Page 376 of 376 FirstFirst ... 276326366374375376
Results 7,501 to 7,508 of 7508

Thread: Pomoc i pitanja

Default Pes 6 Def

Nadam se da jos postoje ljudi koji cene prave vrednosti haha. Naime, poceo sam pes 6 online da igram na pes gate. I vidim da protiv skoro svakog protivnika kad igram njegova odbrana je toliko agresivna, a ja to ne mogu da namestim, stavim presing ali nije to to. Ja kada ne kontrolisem igraca on samo gleda protivnika, a protivnikov kompjuter mene agresivno napada dok njegov igrac kojeg on kontrolise ceka na liniji dodavanja. Nadam se da razumete o cemu pricam, hvala na pomoci unapred.
    Ili jednostavno, kako da kompjuter sam napada agresivno igraca?

Super Star Lapi's Avatar

Default Odg: Pes 6 Def

Quote Originally Posted by kanteras View Post
    Nadam se da jos postoje ljudi koji cene prave vrednosti haha. Naime, poceo sam pes 6 online da igram na pes gate. I vidim da protiv skoro svakog protivnika kad igram njegova odbrana je toliko agresivna, a ja to ne mogu da namestim, stavim presing ali nije to to. Ja kada ne kontrolisem igraca on samo gleda protivnika, a protivnikov kompjuter mene agresivno napada dok njegov igrac kojeg on kontrolise ceka na liniji dodavanja. Nadam se da razumete o cemu pricam, hvala na pomoci unapred.
    Ili jednostavno, kako da kompjuter sam napada agresivno igraca?
    Drzi . Stavi team strategy back line A, offside trap A pa ce tvoji defanzivci vise da izlecu, seku pasove, prave ofsajd zamke. Samo to je mac sa dve ostrice jer ako protivnik ima previse brze napadace, jednostavno samo drzi .

3. The Following User Says Thank You to Lapi For This Useful Post:

Default transparenti,zastave i salovi na stadionu ?

[attach=config]26835[/attach

da li neko zna kako na stadione stavit zastave itd , da bude ovako kao na slici nesto ... neki stadioni imaju neki ne
    Attached Images Attached Images

Moderator lazanet's Avatar

Default Odg: transparenti,zastave i salovi na stadionu ?

To su 3D modeli na samom stadionu. Ukoliko znaš da koristiš blender, treba ti Stadium Importer Exporter i 3D model same zastave.

Default Re: Odg: transparenti,zastave i salovi na stadionu ?

da li ima neki tutorial za to?? ili da znas da ima za skinit od Porta f.c. da je vec ubaceno ??

Moderator lazanet's Avatar

Default Odg: transparenti,zastave i salovi na stadionu ?

Imao je RavenFCB na evo-webu negde, ali ti kažem, moraš prvo da naučiš kako se koristi blender, pa kako se ubacuju stadioni itd. Nije trivijalan posao nimalo.

Angry Problem - Pomoc

Posle duzeg vremena htedoh da igram PES 6 ali ne mogu nikako da instaliram prilikom instalacije mi ovo izbacuje.

11.jpg

21.jpg

Ako moze neko da pomogne ili bilo sta da kaze. Inace razmisljao sam da nije to sto sam sada na Win 10 pro x64 da to ne pravi problem da ne mogu starije igrice da se igraju.

Tags for this Thread