanja sobe,isao do grada nesto a zaboravio da kazem zeni da ne gasi komp.

večeras sam tu od 20:00h pa ovi koji nisu odigrali samnom utakmice prvih 5 kola neka se jave na launcheru,naravno ukoliko imaju vremena :-)
    pozzz

gde je ovaj sto vodi west hem,nek se javi da odigramo,nisam ga uopste video online u onoj sobi.

Sta je bre vise sa sobom na Peslauncheru,cas je ima cas je nema i tako u krug?????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Regular Monster's Avatar

Puko mi net na kratko,zbog toga je soba bila van funkcije. P.S.Smanji dozivljaj sa tolikim znakovima interpunkcije i ne izmisljaj,komp nisam gasio evo vec cetvrti dan samo da bi imalo sobe zato ti nije na mestu takvo ponasanje.

Ahh tesko je doci do mojih igraca :/ . Evo moj mail je PRINC_SA_LAMPOM@HOTMAIL.COM ko ima da odigra sa Lyonom nek me doda.

Quote Originally Posted by boskopaunovic View Post
    Puko mi net na kratko,zbog toga je soba bila van funkcije. P.S.Smanji dozivljaj sa tolikim znakovima interpunkcije i ne izmisljaj,komp nisam gasio evo vec cetvrti dan samo da bi imalo sobe zato ti nije na mestu takvo ponasanje.
    ko bre izmislja,ja?! pa sam si rekao da ti je pukao net, i nisam nikoga direktno krivio niiti mi je bila namera da tebe uvredim nego sam samo pitao u cemu je problem kad cas radi,cas neradi. I ako moze bez toga "smanji dozivljaj" i tih fazona.Hvala

Ja nemogu da dodjem do dva igraca nikako,concet-a nema (verovatno jos nije sredio internet) a ovaj D3miha ko da nepostoji. Ja neznam sta vise da radim,a i Musapa11 je odustao od lige.Sve ovo slabo funkcionise tj. 2 liga jako lose u odnosu na 1 ligu koja vidim neide lose,igra se!

Pex76, sve je ok, ne znam gde je problem Kao što si i rekao, Musapa11 je odustao od lige, i lepo je stavljeno obaveštenje da umesto njega upada Senjakboyy (sad čekamo da se javi). Contec je popravio net, ali čovek hoće malo da isproba svoj tim, pa zbog toga još uvek nije krenuo sa ligaškim tekmama (od danas bi već trebalo da krene). Što se D3Miha tiče, tu si u pravu. Njega uopšte nema, niti se pojavio ikada na launcheru, niti je bilo kakvo obaveštenje ostavio ovde. Ukoliko se ne pojavi za dan-dva, biće zamenjen i to je to. Koliko vidim ti si lepo zakazao termine, obavio si svoj deo zadatka, i nema da brineš. Naravno, uvek možeš i privatnu poruku poslati takmičarima protiv kojih treba da odigraš, ali to je tvoj izbor. U svakom slučaju, ti nikakve sankcije nećeš imati ako ne odigraš te dve tekme do petka.

taj demiho, on je kolko sam ja skuzio ortak juznogfronta. istina ne javlja se. pitajte juznifront sta je s demihom. ko duh je!

Page 1 of 2 12 LastLast