Page 1067 of 1074 FirstFirst ... 675679671017105710651066106710681069 ... LastLast
Results 21,321 to 21,340 of 21472

Thread: PES6 - LIGA (Pitanja/Sugestije/Problemi)

Default Re: PES6 - LIGA (Pitanja/Sugestije/Problemi)

Realno je pauza dosta dugačka.Ne vidim prepreku da oni koji mogu da odigraju svoje meceve,igraju potpuno normalno u skladu sa kalendarom.Oni koji nisu u mogucnosti,neka igraju kad se zavrse praznici...

Super Star sAyoNarA's Avatar

sto se tice lige to se 99.9% necen nista mijenjati jer su svi glasali, ali bi se mogao ubaciti neki turnir ili prijedlozi atlantisa za dodatnim kup-om.cisto da se "ostane" u formi.

Super Star Amokachi's Avatar

Do kada je pauza?
    Sto ne bi mogli igrati..samo se taj rok promijeni... Racuna se od pocetka posle pauze..pa dalje. A sto se odigra u pauzi..odigra se.

NT nema ove sezone. To mi je Somi rekao.

Super Star Atlantis's Avatar

Prosto se uzme da pauza traje, ali da je dozvoljeno igrati za vreme pauze. Niko nikoga tu neće oštetiti jer 4. nedelja svakako počinje tek kad istekne 3. nedelja zvanično.

Ubaci se gold/silver i kup i taman se popuni praznina po broju utakmica i rasterete se ljudi obaveza.

5. The Following User Says Thank You to Atlantis For This Useful Post:

Professional Hopopa's Avatar

Default Odg: PES6 - LIGA (Pitanja/Sugestije/Problemi)

Momci bilo mi je lijepo družiti se sa vama, nemam više živaca ganjati se sa ovom igricom. Puno sreće u nastavku života u svim sferama, voli vas vaš Hopopa. Ako neko bude prolazio gore kroz Drezden, Lajpcig i slično neka mi se slobodno javi. Čujemo se na fb, ovde cu izbrisati nalog (ako je to uopste moguce)

7. The Following 3 Users Say Thank You to Hopopa For This Useful Post:

Top Player dzoni94bg's Avatar

Imam jedno pitanje za moderatore, a to je, kako je moguce da sam ja dobio kaznu od 15k, a sad sam procesljao ctl pravilnik i nigde nema da pise 5k za ne odigravanje meca, cak ni nema da pise da moram da se dopusujem sa svim clanovima ctl-a?

IPes Шоми's Avatar

Quote Originally Posted by dzoni94bg View Post
    Imam jedno pitanje za moderatore, a to je, kako je moguce da sam ja dobio kaznu od 15k, a sad sam procesljao ctl pravilnik i nigde nema da pise 5k za ne odigravanje meca, cak ni nema da pise da moram da se dopusujem sa svim clanovima ctl-a?

Top Player dzoni94bg's Avatar

Mole se novajlije da pricitaju ctl pravilnik, tako da to sto nije u pravilu ne moze da se tretira kao pravilo, jer nije azurirano.

Super Star sAyoNarA's Avatar

Poštovanje;

Mole se svi ligaši koji igraju s mnom pes da moju igru ne komentiraju,neka svi ukljuce bandicam i neka redom snimaju sve i neka pucaju prijave na CTL nalog jer me boli dupe sta ko misli o mojoj igri,ako mi se digne patka ja cu da dajem kat golove,da obilazim gosu po 100x, da radim sta mi je volja jer je to moje pravo,a vi takodje snimite i proslijedite upravi "moja prava".

Hvala

Moderator cesc_Emel_No4's Avatar

Ljudovi ima li mene gdje ovdje -.-

13. The Following User Says Thank You to cesc_Emel_No4 For This Useful Post:

15. The Following User Says Thank You to Amokachi For This Useful Post:

Ljudi razmisljam se da zakupim server za Pes 6 koji bi nam sluzio kao zvanicni server Ctl-a.Sredio sam i staticku ip adresu koja je pozeljna za drzanje nekog servera.Hteo bih da cujem misljenje ostalih ucesnika i naravno administratora lige.Sto se tice placanja,ja bih garantovao za to a ko bude zeleo uvek bi mogao da uplati koliko moze.Znaci niko nebi bio u obavezi da placa.MIslim da bi bilo pozeljno da imamo jedan kvalitetan server koji bi nam obezbedio dugorocno resenje.Jedini problem je sto se ja ne razumem mnogo oko toga i ocekivao bih pomoc od ljudi koji su imali iskustva sa tim poput Atlantisa,Tarkana i bilo ko ko zna nesto vise o tome.Eto to je samo predlog pa bih voleo da cujem sto vise misljenja i predloga...

17. The Following 3 Users Say Thank You to Mirchell For This Useful Post:

Za sva takmicenja dostupan sam od 16.01. pa dalje. Hvala na razumevanju.

Default Odg: PES6 - LIGA (Pitanja/Sugestije/Problemi)

Došao je i 12. Januar, liga se nastavila, a o igranju na pes6stars serveru niko ništa ne priča. Obratio sam se Dovli i popričali smo na tu temu, posle sam ga pitao za igranje na Arapima i nudio rešenja i razne opcije, ali ostao bez odgovora. Razlika između "našeg" servera i Arapa je u tome što su mi na Arapima skoro uvek isti uslovi, a na "našem" to varira od sjaja do očaja. Kada ulazim u meč i krenem sa igrom hoću i da ga odigram, a ne da izlazim, prekidam, igram u nastavcima, to nema smisla i samo po sebi nije baš regularno. Molio bih nadležne da razmotre mogućnost da se igra i na Arapima, pa ko kako voli, u mom slučaju razlika je poprilična i u ovoj pauzi koja je trajala 15-ak dana uverio sam se uporednim igranjem da mi mnogo bolje rade Arapi. Nadam se da ovo neće biti toliki problem i da će igranje na pes6stars serveru biti dozvoljeno. Verujem da bi mogućnost izbora servera donela samo boljitak. Rivale za ovu nedelju molim da sačekaju na odgovor uprave na ovu temu. Unapred hvala na razumevanju i odgovoru.

Sa tri covjeka sam testirao i uvjerio se u to.

Na Tarkanov server je nemoguca registracija. Neko da reinstalura pes i ne zapamti key..ne bi ligu mogao da igra.

21. The Following User Says Thank You to Amokachi For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Amokachi View Post
    Sa tri covjeka sam testirao i uvjerio se u to.

Na Tarkanov server je nemoguca registracija. Neko da reinstalura pes i ne zapamti key..ne bi ligu mogao da igra.
    Ajmo svi upisite u txt.document user name pas

Dva dana se trudim da nam podesim server ali ne ide.Zakupio sam (platio licno) dva potencijalna servera koja su u funkciji i samo cekaju podesavanja koja ja ne znam da napravim.Jedina osoba koja ima znanja da to uradi je Atlantis.Ajde da skupimo 20 thanks-a ovde pa da Atlantis ispadne covek (ne onaj koji ce da napusti ligu) i pomogne da dobijemo 2 zvanicna ctl servera.Eto jedan mali ispit za Atlantisa a i za vas koji samo treba da lupite thanks!

24. The Following 4 Users Say Thank You to Mirchell For This Useful Post:

Čime sam tačno zaslužio da opet budem aktuelan i da budem predmet sprdnje?

Sent from my Cool1 C106 using Tapatalk

Quote Originally Posted by Atlantis View Post
    Čime sam tačno zaslužio da opet budem aktuelan i da budem predmet sprdnje?

Ne znam u kom delu mog posta si video sprdnju?Uopste nema sprdnje ovde.Pokusavam da te zamolim da pomognes (na razne nacine) i to je sustina.

Oni koji se pitaju nisu ni odobrili igranje na drugom serveru niti trazili da se napravi drugi server. Znaju oni vrlo dobro da ja umem da podesim server ali ne znam na koji više način fa ti docaram da ne žele da se to dogodi i da bi najradije voleli da napustim ligu sto su pre dve sezone i pokazali većinski.

Najmanji je problem uplatiti za server preko kartice.

A ovo glupiranje sa thanksovima me iskreno vredja i voleo bih da me dalje ne kompromituješ. Zamolio si me bio privatno, objasnio sam ti sve, zašto moraš da me dovodis u ovu situaciju da se bilo kome pravdam?