Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 121 to 139 of 139

Thread: 2 tesicev turnir: Sistem liga sampiona sa izvlacenjem rednih brojeva

Default Re: 2 tesicev turnir: Sistem liga sampiona sa izvlacenjem rednih brojeva

brat nikic ce biti ponosan na vase komentare..mada taj njegov talenat potice jos od recimo pesa 5..tada je poceo da komunicira sa larsonom i igricom
    ne verujem da ce konami naci boljeg..

dojaja turnir..dobra fora s brojevima..i na kraju niko od super-timova nije doso do kraja..cestitke moci za polufinalnu partiju..igram soni 100 godina i niko mi nikad nije preokrenuo vodjstvo od 3-0..pogotovu s bordoom

no valensijini misevi su zadoboljni postignutim..

vidimo se sled nedelje..ako nema ko, pravicu ja, nije problem..imao sam ideju da igramo sa odredjene 4 super-bedne ekipe, ali mozemo i da izbvlacimo..dogovoricemo se

2. The Following User Says Thank You to Gibanko kralj For This Useful Post:

Default Re: 2 tesicev turnir: Sistem liga sampiona sa izvlacenjem rednih brojeva

brate,ako nas ne bude za dubl,napravi turnir ali samo sa ekipama iz OTHER LEAGUE,mislim da je to realno....

Amateur

aj ovako jedan predlog, sto kaze mita da igramo sa ekipama iz other league ali izbacimo porto, sportig, galatu, fener i igramo sa najjadnim ekipama... taman da DL 9 I Pizonova raspala Zvezda pokaze sta zna.

Amateur

tuzan si, ali je tvoj antifudbal pobedio. znao sam da cesh dogurati daleko jer sam ja napravio od tebe igraca sa bordoom. :P iza nas su sati i sati fudbala bordo vs firenca, red je bio i da ti stignes sa istim od finala ali smo obojica posustali na samom kraju , jbg. ali nema veze ovo ti je ionako poslednje finale...

Regular Moca-Ac Milan's Avatar

Quote Originally Posted by Big Tesic View Post
    tuzan si, ali je tvoj antifudbal pobedio. znao sam da cesh dogurati daleko jer sam ja napravio od tebe igraca sa bordoom. :P iza nas su sati i sati fudbala bordo vs firenca, red je bio i da ti stignes sa istim od finala ali smo obojica posustali na samom kraju , jbg. ali nema veze ovo ti je ionako poslednje finale...
    ajde bre buljo jedna, ekipe i igrace koje sam ja izbacio sa bordoom ti ne mozes ni sa realom! lako je chamaku da puni ostale golmane kada je sut namestio protiv freja xD

p.s. Murinjo reagiraj!!!
    http://www.footballpress.net/index.p...ad&idsel=55333

Regular Moca-Ac Milan's Avatar

a i red je da bude turnir samo other league, bez ikakvih izbacivanja jer su ovako i onako sve ekipe tu jadne

Quote Originally Posted by Big Tesic View Post
    aj ovako jedan predlog, sto kaze mita da igramo sa ekipama iz other league ali izbacimo porto, sportig, galatu, fener i igramo sa najjadnim ekipama... taman da DL 9 I Pizonova raspala Zvezda pokaze sta zna.
    Nemoj da vređaš Pižonove raspade, ipak su dobili danas Atl Mad 3 : 1 i Chelsea 1 : 0

10. The Following User Says Thank You to bakaja For This Useful Post:

Ja mislim da bi bilo do jaja da se igra 2v2 reprezentacije na izvlacenje, zato sto kada se igra 2v2 timska igra je sve! Nema sanse da predjes sve sa jednim igracem zato sto 2 selektovana igraca to lagano zaustavljaju... Sto znaci da ako nisi uigran sa partnerom mozes samo da dobijes .!. brate nemojte te jadne ekipe pa padace sve autogolovi i odbitci... xD

realno mene su smorile vise te neke jadne ekipe kad se neko izbacuje, aj bar da igramo sledece ned sa reprezentacijama i da grupe budu kao na svetskom pa izvlacenje

15. The Following 2 Users Say Thank You to nikola999 For This Useful Post:

17. The Following 2 Users Say Thank You to neka.bg For This Useful Post:

Ne bi bilo u redu da se prave grupe i izvlacenje kao za svetsko prvenstvo jer ja tu ideju imam par meseci i cekam predstojece prvenstvo pa da igramo to kad dodje vreme!

19. The Following 2 Users Say Thank You to Djuka For This Useful Post:

pa ok onda ne mora bas tako mogu random grupe i reprezentacije recimo..

aj bar onda one tamo ned da odigramo opet neki normalan turnir sa svim ekipama ili sa svim reprezentacijama

23. The Following 3 Users Say Thank You to Big Tesic For This Useful Post:

26. The Following User Says Thank You to nikola999 For This Useful Post:

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567