Page 1 of 19 12311 ... LastLast
Results 1 to 20 of 374

Thread: IKSTEEZ PES6 Liga 2 Division B (rezultati/komentarisanje utakmica) S2

Hybrid View

Default IKSTEEZ PES6 Liga 2 Division B (rezultati/komentarisanje utakmica) S2

IKSTEEZ PES6 Liga

Liga 2 ~ Division B

--------------------------------------

dshN
    -
    IgorJuve -
    Bogdandelija -
    scooby -
    MozzART -
    Strale -
    Zilla -
    Aciko -
    MISKO -
    noviice -
    LimaMC -
    gogiland -
    manutd -
    KaDjo -
    Zizou -

Misko - dshN 2:0

jako lepa utakmica su puno prilika na obe strane, cak je protivnik imao vecu inicijativu.
    Prvi gol lepa akcija, dupli pas i realizacija, drugi pogodak lob iskosa pored golmana.
    Cestitke dshN na fer i korektnoj utakmici i puno srece u nastavku.

odlicna utakmica,puno prilika...ja sam imao par 100% sansi al nije tela da udje.Fer utakmica,Misko puno srece u nastavku.

Misko - Strale 2:3

Zanimljiva utakmica sa puno sansi i golova.
    Vodio sam do 80 minuta 2:1 ali je to sve sto sam mogao, protivnik je bio bolji.
    Strale cestitke i srecno u nastavku.

Misko - Mozzart 2:3

Vodim 2:0 i izgubim 2:3
    Mozzart
    Srecno u nastavku

Odigrali Zilla i ja

Sta reci, nakon 25(10) mojih suteva i nijednog gola bolje nije moglo. Pepe me sahranio u ovoj utakmici. Good game Zilla

Strale vs Zilla 0 : 2

ja stvarno neznam kako sam uspeo pobjediti strale igrao je samo on a ja sam srecno zabijo 2 pogodka .

Његош MozzART's Avatar
    ђе у зору навраћају вуци, а предвече цуре и хајдуци

Ja i MISKO odigrasmo..
    Odlicna tekma, napadacka, on poveo 2:0 u prvih 25 min, ja smanjim do poluvremena na 2:1 i u drugom mu uvalim dva sunjava gola...

Evo screen:

Ja bih zamolio samo moje protivnike da budu strpljivi jer ja nisam u mogucnosti do utorka da igram utakmice. Cim dodjem u BG igramo ne brinite
    Hvala na razumevanju.

Odigrali smo ja i zilla, pobedio sam ali bilo je gusto , sve najbolje zilla u daljem toku lige , samo ovde je zilla trebao da bude domacin ali mislim da to nije bitno

I sa gogilandom sam odigrao, vodio je 2:0, i ipak sam ga pobedio 2:4, takodje sve gogiland sve najbolje u daljem toku lige

LimuMC jos nisam video na msn-u, probacu danas da odigram sa njim ako ga nadjem i sa miskom jos da odigram danas i to je to

Bila jae zanimliva utakmica mislim da ni sam zasluzio da izgubim ali to je to Igor je zasluzeno osvoijo 3 boda .puno sreca u nastavku

novica me bukvalno razbio u svim segmentima igre,sto se vidi po rezultatu.sve cestitke na odlicnoj igri

ACIKO-NOVIICE 0:5

Ako sam i bio deprimiran zbog loseg pocetka i primljenih 8 komada i lose realizacije,sada sam maximalno ozbiljno pristupio igri i vrsio konstantan pritisak na protivnika koji je urodio plodom sa dve oduzete lopte na protivnikovoj strani i realizacije posle njih.Ostala tri gola su plod izradjenih akcija.Aciko se trudio i u drugom poluvremenu popravio znatno svoju igru ali nije uspeo da nadje blizi put do gola i sve akcije su mu se zavrsavale na 16 metara.Odlicna utakmica u kojoj su dosli do izrazaja presing elementi Fulhama.

Aciko srecno u nastavku takmicenja!

[IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]
    covek me razbio,sta reci

igrali scooby ( Napoli ) i ja ( Getafe ) 3 : 3

Bila je to *****ana tekma,smusenost moje odbrane, dovela je do toga da je Napoli rano otvorio utakmicu,ali zato je napad Hetafea bio na visini zadatka. i uzvraco istom merom.Moze se reci da je scooby konstantno vrsio presiju i atakovo sa krila i da je na momente imo vise od igre,pa ne bi bilo nezasluzeno da je i pobedio.medjutim imao je i Hetafe svojih momenata,pogotovu kada je od 2 : 1,preokrenuo rezultat na 2 : 3.Leprsavost igre hrabroga Hetafea ( i pored cinjenice da je nekoliko prvotimaca bili na klupi )mogla se videti na sredini terena gde protivnik u pojedinim momentima nije imao resenje Tad je odbrana Hetafea delovala kao stjena,a ako bi ista i prolazilo,na golu je Ustari cino cuda,vato zive lopte.
    Na kraju,mozda i najrealniji ishod.
    Sve cestitke scooby-ju,na korektnoj partiji uz napomenu da nikom nece biti lako na vrucem terenu u Napulju.

(RonaldinhoHR) Fenerbahce 3-2 Celtic (Misko)

Jako dobra utakmica uz puno uzbudljivih akcija, malo više sreče na moju stranu al eto... Sretno dalje =)

Misko javi mi na msn koji termin ti odgovara da odigramo utakmicu.Poslao sam ti poruke na msn nisi odgovorio

nema Miska da se javi da odigramo

Odigrali dshn i ja

Good Game dshn......

lepo me opro strale...ja sam imo par velikih prilika salihovic bot 3 puta pogodio statvu,pred kraj sam imo 1na1 al nis od toga,dao sam neki glup gol sa obasiem.Good Game i puno srece u nastavku Strale.

Page 1 of 19 12311 ... LastLast