Results 1 to 12 of 12

Thread: JFC Option File PES 2009

Thumbs up JFC Option File PES 2009

Pošto sam dugo tražio i na kraju nisam pronašao Option File za PES 2009, a da su transferi i ocene urađene u odnosu na PES 2010, rešio sam da sam krenem u izradu OF.

Ovo je prva verzija i sređeni su samo najjači klubovi iz najjačih liga. Uskoro će biti urađeni postepeno i ostali, a dopune ću postavljati naknadno.

Ukoliko neko pronađe grešku neka napiše ovde.

Spisak sređenih klubova:

ENGLESKA:
    Arsenal +
    Chelsea ++
    Manchester United ++
    Manchester City +
    Liverpool +

ITALIJA:
    Juventus ++
    Milan +
    inter ++
    Roma ++

ŠPANIJA:
    Barcelona ++
    Real Madrid ++

+ sređeni transferi
    ++ sređeni transferi i prepravljene ocene po PES2010

>> DOWNLOAD V1.5 <<

Default Re: JFC Option File PES 2009

druze svaka cast za ovo...samo ima par gresaka npr u brojevima ibrahimovic nosi 3,ronaldo 5, eto 3-ku....a i diego milito je crnac to su kod mene neke greske koje sam ucio za sada...inace svaka cast uz doradu za to i ostale timove bice extra OF...

Ispravljeni su brojevi i Millito vise nije crnac

ok sta da skinem opet ovo gore ili...i oce biti uskoro za sve timove OF?

Skini ponovo, ovo je ispravljeni OF, uskoro ce biti novi kako budem radio postavljacu novije verzije

eee momak bil ti meni pomogao oko OF-a ako si zainteresovan da uradis meni za jedan patch taj OF...javi mi se na pp..inace svaka cast za OF...mada neznam kak da ubacim u svoj postojeci neke tvoje timove sa transferima..npr barca...kod tebe npr ima 24 igraca(bubam sad) a kod mene 19....e ja prebacim u svoje i imam 19 onih tvojih ..a tvoji ostali mi ne dodju

Ne mogu sad raditi neki drugi OF, radim ovaj pa kome radi dobro je. Krenuo sam da radim na ovom OF jer meni treba pa sam postavi ovde ako još nekom bude potrebno tako nešto.

Mislim da ima opcija u editoru import/export player ili tako nešto slično pa možem sa mog OF exportovati i importovati u svoj OF.

jel si sredio nesto posto vidim da si stavio 1.5 verziju jer su sad sve ekipe ko iz pes10??

Talking Re: JFC Option File PES 2009

izvinite a kako se ovaj of ubacuje

Ajde ako neko moze neka sredi ove najnovije letnje transfere za pes 09 jelen super liga 3.0 pa neki postavi fajl, smor mi je da igram sa starim transferima

Beginner PesFan94's Avatar

Smile Re: JFC Option File PES 2009

Jel ima neko sredjene transvere sto skorije napravljene ??