Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 21 to 40 of 42

Thread: PES 2010 online portal site

Default Odg: PES 2010 online portal site

Meni je Numbers 2 A
    Numbers 3 B
    Numbers 4 B Ali nevredi meni to jer nemam orginal ali cu ga kupiti kad tad!!!

Professional MiloshDjordjevic's Avatar

Meni i sa 2,i sa 3,i sa 4 igracha A

Meni izaslo sve A inace brzina mi je 128 kbps

Cool!

ja udjem u pes10 pa odem u online, i onda posle trazenja mi pise"unable to locate server for network connection test.please make sure your network settings are configured correctly." ima li veze to sto ulazim preko JSL patch pes-a.Pomoc!!!!!

Ja odem ali ono pise Check your registration code....

Quote Originally Posted by androca10 View Post
    ja udjem u pes10 pa odem u online, i onda posle trazenja mi pise"unable to locate server for network connection test.please make sure your network settings are configured correctly." ima li veze to sto ulazim preko JSL patch pes-a.Pomoc!!!!!
    Blokirati windows firewall. Iskljuci ga i u antivirusu i onda je sve ok.

Quote Originally Posted by dushan1610 View Post
    Ja odem ali ono pise Check your registration code....
    Jesi se registrovaona i dobio konami i game ID? Ali, ako nemas original, sve je dzaba.

Quote Originally Posted by Nneemmaanjnjaa View Post
    Blokirati windows firewall. Iskljuci ga i u antivirusu i onda je sve ok.
    ja imam avast antivirus ali gdje to da iskljucim,m0gu da stopiram ceo antivirus ali neznam jeli to to?

Nije. Windows firewall ti se nalazi u control panelu.

nemas nista iskljuciti awast ne pravi nikakve poteskoce firewall osim onog iz windows xp- njegov iskljuci

iskljucio sam i windows firewall i avast! ali i dalje nemoze.zna li neko da resi moj problem?

iskljucio sam i windows firewall i avast! ali i dalje nemoze.zna li neko da resi moj problem?
    Ako koristis PESEdit 2010 Patch 1.2 by PATe.Arminia, moras prvo ici u start, pa PESEdit.com 2010 Patch, pa switch, pa izaberes online.

Default Re: PES 2010 online portal site

ja koristim owaj patch PESEdit.com 2010 Patch 1.7 njega sam zadnjeg skinuo,ali neznam kako da iskljucim taj windows firewall u antivirusu.ja odem u control panel i kliknem na OFF (not recommended)a dalje stwarno neznam.ako moze neko da mi stawi screenshot ili neki snimak kako swe treba da uradim bio bi mu zahwalan...

ja koristim owaj patch PESEdit.com 2010 Patch 1.7 njega sam zadnjeg skinuo,ali neznam kako da iskljucim taj windows firewall u antivirusu.ja odem u control panel i kliknem na OFF (not recommended)a dalje stwarno neznam.ako moze neko da mi stawi screenshot ili neki snimak kako swe treba da uradim bio bi mu zahwalan...
    Odakle izvuče ovu temu Ne kapiram zašto želiš da isključiš windows firewall?! Šta pokušavaš da postigneš konkretno?

Quote Originally Posted by Strippy View Post
    Odakle izvuče ovu temu Ne kapiram zašto želiš da isključiš windows firewall?! Šta pokušavaš da postigneš konkretno?
    pa pogledaj prethodne komentare,kad udjem u online pise mi ...unable to locate server for network connection test.please make sure your network settings are configured correctly... pa su mi rekli da isljucim winows firewall u antiwirus.

Izvini, nisam pažljivo pročitao sve prethodne postove. Rekao bih da sumnjam da firewall ima bilo kakve veze s tim, ali pošto ne znam rešenje ovog problema, neću ništa reći

Default Re: Odg: Re: PES 2010 online portal site

Quote Originally Posted by jovan111p View Post
    Konami ID i Game ID treba da ti budu razliciti ali Game ID ti je kako ces se zvati u igri ( Online )!!!
    e brate, ja napravio game id i konami id registrovo tamo na id.konami i sve tu radi, mogu se i lognut na stranicu, al kad udjem u igru, kucam game id i pass pise me "unable to login. check ur registration code". moze li mi ko pomoci, molim vas?

Moras imati valjani registration kod.Po tom kodu se prepoznaje tko ima a tko nema pes original i zato uz original dobijas i jedinstveni kod.Ti vjerojatno imas piratsku verziju i zato ti se pojavljuje problem.

KAKO DA NAPRAVIM K OAMI ID I GAGME ID I GAgME ID PASSWORD POMOC....

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast