Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 101 to 109 of 109

Thread: PES2010 AMD online liga - tabela, parovi, rezultati (zavrsena)

Super Star maremas's Avatar

Nema veze, jovan mi je upravo javio da nema vremena za ligu i da mora da odustane zbog obaveza na poslu...

Ostala je jos jedna utakmica da se odigra i to poslednja utakmica u 14. kolu.
    Strippy - zerobarto

Sampion AMD online lige je kepakg, sve cestitke!!!

Svaka cast Kepo! Covek je igrao sve ove godine fifu, i koliko sam shvatio tek je ovu verziju pes-a krenuo ozbiljnije da igra i odmah takvi rezultati. Pa se vi pesoholichari zapitajte. Naravno, ako je to sto mi je rekao istina

Cestitam na osvojenom trofeju, i njemu i drugoplasiranom!

Super Star koca013's Avatar
    Steam ID:
    koca013

sve cestitke za osvojen trofej

Hvala svima na cestitkama. Birao sam jedan od najboljih klubova u ovoj ligi i to je presudilo...ne verujem da bih osvojio sa nekim slabijim klubom,ima dosta dobrih igraca...

Ovo za fifu je istina,Pes 09 sam igrao veoma malo,a evo 10 igram redovno.

Ze Roberto, kad ces biti u mogucnosti da odigramo tu poslednju tekmu? Ja sam danas do nekih 19h jos kuci, posle me nema do nedelje. Svracao sam na hamachi juce, prekjuce, medjutim nisam te zatekao

Evo, ove nedelje cu biti uglavnom celo popodne na hamachiju, posto radim na compu, pa cu izdvojiti 15ak min da odigramo mec.

14.kolo

Lyon (Strippy) - Lazio (Zeroberto) 1:4

I tako, odigrasmo i to poslednje kolo, a ja prvu tekmu u 2010. Cestitke Zerobertu, nadigrao me i postigao vrlo lepe golove. Vidi se da je decko vezbao za vreme novogodisnjih praznika , ima uigrane kombinacije po bokovima. Ceka se nova liga, koja bi trebala biti prva "prava", sa unapredjenim i konciznijim pravilima. Ovo je bila samo beta verzija, sledi full verzija. Jel tako Mare?
    Video snimak sledi nesto kasnije... Evo ga i taj snimak Zerobertovih lepotica:

Super Star maremas's Avatar

Trebalo bi

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456