Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 41 to 60 of 178

Thread: PES2010 Intel online liga - tabela, parovi, rezultati (nezavrsena)

Quote Originally Posted by aciko View Post

Aladin je masina za davanje golova.cestitke na dobroj igri
    opracu ja njega samo da skontam kako da igram xD

Regular Monster's Avatar

Regular Monster's Avatar

R@c@(Olympique Lyonnais) 3 -- 3 boskopaunovic(Everton)
    GG Slaba zavrsnica protivnika i los pocetak Evertona su stvari koje su obelezile utakmicu

dule_rhc(Aston Villa) - boskopaunovic(Everton) 3:2

gg Bosko

jasheem - tagmaster
    prvo poluvreme sam dobio 2-1

onda njemu u 56om minutu kao puca net
    odigrao sam 500 net utakmica net nikad ne puca kad je jedan zelen drugi zut

onda igramo novu tekmu jednu poluvreme meni pola tima mrtvo i on dobija 4-1

maremas il ko vec ovo radi ako se ovo uracuna brisi me iz lige net nije puko 100%

poz

lol, meni je lagovalo prvo poluvreme, 1.5 sekunde delay, nemoguce za igru, onda ne znam sto je puklo...

nije problem, ako hoces ae jos jednu da odigramo ae ...

ustvari net nije puko, nego sam izaso i ukljucio sifre da mog pobedim lagano......

Quote Originally Posted by tagmaster View Post
    jasheem - tagmaster
    prvo poluvreme sam dobio 2-1

onda njemu u 56om minutu kao puca net
    odigrao sam 500 net utakmica net nikad ne puca kad je jedan zelen drugi zut

onda igramo novu tekmu jednu poluvreme meni pola tima mrtvo i on dobija 4-1

maremas il ko vec ovo radi ako se ovo uracuna brisi me iz lige net nije puko 100%

poz
    Druze moze se desiti sve na svetu. .. tako da nije to slucajnost sto puca ) odigrajte drugo poluvreme ponovo !!!

PO pravilu treba da se saceka da zavrshi prvo poluvreme rezultatom 2-1 u korist onog ko je vodio, posle tog-a da se nastavi utakmica....

Super Star maremas's Avatar

-Prekid utakmice: UTAKMICA SE NASTAVLJA OD TRENUTKA KADA JE PREKINUTA!!!, ako pukne veza na poluvremenu igra se jos jedno, ako pukne u 75 cekate da istekne 75 minuta i nastavljate sa igrom!!!
    Znaci trebali ste da krenete novu tekmu i da cekate do 57 minuta!!!

@jasheem
    Sto mu nisi rekao da laguje na poluvremenu?

Regular Monster's Avatar

dule_rhc(Aston Villa) 3- 2 boskopaunovic(Everton)

GG

Super Star maremas's Avatar

Posto utakmica izmedju jasheem - tagmaster nije regularno zavrsena moracete da odigrate ponovo "TACNO" od 57 minuta kad je prva utakmica prekinuta(ne poluvreme), kao sto pise u pravilima!!!
    Znaci cekate da istekne 57 minuta.

Quote Originally Posted by maremas View Post
    Posto utakmica izmedju jasheem - tagmaster nije regularno zavrsena moracete da odigrate ponovo "TACNO" od 57 minuta kad je prva utakmica prekinuta(ne poluvreme), kao sto pise u pravilima!!!
    Znaci cekate da istekne 57 minuta.
    Kad je pukla utakmica, odigrali smo mi drugo poluvreme, jes ne od 57. vec od 45. u kojem sam ja pobedio 4-1.
    A nisam mogao da mu kazem da laguje zato sto nemam analog i nisam mogao da ukljucim da pisem.

Pa tek na poluvremenu mozes da mu napises nesto a i nije ti za pisanje na analog vec nasta namestis,npr ja sam namestio select i to mi je za pisanje a ako imam analog

alo bre jasheem-e prekini da izmisljas da ne kazem ****S!
    znas ti vrlo dobro kako se kuca :

ja bi tebe tako slatko banovao odavde pokvaren si do jaja

Regular Monster's Avatar

Hahaha,gde ga nadje nadje????

A mozda botu nisam igrao od kuce tad? nego kod drugara koji ima analogni gamepad ( sto bi znacilo da odatle i znam da se treba pretisne desni analog da bi se pisalo ), pitaj tog liga zasto smo se napinjali, reci ce ti zato sto sam hteo da igram 2vs1 protiv njega, a on nije hteo, ali pretpostavljam da je suvise tesko to za tebe da shvatis, al nema veze..

Nego reci mi onda, kako sam te drugo poluvreme dobio 4-1 a prvo nisam mogao ni da dodjem u priliku da sutnem?? Pretpostavljam da je zato sto su ti 10 igraca bila siva i nisi mogao odbranu da igras.
    Inace prvo nauci da igras pa onda pocni da *****s gluposti drugim ljudima...

Quote Originally Posted by jasheem View Post
    A mozda botu nisam igrao od kuce tad? nego kod drugara koji ima analogni gamepad ( sto bi znacilo da odatle i znam da se treba pretisne desni analog da bi se pisalo ), pitaj tog liga zasto smo se napinjali, reci ce ti zato sto sam hteo da igram 2vs1 protiv njega, a on nije hteo, ali pretpostavljam da je suvise tesko to za tebe da shvatis, al nema veze..

Nego reci mi onda, kako sam te drugo poluvreme dobio 4-1 a prvo nisam mogao ni da dodjem u priliku da sutnem?? Pretpostavljam da je zato sto su ti 10 igraca bila siva i nisi mogao odbranu da igras.
    Inace prvo nauci da igras pa onda pocni da *****s gluposti drugim ljudima...
    Zanima me nesto !!!!

jEL TEg vodio na poluvremenu 2-1 ?? A na kraju si ti pobedio sa 4-1 ???/
    OPET NISTE ODIGRALI KAKO TREBA :s

IGRATE ODO REZULTATA GDE JE PREKINUT MEC I OD TOG- MINUT-A ....
    ni minut manje ni minut vishe tako je u pravilima...
    ISpostuj te to !!

teg je vodio na poluvremenu, onda je u 57. puklo,
    pa smo odigrali jedno celo poluvreme, gde je bilo 4-1 za mene, sto znaci ukupno 5-3 za mene,
    Sto znaci da smo odigrali 12 minuta vise. Sto se mene tice mozemo odatle da odigramo, ili celu utakmicu ponovo, ili kako god vec, sve mi je jedno.

Quote Originally Posted by jasheem View Post
    teg je vodio na poluvremenu, onda je u 57. puklo,
    pa smo odigrali jedno celo poluvreme, gde je bilo 4-1 za mene, sto znaci ukupno 5-3 za mene,
    Sto znaci da smo odigrali 12 minuta vise. Sto se mene tice mozemo odatle da odigramo, ili celu utakmicu ponovo, ili kako god vec, sve mi je jedno.
    Trebalo bi se takmicenje svatiti ozbiljno i prijateljski , gde je puklo tu nek se nastavi, po pravilu zbog slika i statistike, da se napravi da prvo poluvreme zavrshi 2-1 za onog ko je vodio i da se ceka do 57min i da se krene utakmica!!!

zdravo svima,ja sam upao na mesto Tarantule,nov sam uopste na pesu tako da cu se potruditi da sve funkcionise s moje strane ok,mada i ako slucajno nesto pogresim vi mi nezamerite i uputite me kako i sta. Vidimo se na hamchiju

Pex76 - Aciko 0:1

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast