Results 1 to 6 of 6

Thread: Za sve nas koji neznamo pomoc od onih koji znaju!!!

Default Za sve nas koji neznamo pomoc od onih koji znaju!!!

Imam pes 10 orinal kopiju od drugara,zeleo bi da da skinem sa ovog sajta neki dobar patch koji ce raditi.Poznavanje rada sa tim patchevima mi je minimalno pa bi zeleo da znam kako i sta uradite da bi vas pes 10 lepo radila sa svim srpskim timovima?
    Setite se samo da ste i vi od nekoga videli i naucili,pa pomozite nama koji hocemo a neznamo...
    Verujem da postoje oni koji isto kao ja neznaju a glupo im da pitaju evo ja pitam u ime svih nas koji neznaju...
    Unapred hvala,sad je na vas red koji znate objasnite nam...

Default Re: Za sve nas koji neznamo pomoc od onih koji znaju!!!

Nije moguce da niko bas nema odgovor na moja pitanja? A vidim da bas lepo zate znanje pa objasnite sta uraditi posle skidanja patcha sa neta?

Quote Originally Posted by vukic.rs View Post
    Nije moguce da niko bas nema odgovor na moja pitanja? A vidim da bas lepo zate znanje pa objasnite sta uraditi posle skidanja patcha sa neta?
    Tebi baš nije poznato kako forumi funkcionišu. Kako očekuješ da ti neko odgovori na pitanje u roku od 20 minuta? Pa ne sede ljudi pored svojih kompova po ceo dan da bi odgovarali na svaku temu u roku od 5 minuta.

Što se tiče samog pitanja, evo ja sam dogurao dokle sam stigao mahom čitajući prethodno napisane postove, retko kad sam tražio od nekoga da mi nešto objasni već sam sam naučio kako se šta radi. Velika većina pečeva (a možda i svi) imaju uputstvo kako se instaliraju, a svaki od programa koji se koristi prilikom instalacije ima sa sobom opet svoje uputstvo, pa ako vam se ne čita jedno upustsvo šta će vam novo. A odgovor za srpske klubove si već dobio (iako si trebao sam da nađeš temu).

5. The Following User Says Thank You to tottimas For This Useful Post:

Regular darckknight's Avatar

ja imam vakav problem od kad sam stavio windows 7 i potrazilo d3dx9_37.dll i ja stavio u sistem 32 igra mi zaseckuje nenormalno ima li neko resenje za ovo

You will had111's Avatar