Page 969 of 1071 FirstFirst ... 46986991995996796896997097197910191069 ... LastLast
Results 19,361 to 19,380 of 21417

Thread: PES6 - LIGA (Pitanja/Sugestije/Problemi)

Super Star Atlantis's Avatar

Default Re: PES6 - LIGA (Pitanja/Sugestije/Problemi)

Isto važi i za R1+R2 fintu pred golmanom. Koliko sam skapirao brane se finte koje teraju golmana da se sam baca bez nekog "posebnog razloga"

2. The Following 4 Users Say Thank You to Atlantis For This Useful Post:

Quote Originally Posted by noviice View Post
    Pitanje za moderatore i sly :

Da li se bicikl-dribling ispred golmana tretira kao dribling koji je zabranjen ?
    pravilnik 4.4.

Spoiler:

kock+x, super cancel (r1+r2 moze biti da neko stisne SUT pa odma super cancel).. to ne sme.
    8m radius

mozes biciklicu, mozes samo strelice.

4. The Following 4 Users Say Thank You to Slyz For This Useful Post:

Fox in the Box Рембрант's Avatar

Ажурирана је статистика закључно са мечевима од синоћ.

http://www.pes-serbia.com/threads/34...lovi-SEZONA-18

6. The Following 3 Users Say Thank You to Рембрант For This Useful Post:

Super Star Amokachi's Avatar

8. The Following 3 Users Say Thank You to Amokachi For This Useful Post:

Preporucujem da otkljucate temu za Garena adrese, zato sto ce biti novih akaunta, jer se prave posebni za igrace koji igrauju SPML i CTL.

Moja nova adresa za garenu: bane.ctl

10. The Following User Says Thank You to Bejn 93 For This Useful Post:

Sredio sam komp. Zanima me da li mogu da odigram ove meceve posto vidim da nisu uneti sluzbeni jos ili ne?

12. The Following User Says Thank You to NukeR For This Useful Post:

18. kolo vs Dauda9
    Tekma registrovana u korist Daude, a po ss-ovima koje sam ostavio u temi za produžetak se vidi da sam ga više cimao (str 87. post #1739)
    http://www.dodaj.rs/?k/gc/1VPGNCpN/dauda1.jpg http://www.dodaj.rs/?k/gc/1VPGNCpN/dauda1.jpg
    Dauda je kasnije u svom postu postavio samo ss subote i nedelje uveče, kada me je tražio, a naglasio sam mu da tada neću biti tu jer je bio praznik a u nedelju sam imao tekmu i nikako nisam mogao da stignem da odigram, a nije okačio ss prethodnih dana kada sam ga tražio...

14. The Following 2 Users Say Thank You to *Dark Knight* For This Useful Post:

Sta je sa ovim utakmicama sa Nukerom ? Hocemo to igrati ili ne ?

Fox in the Box Рембрант's Avatar

Quote Originally Posted by NukeR View Post
    Sredio sam komp. Zanima me da li mogu da odigram ove meceve posto vidim da nisu uneti sluzbeni jos ili ne?
    Quote Originally Posted by MIKI_NS View Post
    Sta je sa ovim utakmicama sa Nukerom ? Hocemo to igrati ili ne ?
    Остају бланко текме, јбга, знам да је виша сила била у питању, али нема накнадног одигравања утакмица.

Quote Originally Posted by Рембрант View Post
    Остају бланко текме, јбга, знам да је виша сила била у питању, али нема накнадног одигравања утакмица.
    Znam da ne bi bilo u redu prema Nukeru da se zabeleze sluzbeno u korist nas, ali ovako nije u redu prema nama da to bude blanko.

Jos nismo ni blizu kraja tekuce sezone, a vec se predstavljaju pojacanja za narednu sezonu. Kako smo krenuli, pocecemo da dogovaramo transfere dve sezone u napred.

Super Star Heric's Avatar

sto si onda stavio da ti je igrac na prodaju

Quote Originally Posted by Heric View Post
    sto si onda stavio da ti je igrac na prodaju
    Rekao sam da moze da ide... to ne znaci da cu ga obecati nekome pre kraja sezone...

Slaba ti je logika.

Evo otvoreno da pisem. Moja ponuda je bila 18k, da si pristao to bi ostalo. Igrac 800 + 18k. Ali obzirom da nisi, prosto ta ponuda vise ne stoji. Zasto? Zato sto mi je ispao Nolan da ga dovedem. A zelim tog igraca odredjen period. Jedino ostaje onaj trejd kao opcija i to zavisi koliko dugo i to moze stajati kao ponuda. I pritom racunaj da ja toga Rondona 100% cijenim vise nego ostali, jer sam ga jednako zelio dovesti kao Ewerthona.

Eee sad, logika je prosta. Svako od nas je sada ''pun'' kesa. Zato vec posle Golda krecu dogovaranja prvih transfera. I sada je momenat kada neke igrace mogu da prodam po vecoj cijeni nego je neka realna. Jer svi su na pocetku, prave se planovi za prelazni.
    Svake sezone do par kola do kraja, dogovoreno je vise od 80% transfera. Prava mi je misterija da to ljudi ne znaju, a ovdje su dosta dugo.

Takodje jos jedna misterija je oko ovog dijela sto se bunis za sluzbeni. Danijel je prosle sezone zamalo izgubio titulu zbog jednog meca u kojem ss dopisivanja nije postavio do ponedeljka 20:00h.
    Ovo su sve pravila stara koliko sama liga, prosto je nevjerovatno da svake sezone se javi neko kome to nije jasno. A pritom je proveo ovdje bar godinu dana

22. The Following 2 Users Say Thank You to Amokachi For This Useful Post:

Super Star Heric's Avatar

Isto sam mu i ja rekao na gareni. Svako ima svoj nacin poslovanja i to treba postovati...

Nema tu nacin ovaj ili onaj. Logika je ta da je sada u ovom momentu novac KOD SVIH na maksimumu. Posle kada se dogovore neki dolasci, odlasci itd..dodje i do onog ''nesigurnog novca'', treba ovaj da mi plati pa cu ja tebi... Zato je ovo najbolji momenat za pravljenje dilova, onih ozbiljnih.

Pritom po meni izuzetno bitna stvar. Od nekog je 17k bolje, nego od nekog drugog 20k. Tu mislim na sigurnost dogovaranja. Sa nekim kad dogovoris 17k znas da ces ih dobiti. 3k na toliki novac cu uvijek da dam ako ce to da znaci siguran transfer.

25. The Following User Says Thank You to Amokachi For This Useful Post:

Super Star savke's Avatar

Ludilo mozga je dogovarati sada neke transfere a dolazi nam pauza koja ce trajati do Septembra, ko zna da li ce prodavac ili kupac odustati od lige ili se cak desiti da treca osoba zezne drugu samim tim druga prvu a prva neku tamo sestu za transfer... Ili se neko predomisli...

Posle se zale ljudi ispalio si me itd... dogovor je dogovor kada se ozvanici u TP
    Nacelni dogovor, odnosno upit u ovoj ranoj fazi mi je sasvim OK.

Quote Originally Posted by savke View Post
    Ludilo mozga je dogovarati sada neke transfere a dolazi nam pauza koja ce trajati do Septembra, ko zna da li ce prodavac ili kupac odustati od lige ili se cak desiti da treca osoba zezne drugu samim tim druga prvu a prva neku tamo sestu za transfer... Ili se neko predomisli...

Posle se zale ljudi ispalio si me itd... dogovor je dogovor kada se ozvanici u TP
    Nacelni dogovor, odnosno upit u ovoj ranoj fazi mi je sasvim OK.
    TP1 + TP2 idu sad odmah Savke. Kao i aukcija.

Posle tamo na jesen ide TP3 + Aukcija ''odpadnika'', igraca koji su dobili otkaz. Tako da nije dogovoaranje sad za jesen, nego sad za sledeci mjesec.

28. The Following User Says Thank You to Amokachi For This Useful Post:

I pored svega toga sto si rekao, ne znaci da ne moze dobra ponuda da dodje pred pocetak tp. Meni se uopste ne zuri da ga prodam. Ti meni saljes takve ponude i pricas price kao da sam ja u situaciji da moram da ga prodam, a ti si jedini koji bi ga kupio. Ja sam rekao da moze da ide, a ako ga toliko zelis ti bi cekao koliko god treba i poslao najbolju ponudu koju bih ja prihvatio, a ne da mi saljes ponudu koja izgleda tako kao da ja zelim tvog igraca a ne ti mog.

30. The Following User Says Thank You to MIKI_NS For This Useful Post:

Nerazzurro 4evra's Avatar
    Steam ID:
    4evra

Lud si ako ga prodas za neku realnu sumu.
    To samo za bolesne novce predaj nekome

Lud si ako ga uopste oces prodati