Page 69 of 1069 FirstFirst ... 1959676869707179119169569 ... LastLast
Results 1,361 to 1,380 of 21370

Thread: PES6 - LIGA (Pitanja/Sugestije/Problemi)

Default Re: Pes6-LIGA (pitanja/sugestije/problemi) Sezona 5

@Darko / PFC.

Kao prvo da prokomentarisem ovo, krace je.

Ja sam u temi "Transfer Lista" koju je Salihovic otvorio, video da je Darko napisao : "Pfc zelim SImao Sabrosu, sta trazis za njega?"
    Da li PFC ne zna , ko je Simao Sabrosa ili zna.. ja u to ne ulazim.
    Istina je ta da, mi je marulja kad je otvorena tema za transfere gotove, rekao "On se *****ao, to nije taj Simao"
    Obojica smo bili u fazonu u tom trenutku : Sto ne gleda , sto ovo , sto ono...

Ja sam nakon toga rekao PFC-u na msnu, da je mogao da kaze coveku : Brate to nije Simao Sabrosa ili nesto sl.
    Jer jbga i kad kupujete nesto negde, bilo gde, postoje posteni ljudi koji vam kazu "E sine ne nudi mi 100evra za kilo jabuka, jabuke su kilo 60 dinara!"

Rekao sam PFCu sledecu recenicu: Jbga debil je on sto nije gledao ocene, a i ti si mogao da mu kazes da to nije Sabrosa.
    "Nadjite se na MSNu pa to resite vas dvojica, jos ima vremena".

Jer realno, ko sam ja da presudjujem u situaciji u kojoj Darko nije gledao, a PFC je mudro cutao?
    Sad ispadnite oboje ljudi, napravite neki dogovor i ispravite to... napravite slican trade ili nesto drugo. Ili da vam gledamo na ovo kao na Pozajmicu do kraja sezone. (Marulja se pita takodje)

Ali jedno je sigurno, sad se novi patch zbog ovoga nece raditi. Imate vremena da se dogovorite do kraja sezone za nadoknadu.

@4evra

Dok citam tvoj post zakljucujem da si bistar mladic. (nije fora/ironija, ozbiljan sam)
    Tvoj predlog za DPS listu je bio "Tabela+Sreca" , sreca je uvedena u vidu Compomastera.
    Druga stvar, ja ne smatram da je velika razlika druge i prve lige. Evo ja i marulja smo ispali u kupu od drugoligasa vec na startu. Prosle godine je kup osvojio Drugoligas,koliko se secam? Fikus.. ili tako neko na "F".

Danijel je usao iz druge u prvu ove sezone i ja mislim da ce je osvojiti.

Prema tome, vi u drugoj niste slabiji od nas iz prve, vi ste jednostavno tu jer ste krenuli takmicenje kasnije i ne mozete da udjete u prvu...jer vam ne ide.
    Kad smo vec kod "kretanja kasnije" , ti si ovde prvi put , prva ti je sezona , a nama peta. (Ako racunamo sve one kupove i mini lige pre ovoga , onda je i 9,10 sezona.) ... ja ne kazem da ti nemas pravo da nesto predlozis,kazes, komentaris.. to je sve u redu i ako je predlog iole normalan, onda on poboljsava ovu ligu i svi bi trebali nesto da predlazu! Ali nazalost, uglavnom samo negodujete.

Za moj "ventil" pa kako da objasnim, on je bio zatvoren 4 sezone i kad smo jednom napravili povlasticu Drugoligasima (OPET TA PRICA!?!?!?) i dali im sansu da udju u prvu ligu, od 30 drugoligasa odustalo je 20! Ventil je bio zatvoren tad.

A sad, sad imate masu stvari popravljenih, masu stvari izbalansiranih nego ranije i NE VALJA VAM.
    Tu se ventil otvara... (jest' da se otvarao i ranije na Dantea, ali to je Dante, tu nema ventila ..ali no dobro, te price su gotove zauvek.)

Ranije je bila fora, Liga1 bira prva, pa Liga 2. Mi Uzmemo Everton i A.Vilu , a vi Hofenhaim.
    sad svi imamo slicne ekipe (Custom Timove), opet po vama postoji problem? Gde? Ja ga ne vidim...
    Mi smo slabiju u drugoj ligi
    Po cemu ste slabiji? Po ekipama? Heh...

Sad hocete da se vi iz druge lige pojacate putem DPS liste, da vama damo prve pikove, ok.. ali mi prvo objasni sledecu stvar.

Kad Wolverhampton udje u premijer ligu, jel on ide na Titulu ili na opstanak? Sta je realnost?
    Kad Blekpul udje u premijer ligu jer mu Chelzi, Manchester i ostali daju Runija, Drogbu i Terija na pozajmicu? Da Blekpul bude jaci?

ili se oni mozda bore za opstanak a u timu im igraju skart igraci iz jacih ekipa...
    Tu je razlika..

I za kraj, ko god zeli da radi sve ovo sto mi radimo sa ligom, slobodno nek pocne , nek napravi, ja bi bas voleo da neko drugi radi, a ja samo da igram i da vas mracim zeljama, komentarima , ajde ovo , ajde ono..

Evo nek uzme neko pech nek krene da updjetuje ocene i godine, zasto da nam igaci ne napreduju? Zasto da ne stare? Dodajte im godine.

Evo uzmite sve grbove sa foruma napravite lepe grbove da ubacimo svi u patch.
    Smislite novac i plate igracima. Uradite nesto.
    Evo nek bude prvi pik onome ko bude poslednji u ligi 2. Udjite , osvojite ligu1 !

Onda cemo mi da ispadnemo u Ligu2, pa da mi biramo prvi.. (mi smo tad slabiji) , pa cemo mi da udjemo i osvojimo i tako... bas ce biti zanimljivo.

2. The Following 3 Users Say Thank You to Slyz For This Useful Post:

Nerazzurro 4evra's Avatar
    Steam ID:
    4evra

Slazem se.
    Samo u jednom da te ispravim,posto sam izgleda i je neuko objasnio moju ideju u vezi pojacanja:
    Ideja mi nije da se i igraci iz 2b lige imaju pravo birati pre igraca iz 1. lige.
    Moja ideja je podrazumevala da se svaka liga gleda pojedinacno.Jer kao sto si i ti rekao,nema smisla da klub koji tek dodje u 1. ligu da se pojavaca nekim jakim transferima a kamoli klbu koji je vec u 2..
    Dakle,ovako:
    Igraci iz prve lige dobijaju random bodove i sve se racuna i dobija se redosled biranja drafta.Kad vas 10-20,koliko je vec u ligi odabere,onda se prelazi na 2. ligu,gde se svi iz druge lige(A i B) opet randomuju i onda oni biraju od preostalih igraca po redosledu po kojem su izabrali.

Dakle nisam ja ni hteo da klub iz 2.B lige moze birati pre pobednika 1. lige,al' zelim dati mogucnost najslabijem iz 1. lige da ima sansu da bira pre pobednika 1. lige.

Jer,kao sto si i ti rekao,nema smisla da liga 2 ima jace individualce(igrace u klubovima) od lige 1.
    Ne znam koliko sam pojasnio moju ideju,a ne znam ni kako taj compo master funkcionise u detalje,al' mislim da ne bi bilo problem da se ovakav sistem izvede,naravno,ukoliko se bude smatralo da je bolji od trenutnog.

Vidim da moja primjedba vezano za listu strelaca nije uvazena,posto i almeida i camarra imaju na kontu isti broj golova kao pre.To sada nije ni bitno.Samo bih zamolio da se malo vise obrati paznja.Hvala unaprijed

Sad kao i ja nesto kratko da kazem .....

Predlagao sam i ja svojevremeno dok sam bio u drugoj ligi,nesto slicno kako kaze 4evra ali kako god okrenes uvek ali UVEK ce biti neko nezadovoljan......

Znaci ove nase lige nisu savrsene ali su nase i kome se igra neka igra a kome smeta njemu ce verovatno svaka ideja i promena smetati...

6. The Following User Says Thank You to noviice For This Useful Post:

Razumem...kontam sad kad si objasnio..., ali ovaj sistem nas, ce dati mogucnost da neko iz druge moze uzeti igraca pre nekog iz prve lige.
    Razlika je mala , ali je razlika u tome da liga jedan dobija malo vise bodova, tako da tu i nece biti bas puno iznenadjenja.
    Vec recimo Novajlije lige 1 ce imati priliku da se pojacaju pred ulazak u ligu1.
    A oni koji ispadaju u ligu2 , oni ce birati otprilike kad i 6,7,8plasirani iz Liga2.

Ja jos gledam, sta napadate sad vecito vi iz Lige 2 , nesto ocete , ko ovi Prosvetari ste, svakog prvog septembra ocete vece plate...

ps: Kompomaster je draft program koji ce nas izmesati u pozicijama od 1 do 40, ko bude koji broj (dobice odredjeni broj bodova, detaljnije je objasnjeno u temi pravila). On je ubacen cisto kao faktor "srece" u pravljenju DPS liste.

8. The Following 2 Users Say Thank You to Slyz For This Useful Post:

Ukoliko Salle ne sredi njegov net postoji mogućnost da ćemo kasniti sa odigravanjem naše utakmice:
    15. Kolo
    Salle - LESINAR
    ja se nadam da će organizatori imati razumevanja prema Salle-tu.
    Hvala.

10. The Following User Says Thank You to Lesinar For This Useful Post:

Ja sam hteo da napravimo dogovor, nudio mu Petrova, Gubretija, Geru, S.Inzagija, Mistu, Bukharova... Darko nije hteo. Kolko god ja da se trudim on toliko me napada i ****, a NJEGOVA je krivica sto nije video kog dovodi. A to kako sam ja prosao u trampi za Svajnstajgera to je moja stvar. Kakogod, sledeci put ce bolje da gleda kog dovodi.

LimoMC srećan ti rođendan!!!
    Želim ti sve najbolje, želje odaberi sam ja ih podržavam
    Živeli!!!

13. The Following User Says Thank You to Lesinar For This Useful Post:

Super Star LimaMc's Avatar

Hvala...Aj svratite na po koji Amstel

15. The Following 2 Users Say Thank You to LimaMc For This Useful Post:

Super Star Sallle's Avatar

Limo druze srecan ti rodjendan...
    Evo ja ti zelim beg sa dna tabele : )))))))))))
    Sala,naravno,sve najbolje.....

17. The Following User Says Thank You to Sallle For This Useful Post:

Super Star Sallle's Avatar

Quote Originally Posted by msi View Post
    Ukoliko Salle ne sredi njegov net postoji mogućnost da ćemo kasniti sa odigravanjem naše utakmice:
    15. Kolo
    Salle - LESINAR
    ja se nadam da će organizatori imati razumevanja prema Salle-tu.
    Hvala.
    konekcija mi je odjednom ok.
    sinoc sam igrao sa jovanom ligasku unapred, i prijateljsku sa denijem.
    bez problema.
    tako da cemo odigrati danas meceve..

Quote Originally Posted by LimaMc View Post
    Hvala...Aj svratite na po koji Amstel
    hepi brzdej limo...
    a posto smo oboje iz nisa cekam te da me danas castis..
    salim se...

20. The Following User Says Thank You to markinho For This Useful Post:

Pa nista....

Limo, srecan rodjendan...
    Samo zdravlje, a za sve ostalo...ma ko mu j... mater, nek ide zivot...

22. The Following User Says Thank You to Scooby. For This Useful Post:

Stats Moderator deniii's Avatar

Lima srecan rodjendan cekam prvi let za srbiju i dolazim :P salim se sve najbolje

24. The Following User Says Thank You to deniii For This Useful Post:

Professional Darko_87's Avatar

Ma ok, ja sam rekao, "poklonio" sam Scooby-u Amauri-a svesno, "poklonio" sam i tebi sad Pienaar-a, *****'o sam se a i ti pfc nisi ispao nevinasce, ja licno nisam takav i UVEK bih rekao jer smatram da sam covek za toliko, al' ok, svi smo mi razliciti, i ok, ja sam si kriv i to je to, ne treba mi nikakva nadoknada, nista...
    Nastavljamo dalje sa utakmicama i to je to...

Quote Originally Posted by markinho View Post
    hepi brzdej limo...
    a posto smo oboje iz nisa cekam te da me danas castis..
    salim se...
    Vidis Marko nije ti to losa ideja...ja u sredu dolazim u Nis,krece mi fax pa bi mogao Lima da nas okupi na neko pivce...?
    Srecan rodjendan druze...

27. The Following User Says Thank You to Danijel 10 For This Useful Post:

Jel zna neko sta je sa Destinijem?

Ajmo nova kola,a?

Professional Darko_87's Avatar

Quote Originally Posted by Danijel 10 View Post
    Vidis Marko nije ti to losa ideja...ja u sredu dolazim u Nis,krece mi fax pa bi mogao Lima da nas okupi na neko pivce...?
    Srecan rodjendan druze...
    Nista, racunajte i mene, do njega mi treba 15-ak minuta pesaka, ja sam uvek za te manifestacije!

Sorry za off, necu vise.

30. The Following User Says Thank You to Darko_87 For This Useful Post:

Mozete i na mene da racunate posto sam i ja iz Nisa...
    Srecan rodjendan...

32. The Following User Says Thank You to Banjac For This Useful Post:

A bre ljudi koliko vas ima iz Nisa?Mogli bi da se okupimo da iscepamo neko pivce ove nedelje na Limin racun

34. The Following User Says Thank You to Danijel 10 For This Useful Post: