Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 27 of 27

Thread: Napraviti navijanja!

Professional DIMIX's Avatar

Default Re: Napraviti navijanja!

Meni prijavi gresku kada hocu da konvertujem u adx konvertotru...zna li neko u cemu je problem???

meni prijavljuje gresku kad konveertujem u adx format..u cemu je problem???

Professional *NIKOLA*'s Avatar

Konvertuj svoje MP3 pjesme prvo u WAV format. Najbolje koristi "DKZ Studio" da konvertujes svoj WAV fajl u ADX fajl koji je potreban za PES.

Professional НемањаВЦЗ's Avatar

Људи имате много лакши начин за концертовање песама из видео клипа у МР3, и то уз помоћ тог програма можете да скидате са Ју Тјуба. Скините Риал Плејер (REAL PLAYER) и кад отворите било који од браузера, чим видите неки снимак(може а и не мора са Ју тјуба) појавиће вам се прозорчић давнлоад и во давнлоадујте. Онда отворите програм, нађите тај видео и идите на ''Соnvert'' и нађите МР3. Толико од мене, и предлажем да поставите овај начин у први пост, јер је много мање компликовано
    РЅ: Уз Риал плејер имате још много добрих ствари као што је ''трим'' и осталих зезанција

Unhappy Re: Napraviti navijanja!

Quote Originally Posted by igy_collettivo View Post
    1. Preko Editora vidi koji su slotovi za tim kome zelis da ubacis navijanja ( ako si napravio umesto nekog od onih A,b,c, timova)
    2. Mozes relinkovati slot, tojest da recimo za Partizan stvavis slot Real Madrida jer imaju 10 pesama , a za real da stavis Partizanov koji se zove ( free..jbg li ga )
    3. Tako uradis i za sve ostale kojima hoces da ubacis navijanje....

kad si to uradio znaces brojeve slotova na primer Rad je od 633-637 ( lupam slotove, nisam siguran da su ti ) , znas brojeve sledeca stvar koju radis je da na kraj imena pesme recimo ako si izabrao radovu "i kad izgubis i kad pobedis.adx" ti rename u "i kad izgubis i kad pobedis_633.adx" .

ZNACI BITAN JE OVAJ BROJ NA KRAJU i bitno je ovo "_" donja crta pre broja! Dakle idabrao si 5 pesama , renamujes ih od _633 do _637 i ubacis u

program files/konami/pes2010/img/dt01.img

Ako nemas taj file u img-u napravi ga sam , znaci napravi DT01.img

Ako imas instaliran patch Jelen super lige, ovaj sa sajtaq goranov, a pretpostavljam da imas onda navijanja ubacis u

jslserver/example-roo1/img/dt01.img

Znaci caka je da nadjes file dt01.img i da tu ubacis!

Ako vidish da u file-u dt01.img vec postoje na primer "Unnamed_633 , unnamed_634 " i fajlovi sa brojevima koje ti hoces da ubacis ti te unnamed IZBRISI i ubaci svoje gore navedene!

Poslednji korak je da udjes u kit server u setup ( kod mene je to Program files/konamo/pes2010/jslserver ) tu se nalazi setup.exe
    Prvo idi REMOVE , ali pazi da ti je gore GAME EXECUTABLE obelezen jsl-2010 ( ili kako ti je vec isnaliran patch) i dole Seetings Executable obelezen settings jsl!

Remove , posle samo opet INSTAL! izaci ce ti prozor da je patch isntaliran i uklljuci igru i uzivaj u navijanju!!!!

NADAM SE DA SAM BIO JASAN, ako NISAM , PITAJ SLOBODNO!!!!

pratio sam vasa upustva, al opet mi nemoze.. !!

Hvala za objasnjenje, pratio sam sve korak po korak i ne radi mi samo jedan slot za Partizan... On ima MU slotove od _386-_393 i samo _391 ne ardi !!?? Ako neko zna zasto je to tako... ?

Page 2 of 2 FirstFirst 12