Page 1072 of 1072 FirstFirst ... 7257297210221062107010711072
Results 21,421 to 21,423 of 21423

Thread: PES6 - LIGA (Pitanja/Sugestije/Problemi)

IPes Шоми's Avatar

Default Re: PES6 - LIGA (Pitanja/Sugestije/Problemi)

Quote Originally Posted by Pelemasca View Post
    u timu koji sam dobio dva igraca su se penzionisala,jel postoji mogucnost da neki igrace dobijem kako bi popunili te praznine?>?>?>
    Dobio si ih vec, dobio si i 10k dodatak novca da bi doveo zamene.

Pitanje za administraciju.

O kakvim vi prijavama pricate ? Kakve prijave iz proslih sezona ? Zar nisam dobio 15k u zadnjoj sezoni koju sam igrao zbog "prijava" ? Zar nisam poslije toga dobio jos 10k za "prijave" ? O cemu vi pricate majke vam ? Vratim se nakon 7 mjeseci i dobijem 6k ponovo kazne ? Jel ja to smetam Milosu, Dovli ili kome vec ? Za nijednu kaznu nisam dobio argument, niti objasnjenje "sta sam prekrsio".. U kakvoj mi demokratskoj ligi igramo, kad ne smijem znati razlog zbog kojeg sam kaznjen ? ILi GA NEMA ?.. Ovo nema smisla, zadnju sezonu uzeli ste mi 31 k a nisam odigro 7 utakmica JER sam najavio pauzu daleko prije polovine sezone .. Vi niste normalni, ocekujem JAVNO da iznesete razloge za svaku kaznu u prethodne 3 sezone. ! Hvala lijepo !

IPes Шоми's Avatar

Quote Originally Posted by rossner_tz View Post
    Pitanje za administraciju.

O kakvim vi prijavama pricate ? Kakve prijave iz proslih sezona ? Zar nisam dobio 15k u zadnjoj sezoni koju sam igrao zbog "prijava" ? Zar nisam poslije toga dobio jos 10k za "prijave" ? O cemu vi pricate majke vam ? Vratim se nakon 7 mjeseci i dobijem 6k ponovo kazne ? Jel ja to smetam Milosu, Dovli ili kome vec ? Za nijednu kaznu nisam dobio argument, niti objasnjenje "sta sam prekrsio".. U kakvoj mi demokratskoj ligi igramo, kad ne smijem znati razlog zbog kojeg sam kaznjen ? ILi GA NEMA ?.. Ovo nema smisla, zadnju sezonu uzeli ste mi 31 k a nisam odigro 7 utakmica JER sam najavio pauzu daleko prije polovine sezone .. Vi niste normalni, ocekujem JAVNO da iznesete razloge za svaku kaznu u prethodne 3 sezone. ! Hvala lijepo !
    Ako ti iznesem sve javno, moracu da te izbacim iz lige. Kazna koja je jedina bila relevantna nakon svih prethodnih prekrsaja koji su se opet ponovili je upravo ta - izbacivanje. Smanjio sam je ne na 30k, ne na 20k, ne na 10k, nego na 6k?! Ti se posle toga javno javljas? Jel to u redu od tebe, zapitaj se prvo to, a onda se zapitaj da li je u redu da pises da nismo normalni? Hvala i tebi, pozdrav.