Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 41 to 60 of 109

Thread: PES2010 AMD online liga - tabela, parovi, rezultati (zavrsena)

Quote Originally Posted by Mikri View Post
    Cek, pa tvoj tim je jaci od mog' pa se nisam bunio...

Posed lopte je u moju korist, kako onda nisam presao pola
    Pa jesi ti presao ali kada dzoknes na krug svaki put kada dodjes do lopte na tvojoj polovini i pumpas trougao non stop,znas i sam da me nikada nisi dobio u zivotu a tu mi sada prosipas fore :O ali dobro dobio si me pa se sada malo proseravaj ....

Quote Originally Posted by TickePainSTAJL View Post
    Po 2 put se desava isto kao i protiv mareta da covek koji celu utakmicu prebij protivnika i neda mu da predje pola izgubi na kraju,jos jedan dokaz da je igrica veoma nerealna jer cak i ako si bolji od protivnika za 10 klasa ne mozes da dobijes :S
    hhehehehe :P

Koji smo ja i ti likovi :..
    Daj bre pruzi rukuuuu coveku )
    i u stvaran se fudbal to deshava

ja sam se pomirio sa porazima

Super Star maremas's Avatar

Ticke po cemu mislis da si bolji od Mikrija za 10 klasa? Mikri je dobar igrac, fer i korektan a to je dokazao u ranijim ligama!!! Mnogo me potsecas na clana Dantea koji je uvek po svaku cenu morao da pobedi(a i bio je dobar "sablon" igrac), ako kikse svi su mu uvek bili krivi samo ne on...
    Igramo ovo druzenja radi, sta bi trebao Pex76 da kaze koji je zaredjao sve poraze do sad u Intel ligi?

Quote Originally Posted by Aladdin986 View Post
    hhehehehe :P

Koji smo ja i ti likovi :..
    Daj bre pruzi rukuuuu coveku )
    i u stvaran se fudbal to deshava

ja sam se pomirio sa porazima
    Ma strasno me nervira tako kada mi se desi ( retko kada ) jbte bijem coveka celu tekmu sutiram sa svih pozicija golman brani kao besan a ocena mu je jedva 50,a neko sutne 2-3 puta i umulja 2 komada i posle cepam ja krug do kraja meca :S

Quote Originally Posted by maremas View Post
    Ticke po cemu mislis da si bolji od Mikrija za 10 klasa? Mikri je dobar igrac, fer i korektan a to je dokazao u ranijim ligama!!! Mnogo me potsecas na clana Dantea koji je uvek po svaku cenu morao da pobedi(a i bio je dobar "sablon" igrac), ako kikse svi su mu uvek bili krivi samo ne on...
    Igramo ovo druzenja radi, sta bi trebao Pex76 da kaze koji je zaredjao sve poraze do sad u Intel ligi?
    Nije meni krivo sto sam izgubio,da sam zasluzeno izgubio ne bi rec rekao ali isto se desilo kao vs tebe tj bijes coveka celu tekmu i nece brate kao da je ukleto znaci sve zivo brani covek + pravim akcije negruvam samo krug da izbijem i da pretiskam trougao da trcim po strani za mene to nije skill to je tek SABLON ...

Quote Originally Posted by TickePainSTAJL View Post
    Nije meni krivo sto sam izgubio,da sam zasluzeno izgubio ne bi rec rekao ali isto se desilo kao vs tebe tj bijes coveka celu tekmu i nece brate kao da je ukleto znaci sve zivo brani covek + pravim akcije negruvam samo krug da izbijem i da pretiskam trougao da trcim po strani za mene to nije skill to je tek SABLON ...
    Cista simulacija iskreno, ali ok svi reaguju u tom trenutku kako je nepravedno, ALI TU JE SRECA GLAVNA )) Samo se okrenes DA TE CEPAO CELU TEKMI I TI DAS GOL I ZATVORIS SE I NA KONTRE KOKAS :d

Jel se igra jos utakmica posle 22-og decembra? Ako se igra,ja sam tu do 26-og,posle idem u Pariz na 10 dana.Nadam se da cu sve utakmice da zavrsim do tog datuma.

Bice jos jedno kolo tj od 11-14 kola, tako da ces verovatno stici da odigras.

Ze Robero 4 - 5 KEPA

Najbolji mec koji sam igrao do sada.Cestitke

FC Sevilla - Aston Villa 2:0

Sta je sa Jovanom? :!

Aston Villa - Zenit 5:3

mikri treniraj uklizavanje

ljudi...ajde polako mi objasnite kako da igram...kupim original disk...i samo instaliram?!i igram preko neta jel tako?

Tako je.

@Tema
    Jovana uopste nema na hamaciju,ne znam kako da odigram s njim.
    Bob mozes samo da mi napises kada tebi odgovara da igramo,ne mogu nikako da te nadjem na hamaciju.

Professional jovan111p's Avatar

Ljudi ja sam bolestan, ajde sa kim god treba da igram igracemo u Sredu! Izvinite zbog ovoga. Pozzz

Ajde jovane ozdravi, nije valjda ovaj mexicki

Strippy je ubacen u ligu i preuzima Olympique Lyonnais tako da ce tek od sutra moci da krene sa utakmicama!

Ajde malo svi se uozbiljite

EDIT:
    Zeroberto i ja smo pokusali da odigramo sinoc temu ali nas je 4 puta izbacilo pa smo odistali :S
    Probacemo neki drugi dan...

Ja sam juce igrao oko 7-8 tekmi, od toga je na 3-4 pukla veza. A sve su registrovane 3:0 u moju korist, kao kada protivnik izadje.

zeroberto (Lazio) - Strippy (Olympique Lyonnais) 2:1

Strippy 1 - 2 maremas

GG

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast