Page 1074 of 1076 FirstFirst ... 745749741024106410721073107410751076 LastLast
Results 21,461 to 21,480 of 21506

Thread: PES6 - LIGA (Pitanja/Sugestije/Problemi)

Super Star Amokachi's Avatar

Default Re: PES6 - LIGA (Pitanja/Sugestije/Problemi)

Quote Originally Posted by tosic View Post
    ako mogu rola igrat cu redovno
    Ja bih te pustio, ali mene niko ne pita. :( vazda smo se lijepo druzili.

2. The Following 2 Users Say Thank You to Amokachi For This Useful Post:

4. The Following 5 Users Say Thank You to tosic For This Useful Post:

6. The Following 2 Users Say Thank You to Mirchell For This Useful Post:

Default Odg: PES6 - LIGA (Pitanja/Sugestije/Problemi)

Pozdrav drugari, da li mogu da se prijavim za ligu? Ako mogu zamolio bih nekog da mi pomogne na pocetku oko patcha, pravila itt... Hvala unapred.

8. The Following 8 Users Say Thank You to Doktor90 For This Useful Post:

Default Re: Odg: PES6 - LIGA (Pitanja/Sugestije/Problemi)

Quote Originally Posted by Doktor90 View Post
    Pozdrav drugari, da li mogu da se prijavim za ligu? Ako mogu zamolio bih nekog da mi pomogne na pocetku oko patcha, pravila itt... Hvala unapred.
    Upasni na Discord dobices sve. Sezona krece u petak cini mi se. Imas 2 dana za 7 meceva...ako ti izadju u susret admini i ako zelis upast od ove sez. Dobrodosao svakako.

10. The Following 2 Users Say Thank You to Amokachi For This Useful Post:

Moderator cesc_Emel_No4's Avatar

Treba nam jedan doktor

12. The Following 3 Users Say Thank You to cesc_Emel_No4 For This Useful Post:

Doco legendooo

14. The Following 3 Users Say Thank You to Gaucho92 For This Useful Post:

Toliko od mene i CTL-a. 10 sezona okruglo, nije se dala ova 11-ta... Razloga ima puno, ali nećemo o tome. Sam sebe razrešavam svih funkcija. Hasta luego i uživajte. Svako dobro!

16. The Following 3 Users Say Thank You to -hama- For This Useful Post:

Quote Originally Posted by -hama- View Post
    Toliko od mene i CTL-a. 10 sezona okruglo, nije se dala ova 11-ta... Razloga ima puno, ali nećemo o tome. Sam sebe razrešavam svih funkcija. Hasta luego i uživajte. Svako dobro!
    Da je 1.April pa da se nasmejem.Ali ovako otici bez ikakvog obrazlozenja,mislim da pre svega ti a zatim i CTL to nije zasluzio.Gubimo svi tvojim odlaskom.Pricam u svoje ime i iznosim svoje misljenje.Ako su bilo kakvi privatni razlozi za tvoje odustajanje,to mogu da razumem al nesto mi ne deluje da je tako.Mislim da si ishitreno napisao ovaj post i nadam se da ces razmisliti,predomisliti se i vratiti.Dzoj u ruke i nazad u boj!!!

18. The Following 7 Users Say Thank You to Mirchell For This Useful Post:

20. The Following 2 Users Say Thank You to Amokachi For This Useful Post:

Quote Originally Posted by -hama- View Post
    I šta će sada da bude?

IPes Шоми's Avatar

Mnogo je prošlo, čak više od celih sedam godina. Toliko sam deo ove družine. Za to vreme mnoge su se stvari dešavale, svašta smo ovde zajedno proživeli. Mnoge smo poženili, neki su postali roditelji, pozavšavali razne škole... sve to svakako nije malo kada razmislite o tome. Zvučim možda malo patetično, ali verujte da nije tako. Morao sam jednom napisati ovu poruku, a očekivao sam da to neće biti pre Nove godine. Ipak, moram ovako.
    Od danas više nisam aktivan član CTL lige, biće tu do kraja ove sezone kako bih ispunio moderatorske funckcije i ostavio iza sebe sve kako sam i zatekao - sređeno. Nemojte misliti da je bilo šta drugo razlog odlaska, osim samog nedostatka vremena. Primetili ste da sam tu uglavnom samo uveče kasno (kada mi nikako nije do igranja). Nestala je ta želja za igranjem utakmica, postalo je obaveza. Kada sam to shvatio, odlučio sam da je ipak vreme da se povučem iz svega ovoga.
    Ulepšali ste mi mnoge trenutke, iskreno ovo pišem. Upoznao sam mnogo dobrih momaka, sa mnogima sam i danas "kućni" prijatelj, neke sam i "oženio" (prepoznaće se ko treba). Biću i dalje tu uveče da potegnemo neku "bitnu" temu i da se nasmejemo, viđaćemo se od sada samo na pravim fudbalskim terenima, pivu, roštilju ili bilo kakvim drugim blejama, ovim virtuelnom terenima je stvarno došao kraj.
    Pozdravljam vas sve i želim da nastavite tamo gde smo ne mi, već svi zajedno stali. Uzdravlje!

Pozdrav,napravio sam Discord, da li bi neko od ligasa mogao da me doda i da me uputi? StiviG
    #3046 uzdravlje!

24. The Following 2 Users Say Thank You to banarinjo10 For This Useful Post:

Bice sve. Kad dodje neko od admina poslace ti invajt.

Regular Tarkan.'s Avatar
    Steam ID:
    tarikvtarko

Quote Originally Posted by Amokachi View Post
    Bice sve. Kad dodje neko od admina poslace ti invajt.
    Srijedio sam mu ja vec, u grupi je.

27. The Following User Says Thank You to Tarkan. For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Tarkan. View Post
    Srijedio sam mu ja vec, u grupi je.
    Kasni crnogorac po obicaju!

29. The Following User Says Thank You to Mirchell For This Useful Post:

Ljudi, došlo je vreme da se rastajemo.

Jednostavno ne mogu da se posvetim ligi koliko želim i koliko bi trebalo. Već duže vremena utakmice mi predstavljaju obavezu, jer u nedostatku vremena igram jer sam se našao sa nekim, a rok ističe, a ne jer mi se igra. Dugo sam vagao šta činiti i mislim da je najbolje da se povučem.

Za pivo, fudbal i pivo posle fudbala i okupljanje kod mene na gajbi svakako sam tu, raspoložen uvek za čašicu razgovora i dobrog druženja.

Pozdrav svim ligašima i sve najbolje u nastavku lige vam najiskrenije želim. Pozdravlja vas Bane

31. The Following 16 Users Say Thank You to Bejn 93 For This Useful Post:

Samo da vas pozdravim i poželim sve najbolje u 2019. godini.

33. The Following 10 Users Say Thank You to veljkobk94 For This Useful Post:

Zamolio sam kao covek da ne dobijem kaznu jer sam reagovao u afektu al ocigledno da pravila moraju slepo da se prate.Nikada mi se to nije svidjalo u ctl-u i zbog toga cu ovog puta zaista napustiti...Pozz ekipa

Uprava CTL Lige CTL's Avatar

Nije bas sve tako kako si napisao Mirchell. Otisao si bez reci i bilo kakve najave i dopusteno ti je da igras ponovo, zatim si odustao u toku sezone, pruzili smo ti sansu opet da se vratis. Ne znam koliko puta treba da ti se desi da u afektu nesto radis i svaki put da se gleda kroz prste sa recenicom: "Ako sledeci put ponovim, onda...". Niko ovde iz CTL uprave, kako stare, tako i trenutne nema nista ni protiv Mirchell-a, niti protiv Mr_Bean-a. Samo se stvari gledaju malo vise iz svog ugla, a ne gleda se sira slika.