Page 1072 of 1072 FirstFirst ... 7257297210221062107010711072
Results 21,421 to 21,440 of 21440

Thread: PES6 - LIGA (Pitanja/Sugestije/Problemi)

IPes Шоми's Avatar

Default Re: PES6 - LIGA (Pitanja/Sugestije/Problemi)

Quote Originally Posted by Pelemasca View Post
    u timu koji sam dobio dva igraca su se penzionisala,jel postoji mogucnost da neki igrace dobijem kako bi popunili te praznine?>?>?>
    Dobio si ih vec, dobio si i 10k dodatak novca da bi doveo zamene.

Pitanje za administraciju.

O kakvim vi prijavama pricate ? Kakve prijave iz proslih sezona ? Zar nisam dobio 15k u zadnjoj sezoni koju sam igrao zbog "prijava" ? Zar nisam poslije toga dobio jos 10k za "prijave" ? O cemu vi pricate majke vam ? Vratim se nakon 7 mjeseci i dobijem 6k ponovo kazne ? Jel ja to smetam Milosu, Dovli ili kome vec ? Za nijednu kaznu nisam dobio argument, niti objasnjenje "sta sam prekrsio".. U kakvoj mi demokratskoj ligi igramo, kad ne smijem znati razlog zbog kojeg sam kaznjen ? ILi GA NEMA ?.. Ovo nema smisla, zadnju sezonu uzeli ste mi 31 k a nisam odigro 7 utakmica JER sam najavio pauzu daleko prije polovine sezone .. Vi niste normalni, ocekujem JAVNO da iznesete razloge za svaku kaznu u prethodne 3 sezone. ! Hvala lijepo !

IPes Шоми's Avatar

Quote Originally Posted by rossner_tz View Post
    Pitanje za administraciju.

O kakvim vi prijavama pricate ? Kakve prijave iz proslih sezona ? Zar nisam dobio 15k u zadnjoj sezoni koju sam igrao zbog "prijava" ? Zar nisam poslije toga dobio jos 10k za "prijave" ? O cemu vi pricate majke vam ? Vratim se nakon 7 mjeseci i dobijem 6k ponovo kazne ? Jel ja to smetam Milosu, Dovli ili kome vec ? Za nijednu kaznu nisam dobio argument, niti objasnjenje "sta sam prekrsio".. U kakvoj mi demokratskoj ligi igramo, kad ne smijem znati razlog zbog kojeg sam kaznjen ? ILi GA NEMA ?.. Ovo nema smisla, zadnju sezonu uzeli ste mi 31 k a nisam odigro 7 utakmica JER sam najavio pauzu daleko prije polovine sezone .. Vi niste normalni, ocekujem JAVNO da iznesete razloge za svaku kaznu u prethodne 3 sezone. ! Hvala lijepo !
    Ako ti iznesem sve javno, moracu da te izbacim iz lige. Kazna koja je jedina bila relevantna nakon svih prethodnih prekrsaja koji su se opet ponovili je upravo ta - izbacivanje. Smanjio sam je ne na 30k, ne na 20k, ne na 10k, nego na 6k?! Ti se posle toga javno javljas? Jel to u redu od tebe, zapitaj se prvo to, a onda se zapitaj da li je u redu da pises da nismo normalni? Hvala i tebi, pozdrav.

A zašto nikad nisam mogao dobiti razloge kažnjavanja ? Otkud znam jesu te prijave postojale, ukoliko i jesu, jesu bili opravdani razlozi ? Za kazne iz prošlih sezona se nisam bunio jer sam ih zaslužio, ali za ovo mi nije zaista jasno ! Kazniš me za nesto što se desilo prije par sezona, gdje je tu logika ? i ponavljam, zašto ne mogu da znam KOJA sam PRAVILA PREKRŠIO ? Nikad nisam dobio odgovor na to pitanje

Samo da skrenem paznju da je u apdejtaovanoj tabeli unet pogresan grb kuba koji ja koristim u patchu . Stoji grb OFK Futog , a trebalo bi da stoji grb Sloge Temerin pa da to ne predstavlja neki problem jer ce se razlikovati grb na screen shotovima od ovog koji je u tabeli . Moje je da prijavim .

bilo je sudjeno da David Villa bude kod Alekse,na kraju su admini i ubacili igraca u finalnoj verziji... zahtevam da mi legnu pare na racun tog ,,transfera,,

8. The Following User Says Thank You to Pelemasca For This Useful Post:

IPes Шоми's Avatar

Quote Originally Posted by Pelemasca View Post
    bilo je sudjeno da David Villa bude kod Alekse,na kraju su admini i ubacili igraca u finalnoj verziji... zahtevam da mi legnu pare na racun tog ,,transfera,,
    Ne kontam, nije u finalnoj, bio je tu i pre. Dobijete ceo dan fore da proverite tim, samo da predjete kroz sve igrace i ne uradite ni toliko.

Malo prije sam ucio jedan problem. Kad pravim formaciju Igrac (GK) Moya je oznacen kao prazno polje i ne mogu ga koristi. Tek kad pocne utakmica onda se pojavi u formaciji i dostupan je ali tako vec koristim jednu izmjenu djaba.. Ako mozete da ovo rijesite. HVALA .

nije djaba, imas jednu zamjenu manje onda, pozz iz grada svjetlosti

12. The Following User Says Thank You to DortmundeR For This Useful Post:

ja i cika kure pokusali da igramo,izbacuje nas cim izaberemo timove,tj mene izbacuje,pokusao sam da izbrisem face,dresove njegovog tima,promenili host da vidimo i nece i dalje izbacuje... jel ima neko ideju sta moze biti...sa drugim igracima do sada mi se nije ovo desavalo..promenili smo timove i nije bilo izbacivanja

Super Star Amokachi's Avatar

Danas nam je divan dan, divan dan, divan dan, nasem Atlantisu rodjendan..rodjendan, rodjendan... Ziveo, ziveo i srecan nam biooooo, ziveo ..ziveo i srecan nam bio <3

15. The Following User Says Thank You to Amokachi For This Useful Post:

Super Star CHUPO93's Avatar

Чисто да се јавим овде , имао сам проблема ту сам сад регулисаћу игру и остало данас/сутра па се чујемо за пријатељске пошто сам за ову сезону закаснио ...

18. The Following 6 Users Say Thank You to CHUPO93 For This Useful Post:

E ovako momci ...

Mnogi su upoznati sa mojim problemom koji je vezan za net , ali ipak sam odlučio da ga i javno objavim da posle ne bi bilo da nešto krijem po tom pitanju.
    Pre par meseci moj čale je promenio paket i uveo brži inernet protok ( lepo ) ,a samim tim i novi ruter i od tada počinju određeni problemi koji u početku nisu bili toliko uočljivi , ali pre otprilke dve nedelje signal periodično ničim izazvan počinje da se gasi i onda za par sekundi se vraća i to se desava nekoliko puta dnevno i nema pravila kada će da se desi .
    Zvao sam Telekom i prvo su mi daljinskim putem otklonili problem,ali to je trajalo samo par dana,a u toku prošle radne nedelje bili su i kod mene kući.Kada su bili kod mene ja sam bio na poslu i samo prenosim ono što su rekli mom čaletu .
    Problem je izgleda negde u instalaciji i to valjda znači da treba zid da se kopa i da se komplentno menja instalacija .Znači nije problem u ruteru i nije problem sa telefonskim linijama već najverovatnjije u instalaciji i ti iz Telekoma su rekli da ne mogu nista da urade .
    E sad neznam šta da radim.Problem kod mene nije sa konekcijom i niko neće da ima lagove samnom , problem je taj sto postoji mogućnost da mi nestane net u toku igre , a to automatski znači i prekid utakmice ako u tom trenutku igram sa nekim.
    Ako moraju zidovi da se ruse da bi se instalacija zamenila nema šanse da to mogu tako lako da uradim,a moje kući i boli patka za to i njima uopšte to ne smeta što se povremeno gubi signal jer oni i ne moraju da imaju stabilnu internet vezu (drugim rečima **** im se za pes 6),a naravno njihov je zid i njihova instalacija i nije im do nikakvog majstorisanja po kući zbog interneta,a iskreno nije ni meni,tako da neznam šta da radim po tom pitanju i kada ću i kako ću ovo da rešim .

U svakom slučaju ako treba napustiću ovu sezonu ako vi mislite da treba da napustim iako to ne želim da uradim .

Nadam se da će zvaničnici pročitati ovaj post i obavestiti me da li mogu da nastavim sezonu i pored ovog problema koji imam.

Quote Originally Posted by MIXI 8 View Post
    E ovako momci ...

Mnogi su upoznati sa mojim problemom koji je vezan za net , ali ipak sam odlučio da ga i javno objavim da posle ne bi bilo da nešto krijem po tom pitanju.
    Pre par meseci moj čale je promenio paket i uveo brži inernet protok ( lepo ) ,a samim tim i novi ruter i od tada počinju određeni problemi koji u početku nisu bili toliko uočljivi , ali pre otprilke dve nedelje signal periodično ničim izazvan počinje da se gasi i onda za par sekundi se vraća i to se desava nekoliko puta dnevno i nema pravila kada će da se desi .
    Zvao sam Telekom i prvo su mi daljinskim putem otklonili problem,ali to je trajalo samo par dana,a u toku prošle radne nedelje bili su i kod mene kući.Kada su bili kod mene ja sam bio na poslu i samo prenosim ono što su rekli mom čaletu .
    Problem je izgleda negde u instalaciji i to valjda znači da treba zid da se kopa i da se komplentno menja instalacija .Znači nije problem u ruteru i nije problem sa telefonskim linijama već najverovatnjije u instalaciji i ti iz Telekoma su rekli da ne mogu nista da urade .
    E sad neznam šta da radim.Problem kod mene nije sa konekcijom i niko neće da ima lagove samnom , problem je taj sto postoji mogućnost da mi nestane net u toku igre , a to automatski znači i prekid utakmice ako u tom trenutku igram sa nekim.
    Ako moraju zidovi da se ruse da bi se instalacija zamenila nema šanse da to mogu tako lako da uradim,a moje kući i boli patka za to i njima uopšte to ne smeta što se povremeno gubi signal jer oni i ne moraju da imaju stabilnu internet vezu (drugim rečima **** im se za pes 6),a naravno njihov je zid i njihova instalacija i nije im do nikakvog majstorisanja po kući zbog interneta,a iskreno nije ni meni,tako da neznam šta da radim po tom pitanju i kada ću i kako ću ovo da rešim .

U svakom slučaju ako treba napustiću ovu sezonu ako vi mislite da treba da napustim iako to ne želim da uradim .

Nadam se da će zvaničnici pročitati ovaj post i obavestiti me da li mogu da nastavim sezonu i pored ovog problema koji imam.

U medjuvremenu Mr Bean mi je namestio statičnu IP adresu , pa da probam i sa tim ,pratiću situaciju i tu sam za tekme

21. The Following 2 Users Say Thank You to MIXI 8 For This Useful Post:

Drugari samo da se javim i kazem da sam uspeo da namestim pes na laptopu (losa grafika na koju cu se navici ali Boze moj, bitno je da se rola), spreman sam za nove tekme

23. The Following 10 Users Say Thank You to Gaucho92 For This Useful Post:

Default Odg: PES6 - LIGA (Pitanja/Sugestije/Problemi)

Pozdrav momcovi CTL-ovački, sezona 28 polako ide ka završetku, a neke nove stvari doalze na dnevni red. Kako se za narednu sezonu planiraju neke novosti potrebno je sve na vreme isplanirati i srediti. Elem, ranije nego ikada dodeljivaće se ugovori za reprezentacije, tačan datum početka je današnji dne, znači 11.10.2018. Jedna od novina u odnosu na prošlih par spiskova biće i mogućnost zvanja igrača kojih nema u patchu, verujem da će to učiniti sastavljanje spiskova još zanimljivijim. Uskoro će uslediti nuđenje ugovora pa vas molim da budete što ažurniji pri prihvatanju/odbijanju ugovora da ne bi bilo zastoja. Unapred fala svima na saradnji.

25. The Following 5 Users Say Thank You to -hama- For This Useful Post:

Super Star sAyoNarA's Avatar

Pozdrav pesholičari, izvinjajem se svima zbog moje neaktivnosti u prethodnom periodu. Splet okolnosti je bio takav da sam prvo uskraćen s vremenom zbog privatnih problema a zatim i ono malo kad uhvatim vremena nisam u mogucnosti da igram zbog kvara grafike na kompu. Ako mogu dobiti od uprave mogucnost igranja ovih zaostalih utakmica u narednom periodu,a ako ne nastavak sezone je moj Još jednom izvinjenje i vidimo se veceras na megdanu.

27. The Following User Says Thank You to sAyoNarA For This Useful Post:

IPes Шоми's Avatar

Quote Originally Posted by sAyoNarA View Post
    Pozdrav pesholičari, izvinjajem se svima zbog moje neaktivnosti u prethodnom periodu. Splet okolnosti je bio takav da sam prvo uskraćen s vremenom zbog privatnih problema a zatim i ono malo kad uhvatim vremena nisam u mogucnosti da igram zbog kvara grafike na kompu. Ako mogu dobiti od uprave mogucnost igranja ovih zaostalih utakmica u narednom periodu,a ako ne nastavak sezone je moj Još jednom izvinjenje i vidimo se veceras na megdanu.
    Samo unapred, unazad ne.

29. The Following User Says Thank You to Шоми For This Useful Post: