View Poll Results: Raspolozenje igraca

Voters
29. This poll is closed
  • Random

16 55.17%
  • Normal

13 44.83%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 36 of 36

Thread: PRAVILA ~ PES2010 Intel & AMD online liga

Super Star maremas's Avatar

Quote Originally Posted by J0k0 View Post
    BZVZ. I koja je sansa onog igracha koji bude imao West Ham da pobedi igracha sa Aresenalom ili Chelsiem. Niste mi jasni uopste. Interesuje me sve ovo ???!!!
    Ti meni nisi jasan???

Djuka je sve lepo objasnio!

Citajuci ove komentare moram i ja da bacim po koju rec.
    Dobar PES igrac ce znati da odigra podjednako dobro sa vise timova. Takodje ce znati da postavi igru i da u dobrom broju slucajeva izvuce povoljan rezultat ako mu igraci nisu raspolozeni. U to sam se uverio zahvaljujuci kvalitetnim protivnicima sa kojima sam igrao.
    Ne vidim razloga za nezadovoljstvo pojedinih clanova foruma (posebno onih koji se nisu ni prijavili za turnir) jer su timovi koje smo do sada odabrali manje vise izjednaceni (a ima takvih jos dovoljno). Vecu ulogu ce imati znanje samog igraca.
    Ja bih igrao i da niko ne moze da bira timove nego da se i to odredi izvlacenjem.
    Ali mislim da nije u redu da mi koji smo na ovom forumu od relativno nedavno da namecemo svoju volju i da se mesamo u rad organizatora.
    Eto toliko, samo se nadam da ce biti vise prijavljenih u AMD ligi i da ce turnir konacno poceti!

JOKO NESTO ME INTERESUJE .....

JESI TI CUO NEKAD RECENICU

``` KO PRVI NJEGOVA DEVOJKA ````

kako li moze samo onaj bedni tim Aopel uzeti po koji bod u ligi shampiona, bash me cudi ....
    A nema ni drogbu , ni roney-a itd itd ... )) Daj malo ako si Intel javi se da ti pokazem sta znaju niski klubovi

Jer ovo je odlicna lig-a koja ce bit, nema vishe lag-a , manje bugova i teska su shabloniranja STO ZNACI DA VISHE KLUBOVA U INTERESU SVAKOG-A IGRACA KOJI SE ZELI DOKAZATI

MOLIM TE MARE NAGLASI DA JE TOP PLAYER da ne bude neke zamrzlame

Have fun :P

MARE MOLIM TE .. AKO MOZES DA OVE MSN-OVE BATALIMO ...
    vec da se naprave HAMACHI ROOM AMD & INTEL idealno ... jer msn mi je bash privatno ne mogu kupiti dosta nas oko igre!!

slazem se sa aladinom mislim da ovo sa MSN je totalno bezveze

još jedan predlog ako moze da se igra na top playeru posto to nevidim nigde u pravilima

Regular Monster's Avatar

Default Ako si mu rekao :D

Quote Originally Posted by Aladdin986 View Post
    JOKO NESTO ME INTERESUJE .....

JESI TI CUO NEKAD RECENICU

``` KO PRVI NJEGOVA DEVOJKA ````

kako li moze samo onaj bedni tim Aopel uzeti po koji bod u ligi shampiona, bash me cudi ....
    A nema ni drogbu , ni roney-a itd itd ... )) Daj malo ako si Intel javi se da ti pokazem sta znaju niski klubovi

Jer ovo je odlicna lig-a koja ce bit, nema vishe lag-a , manje bugova i teska su shabloniranja STO ZNACI DA VISHE KLUBOVA U INTERESU SVAKOG-A IGRACA KOJI SE ZELI DOKAZATI

MOLIM TE MARE NAGLASI DA JE TOP PLAYER da ne bude neke zamrzlame

Ok bice hamachi za dogovor, mislim da je najbolje a i TOP PLAYER se podrazumeva, sutra cu sve da okacim.

Mozel mi neko rec dal se moze pocet igrat liga sa zakasnjenjem i neki mali tutorijalcic za ovaj hamachi molim vas odg te mi

Quote Originally Posted by nani_99 View Post
    Mozel mi neko rec dal se moze pocet igrat liga sa zakasnjenjem i neki mali tutorijalcic za ovaj hamachi molim vas odg te mi
    Brate 0 Prvo malo procitas forum .. proshetas kavaljerski po njemu i Svatices da nema hamachi za pes2010
    PRE MESEC DANA BOJKOTOVALI SMO PIRATERE :d

Tako jedino da kupis original

Sta je to za tebe 40 eura za godinu dana... )

Evo da i ja prozborim po koju Jos uvek nemam mogucnost igranja pes2010 online, ali dolazi original za par dana, pa cu moci i ja da se ukljucim. Ina?e, imam prili?no iskustva u igranju pes online (prethodna verzija), ucestvovao sam u BPL ligi 2 sezone i zelim da iznesem svoja iskustva. BPL je jedan od najboljih i najorganizovanijih sajtova upravo sto se tice online liga, i njihov sistem i pravila takmicanja su skoro identicna kao i ova koje je Maremas predlozio. Super

JOS JEDNO OBAVESTENJE. CULJKA NECE MOCI DA IGRA. IMA PRIVATNIH PROBLEMA. TAKO DA ON ODUSTAJE OD LIGE. ALI JA CU ZAVRSHITI SVOJ DEO AKO JOS NISAM ZAMENJEM PREKO NJEGOVOG ACCOUNT-A dok meni konami ne sredi.

14. The Following User Says Thank You to Aladdin986 For This Useful Post:

Ovako moci i devojke, ako ovako nastavite bicu primoran da prekinem ligu... pa ce uskoro biti otvorene nove prijave, nova pravila i td. gde ovo nece biti tolerisano!!!
    Ako treba liga ce imati 10 igraca ali ce se znati da niko nece da zabusava i koci ligu!

stvarno je sramota sto se liga nije zavrsila,ako neko nije mogao da igra trebao je da se javi ovde,ovako je sve ispalo totalno neozbiljno :(

Quote Originally Posted by dule_rhc View Post
    stvarno je sramota sto se liga nije zavrsila,ako neko nije mogao da igra trebao je da se javi ovde,ovako je sve ispalo totalno neozbiljno :(
    Naredna ce biti mnooogooo ozbiljnija. Pogledaj ovde: http://www.pes-serbia.com/threads/13...558#post593558

Page 2 of 2 FirstFirst 12