Page 1073 of 1073 FirstFirst ... 7357397310231063107110721073
Results 21,441 to 21,451 of 21451

Thread: PES6 - LIGA (Pitanja/Sugestije/Problemi)

Default Odg: PES6 - LIGA (Pitanja/Sugestije/Problemi)

Počela je poslednja nedelja igranja u ligi 1 za sezonu 28 i u njoj će se umesto 5 kola igrati 7, a to znači da do sledeće nedelje (28.10.2018) svako treba da odigra sve što mu je preostalo.

2. The Following User Says Thank You to -hama- For This Useful Post:

Default Re: PES6 - LIGA (Pitanja/Sugestije/Problemi)

Quote Originally Posted by MIXI 8 View Post
    U medjuvremenu Mr Bean mi je namestio statičnu IP adresu , pa da probam i sa tim ,pratiću situaciju i tu sam za tekme
    Imas ADSL? tj. internet ti ide preko telefonske linije?

Stare centrale ne mogu da izguraju "nove - vece brzine neta" zato i imas problem.
    Nisu instalacije problem kod tebe kuci vec u telefonskoj centrali kod tebe u mestu/gradu gde zivis.

I sam sam bio korisnik ADSL-a pre 10 godina i secam se dizanja neta sa 8mbita na 12mbita tada ...problemi nastaju tada, a mogu misliti tek kako li je sada kad su jos vece brzine.

Centrale u ovoj drzavi sigurno nisu novije

4. The Following 3 Users Say Thank You to Slyz For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Slyz View Post
    Imas ADSL? tj. internet ti ide preko telefonske linije?

Stare centrale ne mogu da izguraju "nove - vece brzine neta" zato i imas problem.
    Nisu instalacije problem kod tebe kuci vec u telefonskoj centrali kod tebe u mestu/gradu gde zivis.

I sam sam bio korisnik ADSL-a pre 10 godina i secam se dizanja neta sa 8mbita na 12mbita tada ...problemi nastaju tada, a mogu misliti tek kako li je sada kad su jos vece brzine.

Centrale u ovoj drzavi sigurno nisu novije
    Da druze i sigurno je da si u pravu ,mada kako mi je Mr Bean namestio staticku IP adresu stvarno vise nemam tih problema tako da je to u ovom trenutku najbitnije da mogu da odigram sezonu kako valja.

Default Odg: PES6 - LIGA (Pitanja/Sugestije/Problemi)

Društvo, primećeno je da je nekolicina igrača u patchu ostala sa boljim ocenama nego na PSD-u, kod ne tako malog broja nisu registrovani upgradeovi od strane njihovih menadžera... Pošto nije u pitanju tako mali broj posle ove sezone svi ti igrači će biti sređeni. Obratite pažnju kod transfera na ocene igrača na PSD-u i u patchu, svima onima kojima se razlikuju ocene do datuma kada je bio rađen update pred ovu sezonu biće updateovani, znači svi igrači updateovani pre 17.09.2018. su podložni promenama.

7. The Following User Says Thank You to -hama- For This Useful Post:

Pozdrav ljudi, ubacio sam sve potrebne stvari u pes kako bi se druzio sa vama i naravno igrao pes. Pa ako moze neko da me ubaci na discord nick: MilanYNWA#8772 HVALA..

Pre sam dolazio da igramo i imao sam problem sa portovima i sada sam to sredio

Opet imam probleme sa vezom . Ne mogu da verujem, imam brzinu protoka 20 mbita i puca mi veza.Verovatno je Sly upravu i verovatno je to do starih centrala i neznam sta da radim .Dve nedelje je bilo ok otkako mi je Mr Bean namestio staticku IP , ali od sinoc opet po starom.Protiv Petka u ligaskoj puklo mi je tri puta . Nosim se sa mislju da prekinem ovu sezonu jer me svako pucanje veze dok igram pes dovodi do sloma zivaca , a pre svega nije korektno prema drugim igracima, a da igram pod stresom i da stalno strepim da li ce da pukne ili ne ni to nije resenje. Neznam sta da radim...

Jel moze ovo kolo da vazi i u ponedeljak? Zato sto je kasnije javljeno da se igra 7 kola.

Prije svega da se izvinem zbog neodigranih utakmica,nisam imao vremena ni mogućnosti. Ja sam u CTL zajednicu primljen 28.12.2016. godine,dakle 2 mjeseca do 2 godine. U tih 2 godine sam se zezao sa vama,ponekad i nervirao ali bilo mi je lijepo. Sada sam odlučio da je svemu tome došao kraj. Jednostavno sam se zasitio PES-a a i nemam više slobodnog vremena kao što imam prije. Prvo sam mislio pauzirati nekoliko sezona do konačne odluke ali pošto ja imam solidan tim na koji sam ponosan,odlučio sam odustati pa da se taj tim dadne nekom novajliji da ga obraduje ili eventualno te igrače da stavite na aukciju,da ne propadaju bezveze. Volio bih,kada odem,da me pamte ovdje po lijepom ponašanju i fair play igri a sve ostale ružne stvari (ako ih je bilo) da se zaborave. Voli vas vaš CopY <3

12. The Following 14 Users Say Thank You to CopY. For This Useful Post:

Zanima me zasto mi u patchu pise umesto Rashforda,Abdul K. Keita?

Ako moze samo neko da mi odgovori
    KAD IGRAMO JA I PELEMASCA ?

Quote Originally Posted by DortmundeR View Post
    Ako moze samo neko da mi odgovori
    KAD IGRAMO JA I PELEMASCA ?
    Od nedelje jedan dan. Pozz, sve najbolje

16. The Following User Says Thank You to Cika Kure123 For This Useful Post: