Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 20 of 55

Thread: PES6 ~ K U P ~ sezona3

Default PES6 ~ K U P ~ sezona3

Kao sto je bilo i prethodnih sezona , kup koji spaja dve lige svojim utakmicama i ove sezone.
    Utakmice se igraju uvek sredinom nedelje.

Pravila:

15min
    pauza: 9
    vreme : FINE
    Penali i Produzeci : UKLJUCENI!

Igra se samo na jednu dobijenu utakmicu.

Kostur KUPa :

program je sam odredio (zbog neparnog broja ucesnika) 2 igraca koju su slobodni u prvom kolu. (Zbog seed sistema, ta 2 igracu moraju biti iz prve lige)

desni klik na sliku : view image pa klik za zoom . (u velikoj je rezoluciji,ali se na forumu to ne vidi)

Kup utakmice se igraju sredinom nedelje (Utorak,Sreda,Cetvrtak)*nije fiksno, ali bitno je da znate da svake nedelje morate odigrati vasu kup utakmicu. Kasnjenja cemo kaznjavati sa 3:0 WO.

2. The Following 11 Users Say Thank You to Slyz For This Useful Post:

Top Player

Default Re: PES6 ~ K U P ~ sezona3

smilodon - scooby 3:4

screen:

Tesna tekma. Bilo je par bas lepih golova. Prvo poluvreme izjednaceno, u drugom rano dajem gol i vodim 3:2. Posle toga me scooby pritiska skoro celo poluvreme. Presudio je na kraju scooby iz penala. Nisam imao srece, moji igraci se sudarili u njegovom sesnaestercu, scooby pravi kontru 2 na 1 i kraj

Sretno u nastavku scooby !

4. The Following User Says Thank You to smilodon For This Useful Post:

Noviice-Joesampion 3:3 p.p. 4:3

Kup u kome ne vaze pravila mesta na tabeli kao ni trenutna forma.Joe je vodio skoro celu utakmicu a ja stizao rezultat.Ja kao i sa svim protivnicima vrsio opsadu njegovog gola on pretio iz kontri kako je inace i dao dva gola a jedan korner-glava-gol.Promasio sam nekoliko 1vs1 sto me iritirajuce zbunjivalo jer sam gubio smirenost zbog ganjanja rezultata a opet znao sam da moj prolaz dalje ne sme da dodje u pitanje iako je i joe imao par dobrih prilika jer ipak rec je o trenutnom lideru Lige 1.Taj suvi kvalitet je dosao do izrazaja u produzetcima gde ni jednog trenutka nista osim pobede Atletika nije dolazilo u pitanje.Joe se i nasalio na kraju zasto ga od silnih sansi nisam propisno zgazio rezultatski nego se otislo u produzetke.GG

Igor Obr90 -Cule 1:0

Evo i prvog iznenadjenja u kupu cule je zavrsio sa kupom,bio je veliki favorit u ovom duelu ali sasvim zasluzen pobeda Bordoeux koji igra veoma promenljivo iz kola u kolo.Srecno igracima u najacoj ligi na svetu.

Noviice - scooby 5:4

Ove kup utakmice znaju biti dosta tesne kao npr ova u kojoj smo se smenjivali u vodjstvu.Skupi je kontrama sahranio Atletiko u prvom poluvremenu.4 kontre 3 gola mada sam i ja se potrudio da odgovorim jer sam se brzo vracao u igru izjednacujucim golovima.Na kraju poluvremena 3:3 gde je bukvalno sve bilo izjednaceno.Drugo poluvreme gde ja malo bolje koristim svoja ubacivanja iz drugog plana i dolazim do vodjstva 5:3 sto za scooby-ja nije znacilo kraj vec jos agresivniji pristup mom golu sto je rezultovalo strepnjom za Atletiko ,5:4.U preostalih 10 minuta je ipak Atletiko bio konkretniji jer napad je najbolja odbrana ali nije ni bilo promena rezultata.Atletiko u sledecoj rundi a scooby srecno u nastavku lige!

Professional DeS3InY's Avatar

DeS3InY vs PejcaKobe = 2:1

igrali smo ovako jer nije htio nikako drugacije da se pokrene :S

uff sta je ovo bila napeta utakmica, Bolton od pocetka igrao neku veznu igru dok je Galatasaray napadao dosta cesto (vidi se po 7 kornera xD)

u 1. poluvremenu jedini sut na gol je izveo Elmander i to nakon krasnog nabacivanja poluvolejom u raslje.

2. poluvrijeme se Bolton malo opustio i cak povecao vodstvo golom Elmandera nakon isprebacivanja u obrani Galatasaraya. No isplatila se napadalacka igra i Galatasaray dolazi na 2:1 autogolom nakon nabacivanja.

u zadnjih 5 minuta je bila opsada gola Boltona, no sjajni Jaaskelainen brani nemoguce

GG PejcaKobe, sretno u ligi!

Auuhhh kao sto rece des3iny napeta,uzbudljiva i sjajna utakmica.
    U prvom poluvremenu sam dosta napadao,promasio 2-3 dobre sanse,dok je des3iny cekao i docekao sansu pred kraj poluvremena i iz prvog i jedinog suta postigao gol.
    Drugo poluvreme smo i ja i on imali svoje sanse,koje nismo iskoristili,da bi potom ja primio jos jedan gol,iako se tada cinilo da je gotovo,krenuo sam jos ofanzivnije i uspeo da postignem gol,i onda kao sto je opisao des3tiny poslednjih 5 minuta opsada gola Boltona,imao sam i 1 na 1 sansu ali sam promasio,tj.golman je odbranio,posle toga jos veci pritisak,3 kornera zaredom izvodim ali Bolton se sjajno branio i odbranio.

Cestitke des3iny,dobar si igrac, susrescemo se sledece sezone u prvoj ligi da ponovo odmerimo snage,jedva cekam
    Srecno u nastavku kupa,kao i prvenstvu...

Round 1
    Denii - Fikus 1:3

Round 2
    Fikus - IgorObrenovic90 4:0

Round: 1
    IgorJuve vs Salihovic15: 6-3

Evo odigrao protiv Salihovica15.Dobra utakmica sa mnogo golova.Potvrdice Salihovic...

12. The Following User Says Thank You to IgorJuve For This Useful Post:

Darko 87-Slogapla 4:2

Jos jedan poraz ovoga puta u kupu.Lacio uglavnom nemastovito u napadu, u odbrani nedovoljno cvrsto. Nisam imao ni srece u nekim trenucima,i promasio sam neke veoma izgledne prlike ali to je fudbal.Treba pomenuti lepu akciju Benfike kod treceg gola.
    Uostalom poznato je da Italijanski klubovi ne mare mnogo za kup xd

GG Darko 87 i srecno u nastavku takmicenja!

Professional Darko_87's Avatar

Round 1:

Darko87(Benfica) - Slogapla(Lazio): 4-2 (2-1)

SS:

Rezultat:
    http://img684.imageshack.us/i/darko8...akup1kolo.png/

Statistika:
    http://img297.imageshack.us/i/darko8...akup1kolo.png/

Strelci:
    http://img705.imageshack.us/i/darko8...akup1kolo.png/

Komentar: Jako dobra i zanimljiva utakmica izmedju 2 lepo raspolozene ekipe, prevagu je doneo igrac meca, vrlo raspolozeni napadac Benfice, Oscar Cardozo sa 3 pogotka, a jednu jako lepu akciju je zavrsio Di Maria lepim golom, pogotke za porazeni Lazio su postigli Mauri i za kraj, Pandev.
    GG slogapla, jbg, propustio si par jako lepih prilika, a to u nok-aut takmicenju tesko prolazi nekaznjeno...

Odigrali smo ja i gogiland, 4:3 za njega. Nemam SS, odma posle utakmice sam izasao i ne znam da li je on uzeo. Cestitke protivniku.

pfc4ever ( Fiorentina ) - gogiland ( Porto ) 3 : 4

Utakmica regularna i korektna,napadacka igra i sa jedne i druge strane
    Ali sretniji tim ide dalje
    Protivniku sako dobro

17. The Following User Says Thank You to gogiland For This Useful Post:

Sly -vs- dShN = 4:1

Pocelo je silovito , dShn (Udineze) je vec u 4.min poveo sa 0:1 prodorom preko njegovog desnog krila. Igrao je dijamant (3-4-3) formaciju,pa je bilo i vise otvora za moja krila. Kako je on forsirao desno krilo , ja sam radio istu stvar preko desnog krila Younga. Dshn je imao cak 70% napada preko desne strane (statistika pes6) pa mi je Bouma (levi bek) vec posle 50min igre morao na klupu , jer je crko .
    Golovi su bili uglavnom na odbitke , sutevi posle trougao prodora sa boka na nekih 8m od golmana, golman brani - odbitak - natracava drugi igrac i tako x3. 4ti gol je klasican pes6 faul golmana nad Carew-om , pa je Agbonlahor postigao konacnih 4:1 sa bele tacke.

19. The Following User Says Thank You to Slyz For This Useful Post:

dSN

Super Star Рого.ЗВ's Avatar

Рого.ЗВ (Сандерленд) - ЛЕШИНАР (Шалке 04) 3-2

Ау каква текма...Пре свега фер и коректна утакмица коју смо одиграли
    из 374372372432. покушаја...Прво смо лепо одиграли прво полувреме кад се мени појавио белк скрин...Одиграмо нову до 66. минута пукне веза...Опет покушамо и опет блек скрин! И тако још 2-3 (!?) пута да би смо на крају одиграли коначно једно полувреме у којем сам ја стиг'о до победе у 98+ минуту али буквално у задњој секунди после 2-3 аута и корнера...Гол је постигао Малбранк, а Лешинару је страдао џојстик -

Шта рећи...Желим пуно среће Лешинару у наставку лиге јер овде је стварно није имао

Quote Originally Posted by Рого.ЗВ View Post
    Рого.ЗВ - ЛЕШИНАР 3-2

Ау каква текма...Пре свега фер и коректна утакмица коју смо одиграли
    из 374372372432. покушаја...Прво смо лепо одиграли прво полувреме кад се мени појавио белк скрин...Одиграмо нову до 66. минута пукне веза...Опет покушамо и опет блек скрин! И тако још 2-3 (!?) пута да би смо на крају одиграли коначно једно полувреме у којем сам ја стиг'о до победе у 98+ минуту али буквално у задњој секунди после 2-3 аута и корнера...Гол је постигао Малбранк, а Лешинару је страдао џојстик -

Шта рећи...Желим пуно среће Лешинару у наставку лиге јер овде је стварно није имао
    Ovu utakmicu smo igrali tačno 7 puta, jer je non-stop pucao ****ni net. Imao sam sjajne šanse kao i protivnik, ali sam dobio gol u 98 minutu posle 2 uzastopna kornera, i 3 auta a sudija je utakmicu produžio 2 min ali je ona traja još 222 ****na minuta. Džoja je morao da strada, ali u svakom slučaju bolje on nego komp
    Naravno nisam ljut na protivnika nego na moje odbranbene igrače!!!
    Protivniku želim svu sreću u nastavku takmičenja, kao i u njegovoj ligi!!!

22. The Following User Says Thank You to Lesinar For This Useful Post:

Professional Darko_87's Avatar

hahahaha! Ovo za dzoj je najjace!
    sorry za offtopic, ali ovo je bilo jace od mene! hahahaah....

E pa moze da se zalepi ovaj dzojstik, samo slozis ovu plastiku i lepljivom trakom obmotaj dada:

25. The Following User Says Thank You to Partizan FOREVER For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Darko_87 View Post
    hahahaha! Ovo za dzoj je najjace!
    sorry za offtopic, ali ovo je bilo jace od mene! hahahaah....
    ok, je bre... znači poludeo sam strašno jbt neverovatno 7 puta pokušavamo i non-stop *****ava net, i onda dobijem šugav gol iz kornra na drugu stativu mu ukliže igrač do zemlje i da gol glavom u 98 min. a uvek hoću da izbacim loptu glavom u polje a igrač kreten izbacuje u korner... ali u svakom slučaju bolje da strada džoja nego komp

Quote Originally Posted by Partizan FOREVER View Post
    E pa moze da se zalepi ovaj dzojstik, samo slozis ovu plastiku i lepljivom trakom obmotaj dada:
    šta bre da ga lepim, pa još sam ga i izgazio posle ali to nisam uslikao bilo bi mnogo... znači poludeo sam strašno jbt neverovatno 7 puta pokušavamo i non-stop *****ava net, i onda dobijem šugav gol iz kornra na drugu stativu mu ukliže igrač do zemlje i da gol glavom u 98 min. i kako ond ad ne razbijem džojstik!!! Ma kupiću već sutra novi i idemo dalje

28. The Following User Says Thank You to Lesinar For This Useful Post:

Page 1 of 3 123 LastLast