Results 1 to 8 of 8

Thread: Nemoguc Gol

Default Nemoguc Gol

Pogledajte odlicnu akciju i nemoguc gol Adriana. Sto je najcudnije Adriano mi je u toku cele utakmice jedno 10 puta sutirao tako.

http://rapidshare.de/files/35143669/stefa2.rar.rar

Top Player _shone_'s Avatar

Default Re: Nemoguc Gol

Ajde sad lepo reci kako si to uradio?Vidjao sam i ranije ovakve golove,ali ne znam da li postoji neka caka ili jednostavno igrac sam od sebe tako sutira?

Default Odg: Nemoguc Gol

To je najverovatnije. Samo sam napravio dobru akciju . Mozda ima veze sa slabijom nogom. mislim da je ucestalost(frequency) desne noge adrianu minimalna, pa mora da sutira levom u ovakvoj situaciji

Vrlo moguce!Sad sam probao...inace ne znam koji of koristis,ali kod mene je foot frequency kod Adrijana 1...Desavalo se mom drugu da recimo sa Mardonom da takav gol a mislim da je ta ocena kod Maradone 2...

U pitanju je "Rabona kick". Tajna je u tome, kao sto rece stefa2, da uzmete igraca koji ima vrlo malu ocenu iz foot frequency (1 ili 2, 3 najvise). I da naravno, nema nikakvog posebne kombinacije tastera za njegovo izvodjenje - jednostavno igrac ce ovaj potez izvesti kada bude bio u mogucnosti da sutira slabijom nogom.
    Ja sam potez uspeo da uradim sa Rekobom i Ronaldom.
    Cini mi se da Kristijano ima foot frequency veci od 3, tako da ukoliko zelite da ovaj potez uradite sa njim, morate mu smanjiti ocenu.

Quote Originally Posted by nedostizni
    U pitanju je "Rabona kick". Tajna je u tome, kao sto rece stefa2, da uzmete igraca koji ima vrlo malu ocenu iz foot frequency (1 ili 2, 3 najvise). I da naravno, nema nikakvog posebne kombinacije tastera za njegovo izvodjenje - jednostavno igrac ce ovaj potez izvesti kada bude bio u mogucnosti da sutira slabijom nogom.
    Ja sam potez uspeo da uradim sa Rekobom i Ronaldom.
    Cini mi se da Kristijano ima foot frequency veci od 3, tako da ukoliko zelite da ovaj potez uradite sa njim, morate mu smanjiti ocenu.
    A sta sam je rekao? :rolleyess:

ukoliko sam u onom delu "kao sto rece stefa2..." ispustio da dodam i "_shone_" u tom slucaju izvini.

ajde molim vas postavite jos jednom taj gol... bas bi ga video .. HVALA