Page 1076 of 1076 FirstFirst ... 7657697610261066107410751076
Results 21,501 to 21,510 of 21510

Thread: PES6 - LIGA (Pitanja/Sugestije/Problemi)

Default Re: PES6 - LIGA (Pitanja/Sugestije/Problemi)

Quote Originally Posted by Tarkan. View Post
    Cuvaj noge
    U koljeno

Super Star CHUPO93's Avatar

Quote Originally Posted by Slyz View Post
    Manite se tih crnih postova daj da napravimo neko fudbalsko okupljanje?

Takodje na prolece, tj kad se vreme prolepsa bi mogli i neko 10 god CTL Okupljanje, poslati SMS poruke starim ligasima, valja videti neka lica ponovo, popiti pivo, baciti par fudbalica...
    Сале и његов дриблонг још једном видети па да легнемо

Sent from my Nokia 5.1 using Tapatalk

3. The Following User Says Thank You to CHUPO93 For This Useful Post:

Super Star Amokachi's Avatar

Hvala za ove kazne. Opravdane su, stroga primjena pravila je bila na snazi. Moze li neko da mi sabere ono od ovih sto su donijeli odluke oko kazni? Nisam skontao koliko je to ukupno? Konfuzno je ono malo, ja se izvinjavam. Moram da pravim plan i program kupovine/prodaje, pa ako moze to sto brze da mi neko javi. Moze i na discord.

sunce vam ljubim pa vi ovog jos uvijek igrate svratio samo da pozdravim malo raju s biroa

6. The Following 9 Users Say Thank You to Mourinho`Legio For This Useful Post:

danas cemo odigrati majstoricu u goldu,nismo stigli juce

8. The Following User Says Thank You to Pelemasca For This Useful Post:

Cao svima,zeleo bih opet da pokusam igrati ctl ligu,pa bih voleo da mi neko pomogne oko toga,ako ima takvih bilo bi lepo da mi se jave u dm ! Unapred zahvalan!

11. The Following 5 Users Say Thank You to Cika Kure123 For This Useful Post:

Momci pre svega pozdrav, ne bih da se neko naljuti ili nesto slicno, ali ne vidim drugaciji nacin da ovo kazem, pa ide na forum

Pre svega, hvala Vam sto ste preuzeli ligu kada su svi vodeci ljudi napustili, povukli se.

Ali nije poenta samo da se preuzme i da se imaju zuta slova na discordu. Kao ''obicni'' ligasi ovo je liga gde se zezamo, igramo pes, dobijemo pre svega sve na gotovo.

Bilo je slucajeva, ko nema vremena da igra pes, javi uglavnvom da ide na pauzu ili cak odustaje, javi na vreme, sto je fer. Takodje je bilo da se neko prijavi da ce igrati, pa ne odigra nijednu utakmicu...

To cete priznati nije fer, ni prema administraaciji, ali ni prema ostalim ligasima.

Isto tako mislim da nije fer, prihvacanje pozicije admina, a da se ne radi nista, jer posla ima previse . Pogotovo za jednog coveka... Zato ste Vas trojica tu, da se podele obaveza....

Sama pozicija Admina, trazi da ste uvek aktivni, skoro svaki dan, da se odradi svoj deo posla, donosenje odluka, itd...

Bili smo svedoci, koliko se Princ trudio, kidao, da bi sve zavrsio u roku, da bude sve okej. Iz druge smene, pa exceli, aukcija, pa do pola 4 ujutru radi, i onda covek ide u prvu smenu ( 5:25)...

Mozda je bilo sitnih gresaka kod Princa, ali ko radi taj i gresi... Sto se ne moze reci za ostale clanove...

Mislim da bi bilo fer, kako i prema ostalim ligasima, tako prema i ovom decku, ako ne mozete da iznesete teret admina, da odradjujete taj posao, da se povucete, ima ko hoce da radi, bar mislim.
    Pored Princa, trebaju ljudi koji ce biti aktivni, imaju vremena... Ne treba da rade kao on, ali bar priblizno, da bi ovo sve funkcionisalo ...

Ovo nije nista licno, nego za dobrobit cele lige, kako bi se nastavila, jer ovako stojimo u mestu. Toliko, nadam se da cemo jos igrati pes i druziti se ! Sportski pozdrav

13. The Following 2 Users Say Thank You to Cika Kure123 For This Useful Post:

Regular dominator's Avatar

Kure je u potpunosti u pravu. Ukoliko neko ne zna, ne može ili jednostavno nema vremena, neka se lepo udalji, pretpostavljam da će se od preostalih ligaša naći makar jedan koji bi mogao pomoći Princu, Princu koji je radio i grešio, ali radio. Ukoliko neko ima mesec dana od promocije u admina fore da se pripremi za obaveze koje donosi uloga administratora, mora u tom periodu da proceni da li je sposoban da se time bavi, ako nije, nije smak sveta uleteće neko drugi.

Takođe, odluka NEKOGA da ubaci u admin tim Emela, bez bilo kakvog obaveštenja na forumu, a priznaćete da su se sve prethodne promocije/odlasci na mesto Uprave objavljivani na forumu, je vrlo čudna, obzirom da je Emela i inače prethodnih sezona bilo izrazito teško uhvatiti da bi se odigrala liga, čak je i sam priznao još negde tamo u decembru da su ga pitali da uskoči, ali je rekao tada da zbog obaveza neće stizati da završava bilo šta. Da li se od tada kod Emela bilo šta promenilo? Jeste, čovek je još manje online nego što je bio tokom sezone. To bivstvovanje u ulozi admina samo da bi se bilo admin mi nije samo po sebi najjasnije; šta time uopšte dobija pojedinac?

Što se tiče Gaucha, generalno radi se o vrlo kvalitenom momku, koliko se dalo zaključiti kroz čet i vreme provedeno u ligi, ali i on, kao i uostalom i Princ, ima taj problem da sve što ih se pita, sugeriše, kritikuje, shvataju kao lični napad. On je sam, još tamo davno davno rekao da će se potruditi da pre početka Aukcije napravi peč, kako bi se igrači isprobali. Nije. Pa je rekao da će nakon odrađene aukcije odraditi sve, opet nije. Pa je rekao da će srediti sve kada se zaključi TP2, opet ćorak. Najsvežiji primer uploada peča, desio se 12.03. kada je direktno mene prozvao i rekao je da je još TADA peč završen ali da ga zezaju BROJEVI????? Meni je van svake pameti da se nova sezona odlaže zbog jedne takve trivijalne stvari kao što su brojevi igrača

Sve druge stvari koje su odrađene loše, gde je bilo propusta, a bilo ih je prilično, nisu trenutno bitne (biće nekad sigurno osvrta i na njih), jer je trenutni zastoj isključivo zbog toga što peč nije završen i objavljen. Što se tiče dua Gaucho i Emel, pozvao sam vas i na četu danas, a pozivam vas i ovim putem da uradite ono što bi bilo moralno od vas.

Sportski pozdrav