Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 41 to 60 of 139

Thread: 2 tesicev turnir: Sistem liga sampiona sa izvlacenjem rednih brojeva

Regular Moca-Ac Milan's Avatar

Default Re: 2 tesicev turnir: Sistem liga sampiona sa izvlacenjem rednih brojeva

sta si ti utripovo vukodlak, da se ceo turnir pomera zbog tebe, svako normalan bi ti isto rekao, a ja licno da ne mogu da dodjem tad ne bi ni pitao da se odlaze turnir zbog mene, jer se svet ne vrti oko mene iako sam ubedljivo najbolji igrac na svetu! xD

NEorganizator skupa Milos's Avatar

Default Re: 2 tesicev turnir: Sistem liga sampiona sa izvlacenjem rednih brojeva

Sta bre napadate Vukodlaka lepo je covek pitao,sigurno ima neki ispit ili tako nesto.Svako sme da pita organizatora + ipak on prvi covek koji je uzeo turnir u Metroidu,poznati domaci igrac jos od PES 6 (ipak je starija ekipa sa turnira gotivnija od ove nove , nevezano za pes).Sto se mene tice lepse bi leglo da se igra u 14,taman malo vise da se naspavamo a i manje bi ljudi kasnilo.

3. The Following User Says Thank You to Milos For This Useful Post:

imam ispi t u 11h i traje do 14h, pa sam mislio jer vidim da nedostaju igraci da dodjem i uvelicam turnir kao starosedelac, ali vidim da nailazim na negodovanje(ne znam zbog cega).
    Ako nisi znao turniri na kojima ti nisi ucestvovao, jer si nov pretpostavljam, su se pomerali na zahtev igraca, ali ponovo se ti nista ne pitas vec org i ostali(vecina). Tako da lepo se provedite.

A to koliko je neko dobar igrac to ce vreme pokazati...

mozda cu postaviti glupo pitanje,ali jel je datum slucajno greska i ovaj turnir je sutra tj danas...ili sledece nedelje?

ma mozes samo da sanjas da ce turnir biti pomeren zbog tebe!

Amateur

sta se prepirete ljudi! turnir nece sigurno poceti pre pola dva ako je dosao dosao, jer da je to obican turnir moyda bi i pomerao ali treba da ljudi vuku brojeve i samim tim segubi nekih 15 minuta. nemam ja sa vasim prozivkama nista... igrao sam ja turnire jos u klubu forum jos sa miskinom eswc turnir, sajam fudbala sa stamenim i sl tako da nemoj ti meni ja sam nov igrac... uostalom necu da se raspravljam... a bice jedno iznenadjenje veuzano za lika koji bude vukao broj 32. 28 frebruar je tur kao sto pise. a nema redosleda sto ce neko da vuce neko coporativno. sto se mene tice ja cu da vucem zadnji.

8. The Following 3 Users Say Thank You to Big Tesic For This Useful Post:

Moco ovo vec nije lepo, i vidi se da je klasicno provociranje..Nisi dete od 3 god. ako vec vidis da je upravu povuci se, jer iako vecina nije u dobrim odnosima sa vuckom, to ne umanjuje da je on tu od pocetka i deo stare ekipe...Uvek ima dobrih i losih likova, i ne mozemo da volimo svakog podjednako, al da nije tako ne bi bilo zanimljivo I nije uredu bilo koga *****avati i provocirati, a pogotovo ako je tu mnogo pre tebe dosao...

ps.Za****te vise svadje, uzivajte u (raspaloj) igri...

A ti raspalitetu stavi Dekija i Pecu, poslao sam ti poruku odavno...

@organizarot-u
    Nauci da citas postove. Ne kaze se zadnji vec poslednji. I mogao bi da biras reci kada se obracas nekome...
    @Neka
    Hvala na podrsci i lepim recima, samo mi nije jasno sa kim sam ja to u losim odnosima, ako ti ne pruzim ruku pre i posle meca, sta cu takav sam...mislim da sam ipak pozitivan "lik".

Stavi me turnir pa ako stignem super, ako ne onda sta cu...

ma ako stignes stigo si, ako ne jbg, ne znam sto tolka frka ionako ces puci, bolje daj pare na rulet i stavi sve na 0 mozda te u****, jer nemas sanse na turniru.
    neko dzabe se solidarises, gledacu da uzmem ekipu da budemo u grupi, gotov si! xD

ovo nije ni malo politicki korektno, ni levo ni desno, vec pravo u meso!

kolko ste se vi svi istripovali nesto svi ste neki igraci ??? vucko je za vas izmislio fudbal kad niko nije dolazio na turnire mi smo samo tako cepali pes ... i nije sve u turniru **** vas isti sry sto psujem ali preterujete nas par se druzimo i dan danas idemo *****avamo se a sa takvim stavom ne znam kako cete ista postici samo ce vas ljudi zamrzeti ... moco ja realno nisam ovo ocekivao od tebe ali jbg svi smo razliciti ... i mogli bi da kazete ko je osvojio turnir . pozz hvala

16. The Following 2 Users Say Thank You to Kure For This Useful Post:

Xaxaxaxaxa e zbog ovoga moco je nama zabavno, kure pita ko je osvojio tur. koji ce se igrati za nedelju dana... Lepo vam je kure objasnio, nije sve u pesu...a kada vam covek takvog kalibra nesto objasni, onda bolje da se

ma brate nisam gledao kad je datum mislio sam da je danas ... jbg retard sam oprostite mi i majka me voli samo zato sto sam njen x))))))

20. The Following 3 Users Say Thank You to Kure For This Useful Post:

Amateur

necu uopste da ulazim u diskusiju s vama dvojicom i nemam veze sa vasim prepucavanjem tako da... a ti uci nekog drugog kako se sta pise i na koji se nacin izrazava -uostalom ti si napisao ORGANOZAROTU!!!!! PROZIVAJ TI NEKOG DRUGOG! ZA TEBE NEMA MESTA NA MOM TURNIRU JER TEBE MASA LJUDI NE PODNOSI A I MOCU CU IZBACITI AKO NASTAVI DA PROZIVA LJUDE- NE TREBAJU NAM TAKVI LIKOVI KOJI CE DA DIZU TENZIJU ZBOG BUDJAVE IGRICE. A TO STO VUKODLAK SAMO GLEDA POSTOVE I SAMO CEKA DA NEKOG ZEZA I PONIZAVA ORGANIZACIJU TO JE NEVASPITANJE. JA AKO NEKOG POSTUJEM TO TRAZIM I OD TE OSOBE A AKO NIJE TAKO PA ON MOZE BITI FRAJER KOJI JE PATENTIRAO IGRICU ILI JE PRAOTAC PES-A A TAJ LIK NECE IGRATI TAJ KOD MENE PA DA MI JE I RODJENI BRAT. MOCO OBUSTAVI SA POSTOVIMA ILI TE IZBACUJEM!!!!TOLIKO OD MENE. A STO SE TICE UCESCA DA LI STE SVI ZA DA POVECAMO NA TRISTA JER NAS VEC IMA DOVOLJNO A BICE I VISHE?!

ajde bre tesicu skupi muda i digni na 500din xD

moze 300, 300 je ok... nije veliko povecanje a znaci mnogo, ajde sacekaj jos komentara pa povecaj ako se svi slazu... a brate to za 500 i nije realno zato sto je na ovom turniru faktor srece ime mnogo veci udeo nego sama igra

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast