Page 3 of 376 FirstFirst 123451353103 ... LastLast
Results 41 to 60 of 7508

Thread: Pomoc i pitanja

Default Odg: Bugovi

Ne bih ovo nazvao bug-om ali svakako para ochi,publika je ta koja me izludjuje !!!, nalepljena slicica koja se prostire duzh cele tribine.Zaista ne mogu da shvatim sta li su programeri hteli sa time ( tako uradjenu publiku ste mogli videti pre 10 godina na prvim izdanjima konamijevog fudbala ) al ajde progledacu im kroz prsti,ipak je ovo najbolji fudbal

Za sada nista nisam primetio sto bih svrstao u kategoriju bug-a.

Default Odg: mala linija na ekranu

Quote Originally Posted by uux
    mi se pojavljuje dok igra onako kako da objasnim....zamagljena...slikacu i stavicu na mrezu ako ne shvatate o cemu pricam
    to mi se i pojavljivalo u pes5 ali u pes4 nije
    Ma nisu drajveri nego taj njihov graphic engine nije uskladjen sa tvojom grafickom i meni se desavalo i na pes4 i na pes5.Ne trudi se sa drajverima nema pomoci.

Default Odg: PES6 - Sistemska zahtevnost

Quote Originally Posted by Ogisha
    Meni na 512 MB OK radi mozda ponekad secka............ ali PES 6 nije DVD, barem moj CD nije
    Kako 3,6 gb stane tebi na cd, leba ti?

Ja imam 2.5 barton, 1 gb ram i 9600 xtd, radi full 1024, a ovih dana cu predjem na 3.4 dualcore, 2 gb ram i 7600 gtd, e onda ce biti ludilo.

Ako smo vec konkretno kod bug-ova evo jednog tipicnog za sve serijale do sad

Golmanu su se se bas prijela rebarca pa je navalio na jadnog Fred-a,da,da to je Fred ako niste znali...

Pogledaj te kada golman izvodi goal aut kako se igraci koji se nalaze na centru krecu ja sam moro pritisnuti pauzu i otici vani nisam mogao izdrazit vise od smijeha.A jos kad uzmete njemackog komentatora na pola utakmice kaze" Chus and aufviderzen" ili i" rezultat je 5:5" a 0:0 rezultat tdr: tdr: tdr: tdr: tdr: tdr: tdr: tdr:A pogledajte ovo sa golmanom tdr: tdr: tdr: tdr:

to su naj normalnije greske pes i ostalis igrica... ja stojim pred golmana i on sutne loptu u mene ali ona se neodbija nego prodje kroz mene...

Evo sad sam vidio da moze i na kameri bird eye ono kao kad golman izvodi gol aut. tdr: tdr: tdr:Sromak me zaboli tdr:

Default Odg: PES 6 problem sa kontrolama

Quote Originally Posted by _shone_
    Ne znam kako da podesim da player 1 bude keyboard a player 2 joypad,tj nece da mi pomeri onu strelicu u player setings?Nmaesto sam sve lepo u kontrolama ali kad pokrenem igru igraju zajedno keyboard i joypad kao jedan player ...stvarno ne razumem :think:
    meni se to isto desava nema teorije da namestim jedan na jedan :help: VERUJTE SVE SAM PROBAO

Default Re: PES 6 problem sa kontrolama

Izgleda da stvarno ne moze tastatura protiv joypeda. :think:

You will had111's Avatar

To se desavalo i na petici to je do njhovog endzina naviknes vremenom mada u pocetku nervira.

Quote Originally Posted by bolesting
    Moze i te kako.
    Pa napisi kako, nemoj se praviti pametan. Kao moze i to je to. Reci kako.

evo kako! joypad se ne namesti kao player1 nego player2, e sve sam probao i ovo ono kao slucajno

Quote Originally Posted by Shinobby
    evo kako! joypad se ne namesti kao player1 nego player2, e sve sam probao i ovo ono kao slucajno
    Radi! Hvala.

Meni se desavalo na 5-ici , ali sad na 6-ici je dobro (nemam takvih problema) probaj da promenis drivere, jer ja kad sam reinstalirao windows sve je bilo u redu na 5-ici(naravno ubacio sam nove drivere posle instalacije)

ok hvala pokusacu sa drajverima

jel uspeo neko da promeni kontrole iz igre??

jao da ono sa publikom je strasno :(

mada najveca greska je sto su izbacili nemacku ligu....bolje da su izbacili francusku ili italijansku koja se trenutno raspada...

Quote Originally Posted by tarantula
    Quote Originally Posted by bolesting
    Moze i te kako.
    Pa napisi kako, nemoj se praviti pametan. Kao moze i to je to. Reci kako.
    Bio sam na poslu pa nisam mogao napamet da napisem,a sada koliko vidim odgovor ste dobili.

Page 3 of 376 FirstFirst 123451353103 ... LastLast

Tags for this Thread