28.2.2010. NEDELJA 13:00 ~ 1 na 1
POCETAK U 13 CASOVA !

Maximalni broj igraca 32

Vreme: Nedelja 28.2.2010 u 13 casova ( OKUPLJANJE U 12:50 )

Igraonica: Grand Metroid (ispod Vukovog spomenika)

Igra: Pes 2010 PlayStation 3

Ucesce: 300 dinara (na dan turnira) OBZIROM DA CE SE DOSTA UMESATI FAKTOR SRECE PRI IZVLACENJU BROJEVA PA SAM SMANJIO UCESCE DA BI SE ODAZVAO DOVOLJAN BROJ IGRACA I DA OD UKUPNOG FONDA PLATIMO IGRAONICU DA SE DOBRO ZABAVLJAMO. AKO I OSTANU NEKE PARE JOS BOLJE)

Prijave: Prijave u ovoj temi, ostaviti ime i prezime a mobilni na PM, ili mozete sms da posaljete na 066-511-46-31
Kazne: Ko se prijavi a ne dodje na turnir nece moci da ucestvuje vise na ovim turnirima, slobodno mozete otkazati ucesce ali najkasnije do subote do 20 sati!

Bodovanje: BODOVANJA NECE BITI JER SAM I SAM REKAO DJUKI DA JE NAJPOSTENIJE DA SAMO SE BODUJU DJUKINI TURNIRI

Sistem takmicenja:
S obzirom da idemo na 32 igraca igracemo klasican sistem Lige Sampiona... Znaci 8 grupa po 4 igraca...

ZAGARANOTVANO IMATE 6 UTAKMICA U GRUPI A AKO PRODJETE I DALJE SVAKO KOLO PO 2 UTAKMICE !

NAGRADE:
PROSLI PUT SAM PLATIO IGRANIOCU 2400 ZA NAS 24 TAKO DA AKO OSTANU NEKE PARE OBZIROM DA JE UFUR 200 DINARA SVE CE VEROVATNO ICI PRVOM MESTO, USTALOM VIDECEMO NA LICU MESTA

Dakle :

Pravila:

Grupa:

Trajanje: Dve utakmice svako sa svakim po 10 min
Raspolozenje: NORMAL
Tim: KLUB KOJI IZABERETE NA OSNOVU REDNOG BROJA OSTAJE DO SAMOG KRAJA VASEG IGRANJA. ZNACI IZVLACIS REDNI BROJ OD JEDAN DO 32 I NA OSNOVU TOG BOJA BIRAS EKIPE KOJE SU PREOSTALE. A GRUPE CE BITI FORMIRANE NA OSNOVU SAME EKIPE KOJU BIRATE- A GRUPE CE BITI PREPISANE NA OSNOVU OVOGODISNJE LIGE SAMPIONA STIM STO CU UMESTO NAJGORIH EKIPA POJACATI SA NEKIM IZ LIGA UEFE

Knockout:

Trajanje: Dve utakmice po 10 minuta
Tim: Samo klubovi ( NE mozete menjati svoj klub )
NE VAZI GOL U GOSTIMAJBG BILO BI EXTRA KAD BI MOGLI DA IMAMO I GOL U GOSTIMA ALI NEKA OVAKO
Ako bude nereseno igra se treca od 5 min samo sa penalima (bez Extra Time-a)

Finale:

Trajanje: Jedna utakmica od 10 minuta
Tim: Samo klubovi( NE mozete menjati svoj klub sa kojim ste igrali u knockout fazi)
Extra Time, Penalty: YES, YES
GRUPE CU OBJAVITI OVIH DANA
a grupa
juventus, bordo, ajax, benfika
b grupa
mancester, viljareal, lazio, psv
c grupa
milan, real, marsej,dinamo kijev
d grupa
celsi, porto, atletiko, galatasaraj
e grupa
lion, fiorentina, liverpul, fenerbahce