Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 81 to 88 of 88

Thread: PES6 ~ Kup # Sezona 4

PES-master _Dante_'s Avatar

Default Re: PES6 ~ Kup # Sezona 4

@maremas druze obrisao sam i meni i njemu post tako da nemoj sad da se i ti pronalazis, ostavio sam zadnje postove samo da se vidi kakav je igrac... Sto se tice moje igre u kupu je bila samo izazvana od strane drugih igraca kao npr Darka koji je prvi poceo da lomi i ja mu necu ostajat duzan, pa mu na kraju krivo sto nije sa jos gorim igracem u finalu pa sta ce drugo nego da kaze prljavo me je dobio. Sto kaze cule dosta njih igra sablonski, al moze da igra svako kako oce al mene nervira kad negiraju takvu igru a koriste ju a znaju da ako izgube nadju manu protivniku, eto Darko nece da prizna sto ga odma svrstava u klasu sa pejcom njegovim 'drugom' nije ni cudo. Al necu vise da se raspravljam sa takvim (ne) ljudima da ne kazem nesto drugo. Samo opusteno, igrajte pes sto rece scooby...

Quote Originally Posted by Darko_87 View Post
    Kad ja to lomim, da l' si decko ti normalan, protiv Dante-a sam samo igrao tako, jer se znalo da ce i on igrati prljavo... ajde da vidim tu statistiku, pa ja glavu dajem da nisam ni u top10 u ligi po broju napravljenih faulova, nzm sta ti i Novica tripujete...
    Hoces da kazes da ti slabo igras zato sto igras posteno? hahahaha...
    Ne diraj me ne diram te kod mene svaki post traje dok ne izbacim novi tako da to sto je spomenuo cule je davna proslost, ja sam utvrdo resio jos od utakmice sa pejcom u kojoj sam posteno porazen jer nisam uspeo da se kvalitetno odbranim.

Znaci imate napad i odbranu,ja pokusavam da uspostavim igru da mi odbrana primi gol manje a napad da gol vise od protivnika,sad da li neko protiv mene krsi,kutbekuje ili sta vec moje je da se tome prilagodim i ako se dobro prilagodim uzecu bodove,sreca je bitan faktor ali nije presudna sve je ipak u rukama nas igraca pesa(mi pritiskamo dugmice na joypedima ).Ja o necijoj igri ne komentarisem direktno da ga kritikujem ali moram da dam svoje vidjenje utakmice kao sto i sam postujem sta vec i drugi kazu za tu istu tekmu .Ipak je demokratija valjda na ovom forumu

Igrajte kako znate i umete meni je svejedno bez obzira da li mi to moralno odgovara tipa FER-PLEJ ili imam neka svoja ubedjenja kako bi to mozda trebalo da izgleda.

Komentarisite utakmicu i igru protivnika iz svog ugla,ne vredjajte protivnika i dajte svoje vidjenje same tekme a ne odmah Reply With Quote ko sad ja

Cestitke pejci na osvojenom Kupu!

3. The Following User Says Thank You to noviice For This Useful Post:

@Dante

Alo decko,sta pricas bre,treba da te bude sramota sta pricas i koliko lazes,brises moje postove a ostavljas svoje,tj.radis sta hoces...
    Ko li je tebe postavio za moderatora kada bih samo mogao da znam,bruka!!!
    Prihvati poraz i prihvati da je neko bolji od tebe!

Vezbaj malo PES,mozda sledeci put i pobedis...
    Ja sam sa tobom zavrsio svako raspravu...poz...

@Noviice

Svaka cast za poslednji post,svaka ti je na mestu...

P.S.

@Dante

KUP JE NAS!!!

Ja vidim u statistici da je Dante vs PejcaKobe

4:2 u faulovima
    6(5) vs 18(10) u sutevima

i posed lopte 47 vs 53.

Mislim da je retardirano da se prozivate zbog igre , jer Pejca je bio ultra ljut u ligaskoj utakmici naveo je da je dante igrao C-B. zadrzavanje i faulove .... , mislim da je (Ako je toga i bilo uopste , jer covek ima 2 faula u statistici) realno za ocekivati da ce Pejca Danteu vratiti istom merom.

Ja necu nista da *****m sad o igrama, ali moram da napomenem da nisam imao problema sa ponasanjem/igrom : Darka,Pejce (Darko je cak i srecno izvukao bod :P) ... Deni me je vozio prvu na kutbekove,ali je platio u drugoj i to je to,ja sam naucio kako ko ovde igra i gledacu da protiv nekog igram sa vecom zeljom za pobedom,a protiv nekog sa vecom zeljom za nadmetanje.

Igrajte PES...i samo opusteno... : ))))

Professional Darko_87's Avatar

Quote Originally Posted by _Dante_ View Post
    @maremas druze obrisao sam i meni i njemu post tako da nemoj sad da se i ti pronalazis, ostavio sam zadnje postove samo da se vidi kakav je igrac... Sto se tice moje igre u kupu je bila samo izazvana od strane drugih igraca kao npr Darka koji je prvi poceo da lomi i ja mu necu ostajat duzan, pa mu na kraju krivo sto nije sa jos gorim igracem u finalu pa sta ce drugo nego da kaze prljavo me je dobio. Sto kaze cule dosta njih igra sablonski, al moze da igra svako kako oce al mene nervira kad negiraju takvu igru a koriste ju a znaju da ako izgube nadju manu protivniku, eto Darko nece da prizna sto ga odma svrstava u klasu sa pejcom njegovim 'drugom' nije ni cudo. Al necu vise da se raspravljam sa takvim (ne) ljudima da ne kazem nesto drugo. Samo opusteno, igrajte pes sto rece scooby...
    Nemoj da ****s kad si ti prvi poceo, ja ti jesam povredio Totti-a ali si ti pre toga ima zestok start.

PES-master _Dante_'s Avatar

Quote Originally Posted by Darko_87 View Post
    Nemoj da ****s kad si ti prvi poceo, ja ti jesam povredio Totti-a ali si ti pre toga ima zestok start.
    Nemoj da lazes vise! da nisam vidjeo 1 post dje pominjete mene, ti i ovaj drug ti pejca ne znam ni odakle dodje, jer vidim da ste isti kos, mogu mislit kakve su utakmice izmedju vas. Ja sam napisao sve sto sam imao i iznio istinu nemam sta vise da trosim rijeci na vas kad ni to zasluzujete. Pejca vise ne zna sta da kaze pa kopira moje rijeci i jos izmislja samo ne znam, dje ce vise. Ti da nekom kazes da vjezba, bolje ti je pogledaj malo svoju igru pa se zapitaj jer nemam sta vise da ti pricam. Cestitajte mu kup, koji koliko napominje da je osvojio msm da i dalje slavi izgleda nema drugih radosti ali necemo o tome. Nadam se da vise ovakva ponasanja i igra nece biti u centru paznje i pobjedjivat, jer je bruka za pes kao i sam pejca. Pozdrav do sledece sezone kupa koji nadam se nece ni priblizno biti ovakav... pozdrav!

topic closed preteraste brate mili cuda velikoga!!!

10. The Following 4 Users Say Thank You to noviice For This Useful Post:

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345