Page 1069 of 1070 FirstFirst ... 69569969101910591067106810691070 LastLast
Results 21,361 to 21,380 of 21397

Thread: PES6 - LIGA (Pitanja/Sugestije/Problemi)

Super Star Amokachi's Avatar

Default Re: PES6 - LIGA (Pitanja/Sugestije/Problemi)

Ljudi divim vam se volio bi igrati sa vama PES6 ligu jbg ne mogu stici sve probat cu iskombinovati nesto pa da navatam vremena da igram i ja sa vama,Pa ako neko moze ukrako da mi napise kako se ucestvuje i sta sve treba.Vidio sam cak da ima PES6 Hrvatska Online Liga,cak i na nekim stranim forumima.
    Svaka vam cast za ovakvu organizcaiju i ovo je dokaz da je jos ziv

Cak neki organizuju u klubovima,primjer

3. The Following 2 Users Say Thank You to InoMessi For This Useful Post:

Super Star sAyoNarA's Avatar

Quote Originally Posted by sAyoNarA View Post
    Bilo se lijepo druziti sa svima,ali zivaca za ovaj protivnikov host vishe nemam, dok se ne rijesi nesto po tom pitanju ja sam offline za Ligaski pes. Ako moze mi sacuvate tim,ako ne, onda nekad se opazimo za fr pes s nekim lijevim timom u neka druga vremena. Zivili mi.

Edit: Statistiku cu ja dovrsiti za obje lige a za na rednu sezonu neka se neko javi da nastavi.
    EDit:

tu sam za nastavak sezone kako bi ispoštovo ligaše s kojima sam dog transfere,i zbog CTL uprave, a ovi miševi koji mi stavljaju neke rijeci koje ja nisam kazao,i koji se raduju tim kaznama koje me sleduju, mogu da čučnu ispred mene i da osviraju neku muziku na mojoj fruli.

5. The Following 7 Users Say Thank You to sAyoNarA For This Useful Post:

Super Star Atlantis's Avatar

Već duže vreme službeni u CTLu su mi ozbiljan trn u oku.

Mislim da nema igrača u CTLu koji igra ligu samo da bi upisao služebno 3 boda. Nikome CTL nije životni poziv, svi imamo obaveze i komplikacije u stvarnom životu i tu bi PES6 trebalo da nam bude razonoda, a ne dodatna briga.

Iz tog razloga mislim da su neka CTL pravila vremenom postala višak i da ih treba prilagoditi ligi koja je aktuelna:
    1) pravila za produžetak - mislim da je za ligu praktičnije da SVIMA i UVEK ligaška nedelja traje od petka do sledeće nedelje.
    Kad malo razmislimo, osim CTL pravila za produžetak, nema nijednog validnog razloga zašto se odigravanje ne bi odvijalo do naredne nedelje 23:59. A time bi se dobilo sledeće:
    - ne meri se koliko je i ko kada bio online
    - Uprava ne mora da proverava ko je, kada i da li je tražio produžetak
    - nema ni onih neprijatnih momenta "X igrač neaktivan cele nedelje pa u četvrtak lupi produžetak i onda u nedelju pita za ligu"

2) službeni rezultati - umesto toga predlažem dopunske nedelje na polusezoni / kraju sezone - za sve neodigrane mečeve treba predvideti jednu ili dve sedmice u kojima bi se mečevi odigrali a ukoliko i tad ostanu neodigrani, finansijske kazne bi valjalo pooštriri (osim u slučajevima sprećenosti usled "više sile")

Mislim da se ovim modifikacijama regularnost lige ne bi nikako poremetila a smanjile bi se oklonosti u kojima može da nastane "zla krv".

7. The Following User Says Thank You to Atlantis For This Useful Post:

Super Star sAyoNarA's Avatar

Dopunio bih ovaj drugi atlantisov prijedlog oko službenih,i predlozio da to bude podmoranje odigrati 80% sezone "regularno" a ostalih 20% u tih 1 ili 2 nedjelje produzetka za nehljebare , a ako ne odrediti neki kazneni rejting za neodigrane utakmice + negativne bodove koji bi znacili smanjenje budžeta od TV prava.

Super Star Atlantis's Avatar

Procenti su nezgodna stvar u ligi gde jedna sedmica nosi 17% mečeva u toku sezone.

Svakome može da se desi neplanirana gužva na poslu, iznenadni problemi sa netom, svadja sa devojkom/dečkom, mačak im polomi nogu ili iznenadna zakazana produžena turneja po Haffenfaffenu a verujem da je dobra većina CTL igrača voljna da to nadoknadi ako im se pruži prilika za to.

Ako moze Naris da okaci ss nase tekme koju smo odigrali bio bih zahvalan.

Moderator cesc_Emel_No4's Avatar

Gdje mogu naci excell svoje ekipe?

Quote Originally Posted by cesc_Emel_No4 View Post
    http://www.pes-serbia.com/threads/21927-CTL-Lige

Moderator Dovla's Avatar

Quote Originally Posted by cesc_Emel_No4 View Post
    Excel : Cesc_Emel_No4 - nije sredjen.

14. The Following User Says Thank You to Dovla For This Useful Post:

Zbog nepredvidjenih pritvatnih problema u moranju sam da pauziram ovu sezonu.

Super Star -C.R-9-C.R-'s Avatar

Pozdrav svima,

posto se svima je*e za sve druge teme na forumu, a meni je hitno potrebna pomoc, ja moram da postavim ovde pitanje, jer vidim da i dalje peglate pes6 online i drago mi je da nije zamrlo jos od prve lige koju smo organizovali ovde.

Pojavio mi se cuveni "Unable to transmit udp port 5730(5739)" problem odjednom iako je sljakalo normalno jedno 2 meseca od kad sam se reaktivirao u pes6 online. Posto nemam staticku IP adresu, otvaranje portova ne pomaze, firewall sam gasio, ubacivao portove i u njega i opet sve isto. Znam da je ovaj problem crna rupa bukvalno, ali ako imate neko resenje bio bih zahvalan.

Moze i na PP, da ne gusim ovu vasu temu.

17. The Following User Says Thank You to -C.R-9-C.R- For This Useful Post:

Momci odustajem od lige.Ne vredi.Ne mogu namestiti pes da mi radi kako treba.Sve sam pokusao.10 sistema promenio,razne drajvere za grafiku itd al ocigledno neide.Odigrao sam 3 meca u zadnjih mesec ipo dana (sve uz neka seckanja i lagovanja) i sad sa Nikolom ligu kad sam odigrao uz seckanja i mucenje,shvatio sam da ne zelim da igram tako tokom sezone i najbolje resenje je da odustanem.Uz najvecu zelju i volju,nemam normalne uslove za igranje.Tu sam za fudbal i druzenje uvek.

19. The Following 2 Users Say Thank You to Mirchell For This Useful Post:

Regular dominator's Avatar

Ovim putem zamolio bih učesnike prve lige da mi izađu u susret i odigraju što veći broj ligaških utakmica do 02.04, jer usled nekih nepredviđenih RL obaveza moram ići na neku obuku, koja će potrajati izvesno vreme (Sombor-Jagodina nije baš mala relacija za putovanje), svakako da ću neki vikend doći kući, ali budući da ne znam kakav ću internet tamo imati i da li ću ga uopšte imati, zamolio bih vas još jednom da odvojite vreme ako ste u mogućnosti da odigramo ligu.

Zahtev za odigravanje unapred sam prosledio Dovli, koji mi je rekao da nije nikakav problem i da mogu igrati mečeve unapred. Izvinjavam se svima zbog ovoga, da sam na vreme znao za ovo, najverovatnije bih i sam otišao na pauzu ovu sezonu.

21. The Following User Says Thank You to dominator For This Useful Post:

Moderator cesc_Emel_No4's Avatar

@CTL Admin

Imam problem s odigravanje meceva protiv Filkaje, Gold Kupa i Lige 2 (9. Filkaja - VBV Catalunya FC - FC Dinastija - PES bot). Pokusali smo na CTL serveru..Zatim na StarsServeru ali isti problem, / crta. Pokusali smo i s restartovanjem kitservera, mijenjanjem hostova.

Treba napomenuti da smo prosle sedmice odigrali normalno 2 kolo Lige 2.

Molim bilo kojeg clana foruma ako zna rjesenje neka nam javi, a administraciji da donese odluku sta s ovim mecevima.

Messi #10 Filkaja's Avatar

Default Odg: PES6 - LIGA (Pitanja/Sugestije/Problemi)

Do mene je,tako da ako neko zna to oko portova nek mi se javi,posto ja nikada u zivotu nisam cackao ta *****a niti su mi pravila problem ta *****a.

Default Re: Odg: PES6 - LIGA (Pitanja/Sugestije/Problemi)

Quote Originally Posted by Filkaja View Post
    Do mene je,tako da ako neko zna to oko portova nek mi se javi,posto ja nikada u zivotu nisam cackao ta *****a niti su mi pravila problem ta *****a.
    Meni se promenila default ip adresa, pa se portovi zaključali, potrebno je samo da promeniš ip adresu na ruteru za portove, meni je to rešilo, koliko se sećam i ti si sbb

Pitanje za CTL Upravu. Ovih dana sam u neočekivanoj frci i problemima pa nemam vremena za pes.. Dal' je moguće da utakmice iz prvog dijela sezone odigram u drugom dijelu sezone ? Ako nije, stavite me na pauzu ovu sezonu.

IPes Шоми's Avatar

Quote Originally Posted by rossner_tz View Post
    Pitanje za CTL Upravu. Ovih dana sam u neočekivanoj frci i problemima pa nemam vremena za pes.. Dal' je moguće da utakmice iz prvog dijela sezone odigram u drugom dijelu sezone ? Ako nije, stavite me na pauzu ovu sezonu.
    Moguce je jedino igrati meceve unapred, zaostale ne. Vodices se kao na pauzi onda ovu sezonu, najbolje tako.

Quote Originally Posted by Шоми View Post
    Moguce je jedino igrati meceve unapred, zaostale ne. Vodices se kao na pauzi onda ovu sezonu, najbolje tako.
    Nema veze onda, na pauzi sam ovu sezonu.