Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 139

Thread: 2 tesicev turnir: Sistem liga sampiona sa izvlacenjem rednih brojeva

Amateur

Default 2 tesicev turnir: Sistem liga sampiona sa izvlacenjem rednih brojeva

28.2.2010. NEDELJA 13:00 ~ 1 na 1
    POCETAK U 13 CASOVA !

Maximalni broj igraca 32

Vreme: Nedelja 28.2.2010 u 13 casova ( OKUPLJANJE U 12:50 )

Igraonica: Grand Metroid (ispod Vukovog spomenika)

Igra: Pes 2010 PlayStation 3

Ucesce: 300 dinara (na dan turnira) OBZIROM DA CE SE DOSTA UMESATI FAKTOR SRECE PRI IZVLACENJU BROJEVA PA SAM SMANJIO UCESCE DA BI SE ODAZVAO DOVOLJAN BROJ IGRACA I DA OD UKUPNOG FONDA PLATIMO IGRAONICU DA SE DOBRO ZABAVLJAMO. AKO I OSTANU NEKE PARE JOS BOLJE)

Prijave: Prijave u ovoj temi, ostaviti ime i prezime a mobilni na PM, ili mozete sms da posaljete na 066-511-46-31
    Kazne: Ko se prijavi a ne dodje na turnir nece moci da ucestvuje vise na ovim turnirima, slobodno mozete otkazati ucesce ali najkasnije do subote do 20 sati!

Bodovanje: BODOVANJA NECE BITI JER SAM I SAM REKAO DJUKI DA JE NAJPOSTENIJE DA SAMO SE BODUJU DJUKINI TURNIRI

Sistem takmicenja:
    S obzirom da idemo na 32 igraca igracemo klasican sistem Lige Sampiona... Znaci 8 grupa po 4 igraca...

ZAGARANOTVANO IMATE 6 UTAKMICA U GRUPI A AKO PRODJETE I DALJE SVAKO KOLO PO 2 UTAKMICE !

NAGRADE:
    PROSLI PUT SAM PLATIO IGRANIOCU 2400 ZA NAS 24 TAKO DA AKO OSTANU NEKE PARE OBZIROM DA JE UFUR 200 DINARA SVE CE VEROVATNO ICI PRVOM MESTO, USTALOM VIDECEMO NA LICU MESTA

Dakle :

Pravila:

Grupa:

Trajanje: Dve utakmice svako sa svakim po 10 min
    Raspolozenje: NORMAL
    Tim: KLUB KOJI IZABERETE NA OSNOVU REDNOG BROJA OSTAJE DO SAMOG KRAJA VASEG IGRANJA. ZNACI IZVLACIS REDNI BROJ OD JEDAN DO 32 I NA OSNOVU TOG BOJA BIRAS EKIPE KOJE SU PREOSTALE. A GRUPE CE BITI FORMIRANE NA OSNOVU SAME EKIPE KOJU BIRATE- A GRUPE CE BITI PREPISANE NA OSNOVU OVOGODISNJE LIGE SAMPIONA STIM STO CU UMESTO NAJGORIH EKIPA POJACATI SA NEKIM IZ LIGA UEFE

Knockout:

Trajanje: Dve utakmice po 10 minuta
    Tim: Samo klubovi ( NE mozete menjati svoj klub )
    NE VAZI GOL U GOSTIMAJBG BILO BI EXTRA KAD BI MOGLI DA IMAMO I GOL U GOSTIMA ALI NEKA OVAKO
    Ako bude nereseno igra se treca od 5 min samo sa penalima (bez Extra Time-a)

Finale:

Trajanje: Jedna utakmica od 10 minuta
    Tim: Samo klubovi( NE mozete menjati svoj klub sa kojim ste igrali u knockout fazi)
    Extra Time, Penalty: YES, YES
    GRUPE CU OBJAVITI OVIH DANA
    a grupa
    juventus, bordo, ajax, benfika
    b grupa
    mancester, viljareal, lazio, psv
    c grupa
    milan, real, marsej,dinamo kijev
    d grupa
    celsi, porto, atletiko, galatasaraj
    e grupa
    lion, fiorentina, liverpul, fenerbahce
    f grupa
    barsa, inter, totenhem, roma
    g grupa
    sevilja, mancester city,rangers, crvena zvezda
    h grupa
    arsenal, olimpijakos, valensija, NAPOLI
    PRIJAVLJENI:
    1. TESIC
    2.DENIS
    3.gibanko
    4.shiki
    5.sale
    6.NEKA
    7.boki
    8. mitin ortak
    9. darko blizanac
    10.miodrag
    11.vasilis
    12.kine
    13.nenad
    14.moca
    15.sinisha
    16.sasa vukic
    17.pampur
    18.ognjen
    19.nemanja
    20.nemanja smarac
    21.MARE
    22.SIRI
    23.janic
    24.nikic
    25.nikola surcin
    26.mita
    27.peca
    28. arsic
    29.deki
    30.stefan
    31.mladen tesic
    32.bakaja

------------------------------------------

Professional ShevaSerbia's Avatar

Default Re: 2 tesicev turnir: Sistem liga sampiona sa izvlacenjem rednih brojeva

Mislim da bi trebao da povecas ucesce, jer ipak dolazimo da probamo da uzmemo i neke pare, i da pustis ljude da izaberu bilo koji klub u zavisnosti od broja koji izvuku, a ne da budu ograniceni sa klubovima iz lige sampiona i par klubova iz lige Evrope...

Amateur

Default Re: 2 tesicev turnir: Sistem liga sampiona sa izvlacenjem rednih brojeva

Moze da se prijavljuje, a sto se tice kesha mozda cemo i ovecati ako se svi budu slozili... Otom potom vezano za ekipe bice vecina modifikovano -objavicu sve grupe ukoliko sutra

dobro onda, prijavljuem mene i vladu...znaci pisi Sale i Vlada

Salzem se sa Sevom, mogao bi da povecas ucesce, gledaj vukica sta uradi sa Valensiom, nije sve u ekipi..AL u Ronaldu jeste

Amateur

dogovoricemo se za pare, a evo okacio sam grupe.

Dolazim i ja
    Dobra je ova fora sa biranjem ekipa ali bi bilo bolje da se izbace timovi prve klase,jer na primer neko bira prvi uzme Real neko bira 20-ti uzme tipa Everton i male su mu sanse da pobedi jer je razlika izmedju ova dva tima velika,ali ako izbacimo najbolje timove neko bira prvi i uzme Totinhem neko bira 20-ti i uzme Fulam i sigurno da igrac sa Fulamom ima vece sanse da pobedi Totinhem,nego Everton Real.To bi bilo dobro,ali onda ne bi bila liga sampiona ali to je u stvari samo raspored timova u grupama, i bolje je da Tesic kuci obavi zreb ko ce po kom redu da bira,okaci na net i onda svako moze da razmisli koju ce ekipu da bira i da isproba i da napise na forumu ,a ne da bira dole u igraonici jer bi izgubili mnogo vremena a i ne znaju ljudi napamet kakav je koji tim pa odmah znaju s kim ce da igraju ako biraju prvi,peti ili dvadeseti

e teshicu ovako, prvo stavi totenham lazio i everton umesto ovih debilnih besiktasa seltika galatasaraja... drugo zreb treba da bude obavljen pred svima, trece stavi i mene

Professional ShevaSerbia's Avatar

Pisi i mene, ali bi mogao stvarno da izbacis ove turke...ja znam sa kim cu igrati ako izvucem veliki broj

ko izvuce real ili barsu on osvaja tur, bolje izbaci ta 2 tima da ne bude sve stvar srece

Regular Moca-Ac Milan's Avatar

ma dajte neki real odma, i videces da u grupi ispada!

18. The Following User Says Thank You to Moca-Ac Milan For This Useful Post:

Ljudi, Tesic organizuje tur. i on odlucuje...Ne treba izbaciti nijednu ekipu jer i u Ligi Sampiona je razlika izmedju timova velika...

A sto se tice moce skroz je upravu

realno jeste glupo mali ajde... Zasto bi sad neko igrao sa realom samo zato sto ga ****... niko nije toliko dobar igrac da sa nekim slabim klubom dobije nekoga sa realom ili barcom...

Regular Moca-Ac Milan's Avatar

ma jade bre, ako tesic sa milanom moze da dere neku kad igra sa realom, onda cu ja sa bordoom da polomim neku i njemu slicnima ako dobiju real xD

Page 1 of 7 123 ... LastLast