Page 2 of 376 FirstFirst 12341252102 ... LastLast
Results 21 to 40 of 7508

Thread: Pomoc i pitanja

Default Odg: PES6 - Sistemska zahtevnost

Quote Originally Posted by MorGot
    Hm ,mislim da je potrebno ipak makar 1 gb memorije ...mini na 512 i x700 uzasno radi ...A Pes5 mi je radio u full-u sve ...Bas sam se iznenadio kad sam instalirao i video kako mi lose radi tako da sekupuje sad jos giga
    Isto radi skoro kao i pes5,to je problem do exe fajla,ako ti je sporo i secka...

Regular Ogisha's Avatar

Meni na 512 MB OK radi mozda ponekad secka............ ali PES 6 nije DVD, barem moj CD nije

Default Re: PES6 - Sistemska zahtevnost

Lepo,znaci i ovo cemi raditi na high,mislio sam da menjam nesto ako ne bude radilo...........

Default Odg: PES 6-Velika molba,velika pomoc

mnogo je bolje uradjeno igrac vs. golman lakse i realnije se daju golove...mozes dati lakse gol sa 16 metara neko u petici...u stvarnosti samo padaju golovi sa 16 metara ali u 5-ici je bilo teze...i sudija pere kolko dobro sudi bar za sada kolko sam video...jedini maler je scg ocu srbijuu!!! :sajkaca:

Regular Marko82's Avatar

PES 5 nije bio zahtevan sto se tice procesora,vec graficke.Imam 6600td.Valjda ce PES 6 da radi dobro kao prethodni PES.

Default Odg: PES 6-Velika molba,velika pomoc

da to je sve... Srbija za SCg i eto perfect igrica...

Default mala linija na ekranu

mi se pojavljuje dok igra onako kako da objasnim....zamagljena...slikacu i stavicu na mrezu ako ne shvatate o cemu pricam
    to mi se i pojavljivalo u pes5 ali u pes4 nije

Default PES 6 problem sa kontrolama

imam problem sa namestanjem kontrola za pes 6 ,nemogu da stavim da bude :kocka:-d -a -w :l1: -q :l2: -e i X-s :help:

Default Odg: PES 6 problem sa kontrolama

Objasnjeno je vec, slabo pratis forum. Udjes u settings - to ti se nalazi tamo gde je instalirana igra (default - C-program files-konami-pes6) i namestis tu kontrole.

Top Player _shone_'s Avatar

Default Re: PES 6 problem sa kontrolama

Da ali ne razumem zasto ne moze u igrici da se podesi...mora da postoji neki fazon

Default Odg: PES 6 problem sa kontrolama

postoji ali mi ga ne znamo :MrGreen:

Ima fazon,desava se da pobrljavi tastatura u nekim igrama,meni se desavalo da se ukljuci shift ili caps lock i bude stalno pritegnuto u igrama,a cim izadjem iz igre ono radi normalno,kvar je softwerski,reinstaliraj direcx i sve ce lepo da radi.......

Top Player _shone_'s Avatar

Ne znam kako da podesim da player 1 bude keyboard a player 2 joypad,tj nece da mi pomeri onu strelicu u player setings?Nmaesto sam sve lepo u kontrolama ali kad pokrenem igru igraju zajedno keyboard i joypad kao jedan player ...stvarno ne razumem :think:

Nemam pojma,nemam pes6 tako da ti ne mogu pomoci.........

Default Odg: mala linija na ekranu

verovatno su driveri u pitanju...

Default Bugovi

Hajde vi koji ste nabavili :6ica: recite koji je najveći bug koji ste otkrili za vreme igranja

За те црвено-беле боје Џони's Avatar

Default Odg: Bugovi

Desilo mi se da u jednom trenutku zabode, i onda trza malo napred malo nazad i tako brzo i ne mogu nikako da prekinem ili ugasim, pa moram da resetujem komp. Ali na svu srecu to mi se desilo samo jednom!

Default Odg: Bugovi

Quote Originally Posted by nikmar
    Desilo mi se da u jednom trenutku zabode, i onda trza malo napred malo nazad i tako brzo i ne mogu nikako da prekinem ili ugasim, pa moram da resetujem komp. Ali na svu srecu to mi se desilo samo jednom!
    To nije bug

Page 2 of 376 FirstFirst 12341252102 ... LastLast

Tags for this Thread