Page 1 of 19 12311 ... LastLast
Results 1 to 20 of 374

Thread: IKSTEEZ PES6 Liga 2 Division B (rezultati/komentarisanje utakmica) S2

Default IKSTEEZ PES6 Liga 2 Division B (rezultati/komentarisanje utakmica) S2

IKSTEEZ PES6 Liga

Liga 2 ~ Division B

--------------------------------------

dshN
    -
    IgorJuve -
    Bogdandelija -
    scooby -
    MozzART -
    Strale -
    Zilla -
    Aciko -
    MISKO -
    noviice -
    LimaMC -
    gogiland -
    manutd -
    KaDjo -
    Zizou -

Misko - dshN 2:0

jako lepa utakmica su puno prilika na obe strane, cak je protivnik imao vecu inicijativu.
    Prvi gol lepa akcija, dupli pas i realizacija, drugi pogodak lob iskosa pored golmana.
    Cestitke dshN na fer i korektnoj utakmici i puno srece u nastavku.

odlicna utakmica,puno prilika...ja sam imao par 100% sansi al nije tela da udje.Fer utakmica,Misko puno srece u nastavku.

Misko - Strale 2:3

Zanimljiva utakmica sa puno sansi i golova.
    Vodio sam do 80 minuta 2:1 ali je to sve sto sam mogao, protivnik je bio bolji.
    Strale cestitke i srecno u nastavku.

Његош MozzART's Avatar
    ђе у зору навраћају вуци, а предвече цуре и хајдуци

Ja i MISKO odigrasmo..
    Odlicna tekma, napadacka, on poveo 2:0 u prvih 25 min, ja smanjim do poluvremena na 2:1 i u drugom mu uvalim dva sunjava gola...

Evo screen:

Misko - Mozzart 2:3

Vodim 2:0 i izgubim 2:3
    Mozzart
    Srecno u nastavku

Odigrali Zilla i ja

Sta reci, nakon 25(10) mojih suteva i nijednog gola bolje nije moglo. Pepe me sahranio u ovoj utakmici. Good game Zilla

Ja bih zamolio samo moje protivnike da budu strpljivi jer ja nisam u mogucnosti do utorka da igram utakmice. Cim dodjem u BG igramo ne brinite
    Hvala na razumevanju.

Strale vs Zilla 0 : 2

ja stvarno neznam kako sam uspeo pobjediti strale igrao je samo on a ja sam srecno zabijo 2 pogodka .

3 kolo Sampdoria(Aciko) - Roma(KaDjo) 1:3 (1:1)

odlicna utakmica sa dosta sansii 2 prelepa gola.prvo poluvreme tvrdo tek pred kraj poluvremena dva gola na obe strane jos jedna sansa zicer za Cassana.u drugom poluvremenu SAmp. se uglavnom branila ,Roma odigrala odlicno narocito 2 poluvreme i zasluzeno dobila.Cestitke KaDju na odlicnoj utakmici.ss nemam jer mi se resetovao komp na smom kraju

Odigrali smo ja i zilla, pobedio sam ali bilo je gusto , sve najbolje zilla u daljem toku lige , samo ovde je zilla trebao da bude domacin ali mislim da to nije bitno

I sa gogilandom sam odigrao, vodio je 2:0, i ipak sam ga pobedio 2:4, takodje sve gogiland sve najbolje u daljem toku lige

LimuMC jos nisam video na msn-u, probacu danas da odigram sa njim ako ga nadjem i sa miskom jos da odigram danas i to je to

Odigrali dshn i ja

Good Game dshn......

lepo me opro strale...ja sam imo par velikih prilika salihovic bot 3 puta pogodio statvu,pred kraj sam imo 1na1 al nis od toga,dao sam neki glup gol sa obasiem.Good Game i puno srece u nastavku Strale.

Napoli 8 - 4 Fulham

Dobra utakmica, puno prilika za obe ekipe sva sreca moj golman je vecinu suteva odbranio nenadano, puno srece u nastavku prvenstva.

SCOOBY-NOVIICE 8:4

Quote Originally Posted by manutd85 View Post
    Napoli 8 - 4 Fulham

Dobra utakmica, puno prilika za obe ekipe sva sreca moj golman je vecinu suteva odbranio nenadano, puno srece u nastavku prvenstva.
    Ili su Zalajeta i Lavezzi bili crveni ili ne znam sta ali znam da su sve duele sa mojom odbranom dobili i to nevidjenolako.Bila jedna situacija gde Zalajeta rusi moju trojicu jednog za drugim i daje gol i gde daje Lavezzi gol iz mrtvog ugla dok na ledjima ima mog odbrambenog igraca.Njegov golman nije odbranio samo ono sto nije islo u raslje ali tako je kako je ne moze ovakva utakmica da se ponovi
    rezultat isao ovako 3:0,4:1,4:4,8:4

puno srece u nastavku!

edit:ako ovako nastavim bicu zadnji sa gol ralikom -100

igrali smo sinoc igorjJuve ( panatinaikos ) i ja ( hetafe) 4 : 2
    Posle odlicnog prvog poluvremena i pola drugog vodio sam 2 : 0 i drzao konce u svojim rukama, u tim trenucima moj hetafe je delovao kao klub sa druge planete, dok su puleni IgoraJuvea posrtali po terenu i baujali u prazno. Medjutim nosalantnost me je kostala prvog primljenog gola, a kasnije i dve kobne greske koje je protvnik uspeo da realizuje na pravi nacin,dovela je do toga da je od 60 min samo jedan tim postojao na terenu,koji me je do kraja tekme potpunp dokusurio..Svaka cast IgoruJuvetu,na korektnoj partiji i na dobro pruzenoj borbi ( iz koje sam naucio da se nikad netreba predavati) Svaka sreca u daljem nastavku lige.

Napoli 3 - 1 Sampdoria

dobra tekma,rano je protivnik dobio crveni pa sam eto imao srece...nadam se ce i on u nastavku imati srece...

odlicna utakmica cestitke protivniku na zasluzenoj pobedi

Quote Originally Posted by noviice View Post
    Ili su Zalajeta i Lavezzi bili crveni ili ne znam sta ali znam da su sve duele sa mojom odbranom dobili i to nevidjenolako.Bila jedna situacija gde Zalajeta rusi moju trojicu jednog za drugim i daje gol i gde daje Lavezzi gol iz mrtvog ugla dok na ledjima ima mog odbrambenog igraca.Njegov golman nije odbranio samo ono sto nije islo u raslje ali tako je kako je ne moze ovakva utakmica da se ponovi
    rezultat isao ovako 3:0,4:1,4:4,8:4

puno srece u nastavku!

edit:ako ovako nastavim bicu zadnji sa gol ralikom -100
    Moram da napomenem da je meni napoli bio jedan od ****ova.
    U test utakmicama sam u napadu sa njima radio sta sam hteo,ali je odbrana bila nekako "dummy" pa sam zato njih stavio tek na 4ti ****. Pripazite se napad Napolia je mega efikasan i prodoran (bar bio u mojim rukama)

Bila jae zanimliva utakmica mislim da ni sam zasluzio da izgubim ali to je to Igor je zasluzeno osvoijo 3 boda .puno sreca u nastavku

Page 1 of 19 12311 ... LastLast