Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 20 of 52

Thread: Bagovi u PES-u 2010

Default Bagovi u PES-u 2010

Danas mi se desilo i to 3 puta u 5 utakmica sa ortakom da kad se lopta nalazi kod praznog gola i nalazi se bliže mom odbrambenom igraču u odnosu na protivničkog napadača mog uopšte ne možeš pomeriti šta god radio, lupao tipke, udarao glavom kroz zid itd... dok protvnički u punom naletu najnormalnije zabija gol a ti ostaneš ko popišan i što je najgore do jaja iznerviran jer si bio bliže lopti a bio si nemočan da bilo šta uradiš zbog očiglednog baga. Tri puta mi se to danas desilo, gledali smo i usporeni snimak i ortak je to isto uočio. Stvarno zna da bude iritirajuče posebno što direktno utiče na rezultat meča.

Default Odg: Bagovi u PES-u 2010

Takve situacije se stalno desavaju. Tvoj igrac je blizi lopti, ali komp nece da ti ga aktivira odmah jer bi u tom slucaju prvi dosao do lopte, vec te aktivira onda kad nemas vise ni teoretske sanse da stignes do lopte prvi...

Top player stefanACM's Avatar

Default Re: Bagovi u PES-u 2010

Zato naštimaš promenu igrača na MANUELNU i odma stiščeš L1

Ako misliš na ono "unassisted" onda mi igrači igraju sami.

pa rekao ti je, stavis unassisted i pritisces L1 tj. selektujes igraca i onda nece igrati comp. ...

Ja naviko na assisted ili semi-assisted a vama ako je lakše 1000 puta stisnuti u toku meča L1 onda svaka čast ali ja za to nemam ni snage ni volje. Ĺ*to koji racku ne naprave jedne godine igru bez bagova. Sebas je ****te ove godine angažovao 200 ljudi za PES, kao stadion da grade a ne igricu da prave i opet im se desi ovakav propust, strašno.

Default Odg: Re: Bagovi u PES-u 2010

Quote Originally Posted by stefanACM View Post
    Zato naštimaš promenu igraèa na MANUELNU i odma stišæeš L1

Stiskam ja L1, ali komp uvek aktivira nekog daljeg igraca a ne onog najblizeg lopti. Iskreno, ne igram na 'manual' i ne znam da li je ista situacija i u tom slucaju...

Top player stefanACM's Avatar

Naravno da nije Ja igram i zato teško kada i primim gol

Reakcije igraca su usporene,treba da pritisnem unapred sekundu pre da bi mi dodao ili sutnuo tamo gde hocu.I isto za promenu igaraca,ne menja mi onog koga hocu iako sam podesavao i na unassisted pogotovu se to vidi kada se igra 2 na 2.

2 na 2 ocaj zivi na ovom fudbalu, sam menja igrace tipa 1-2, znaci ne mozes vise da provalis dal imas ti loptu ili tvoj saigrac...

Quote Originally Posted by kimica View Post
    Danas mi se desilo i to 3 puta u 5 utakmica sa ortakom da kad se lopta nalazi kod praznog gola i nalazi se bliže mom odbrambenom igraču u odnosu na protivničkog napadača mog uopšte ne možeš pomeriti šta god radio, lupao tipke, udarao glavom kroz zid itd... dok protvnički u punom naletu najnormalnije zabija gol a ti ostaneš ko popišan i što je najgore do jaja iznerviran jer si bio bliže lopti a bio si nemočan da bilo šta uradiš zbog očiglednog baga. Tri puta mi se to danas desilo, gledali smo i usporeni snimak i ortak je to isto uočio. Stvarno zna da bude iritirajuče posebno što direktno utiče na rezultat meča.
    odigrao sam 50-ak utakmica i nisam imao takav problem, igram na semi-assisted, tako da onda u odbrani sam menjam igrace... ne znam kako mozete da igrate na assisted, ludeo sam kad mi komp sam promeni na nekog glupsona.

medjutim, meni se desilo nesto drugo, KAKO YAYA TOURE MOZE BITI BRZI OD ETO`O-a?! (ortaci su igrali ovu tekmu, shokovi)

Amateur Max 319's Avatar

i ja imam problem za reakcijama igraca. Kada pritisnem da nesto uradi reakcija igraca kasni, tipa da doda loptu ili nesto drugo. Je li takva igra ili kod mene nesto ne stima kako treba

Jaooo bug koji me izludjuje ponekad, to sto ostaju memorisane komande, tipa neka guzva ovo ono, ja stiskam sut da izbaci se lopta, a ona dodje do igraca kojeg nisam planirao, i tada vec kasno, on je zabije u PM. Ili sa dodavanjem jos bolje.....

Quote Originally Posted by Max 319 View Post
    i ja imam problem za reakcijama igraca. Kada pritisnem da nesto uradi reakcija igraca kasni, tipa da doda loptu ili nesto drugo. Je li takva igra ili kod mene nesto ne stima kako treba
    Takva je igra.

tatko na online operativac's Avatar

ne, ralno, da su usr**i stvar sa semi i manual, jesu. u 2009 si na semi mogao sam da menjas u odbrani, i komp ti ne bi menjao igraca, sto sad radi na semi i to UBIJA

ne znam kod vas, ali kad sejviras taktiku za tim, pa kad je ponovo ucitas, da li sejvira samo formaciju ili i ostala namestanja, tima strategy, "strelice" (kartice) kod igraca i to??

Fox in the Box Рембрант's Avatar

Default Odg: Re: Bagovi u PES-u 2010

Quote Originally Posted by operativac View Post

ne znam kod vas, ali kad sejviras taktiku za tim, pa kad je ponovo ucitas, da li sejvira samo formaciju ili i ostala namestanja, tima strategy, "strelice" (kartice) kod igraca i to??
    Само формацију учитава, остало ништа...

Regular NIKOLA m 92 zemun's Avatar

Probajte da sa bekom kratko zadrzite centarsut da bi proigrali CB-a...samo je vrati golmanu ovaj se zbuni i da auto-gol :S

najveci problem je sto neki ljudi svoje neznanje nazivaju BAG-om!
    ovaj pes je ubedljivo najbolja simulacija fudbala. ima sitnih gresaka, ali to je sasvim normalna i zanemarljiva stvar. cak se ti bagovi (po nekoj mojoj teoriji zavere) namerno ostavljaju, da bi imali sta da isprave sledece godine.
    kada izadje savrseni PES, KONAMI ce propasti!

sad sam instalirao onaj patch 4,0 i izbacuje me iz igre imali lijeka

Page 1 of 3 123 LastLast