Page 2 of 19 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 21 to 40 of 374

Thread: IKSTEEZ PES6 Liga 2 Division B (rezultati/komentarisanje utakmica) S2

novica me bukvalno razbio u svim segmentima igre,sto se vidi po rezultatu.sve cestitke na odlicnoj igri

ACIKO-NOVIICE 0:5

Ako sam i bio deprimiran zbog loseg pocetka i primljenih 8 komada i lose realizacije,sada sam maximalno ozbiljno pristupio igri i vrsio konstantan pritisak na protivnika koji je urodio plodom sa dve oduzete lopte na protivnikovoj strani i realizacije posle njih.Ostala tri gola su plod izradjenih akcija.Aciko se trudio i u drugom poluvremenu popravio znatno svoju igru ali nije uspeo da nadje blizi put do gola i sve akcije su mu se zavrsavale na 16 metara.Odlicna utakmica u kojoj su dosli do izrazaja presing elementi Fulhama.

Aciko srecno u nastavku takmicenja!

Roma 2 - 4 Napoli

nije losa tekma,moram priznati bilo je malo tesko uz puno srece...puno srece u nastavku...

[IMG][/IMG][IMG][/IMG]

mnogo promasaj protiv ovako dobrog igraca.odbrana katastrofa od 5 suteva u gol 4 usla jedan zavrsio na stativi ,mislio sam da je Roma velika prednost ,ali izgleda nece biti .cestitke Scooby na pametnoj igri i zasluzenoj pobedi

kadjo svaka cast i mnogo teska tekma...i hvala na dobroj tekmi!

odigrali ja i strale 5:3 za strale dobra tekma sretno u ligi

Super Star maremas's Avatar

Da vas pitam, koje ste vi to kolo odigrali?

Utakmica noviice vs manutd se ponistava jer je to utakmica tek 12. kola i utakmica nije na redu!!!

Quote Originally Posted by maremas View Post
    Da vas pitam, koje ste vi to kolo odigrali?

Utakmica noviice vs manutd se ponistava jer je to utakmica tek 12. kola i utakmica nije na redu!!!
    jaoooooj moja greska ja sam iscimao coveka misleci da je u pitanju zizou kakva moja glupost :(

ne bih voleo da se ponisti jer manutd se trudio i izvukao neresen rezultat a opet ako bi se ponovilo kolo mislim da bi ja bio time povlascen jer mislim da bi ga pobedio .Ako vec treba neko da se kazni kaznite onda mene sa 0:3 jer on nije nista kriv!

odigrali strale i ja 3:4

Uzbudljiva utakmica od samog pocetka.napado Udinese, napado Getafe,branio se Udinese,branio sa Getafe.Strale je rano otvorio utakmicu,a jasam ga stizo i na kraju uvodjenjem raspolozenog jokera Gavilana prestigo.On je imao na kraju jednu sansu i pogodio je stativu,lopta je se kretala po gol liniji,ali ipak fortuna je bila na strani hrabroga Hetafea.
    Sve cestitke dobroj ekipi Udinesea i svaka sreca u daljem takmicenju njihovom strategu Straletu

NOVIICE-ZIZOU 5:4

Svako poluvreme za svakog igraca.U prvom moje vodstvo u 01:08 minutu,svaki moj sut u okvir gola je zavrsavao iza ledja njegovog golmana ali isto tako i svaki njegov iza ledja mog golmana.Nekako sam stekao utisak da seigra bez odbrana .U drugom malo i meni laga pa sam tesko zaustavljao njegova driblanja i prodore ali ipak do kraja je ostao zizou krači za jedan gol iako je vrsio konstantan pritisak.poslednja njegova sansa u 90+5 ali sam srecno odbranio i taj napad.Realno i pravicno bi biloi nereseno ovako.....nekad se mora i tako pobedjivati.Puno srece u nastavku takmicenja zizou!

Quote Originally Posted by noviice View Post
    jaoooooj moja greska ja sam iscimao coveka misleci da je u pitanju zizou kakva moja glupost :(

ne bih voleo da se ponisti jer manutd se trudio i izvukao neresen rezultat a opet ako bi se ponovilo kolo mislim da bi ja bio time povlascen jer mislim da bi ga pobedio .Ako vec treba neko da se kazni kaznite onda mene sa 0:3 jer on nije nista kriv!
    Ne igrajte kola napamet. Ponistava se ova utakmica,odigracete vase kolo kad bude na programu.

"Idemo dalje...!" (milan tarot)

odigrali ja i zizou 2:5
    prvo poluvreme je bilo ravnopravno,ali drugom zizouvoa ekipa me je prosto zgazila i prava je sreca da sam primio samo 5 komada.
    bilo je malo vise laga u drugom,no to ni malo neumanjuje njegovu pobedu.

NOVIICE-IGORJUVE 4:1

Interesantna utakmica gde moj rival misli da je nezasluzeno izgubio jer promasi ceo gol nekoliko puta dok drzi R2 .Za to vreme ja sam moje malobrojne prilike(kojih sam imao vise od njega) iskoristio i povecavao prednost sve do 4:1.U drugom Djibril Cisse mi je pravio probleme i tu su periodi dobre igre igora uz konstantne njegove atake(imao sam i malo srece tada)dok mu nisam procitao igru i poceo da presecam njegove kroseve preko terena.Tada se vec igra Panatinaikosa raspala i brzi Andy Dzonson i Camara su protrcavali kroz odbranu lagano i vešto za konacnu pobedu Fulhama!Igore dobra igra i malo vise srece i koncentracije u zavrsetku akcija ti zelim u nastavku takmicenja!

Nije bila neka utakmica, imao sam inicijativu do 70 min ali opet je on davao golove u toku moje inicijative i ako statistika kaze da je bolji imao sam vise 100% sansi ali nisam mogao da dam i ako sam drzao r2 .Novice sve najbolje u daljem toku lige

Jao novice,bem li ti sve

Cestitke na pobedi,ali sledecu ces da mi platis

Odigrali ja i zilla,prvo poluvreme on bio host,pa je pukla veza,pa smo odigrali novo poluvreme gde sam ja bio host.

prvo pol(zilla host):

drugo pol(ja host):

ukupan rez:zilla-Zizou 1:10

zilla,sve najbolje u daljem toku takmicenja

Mislim da sam bio bolji i da je Zizou imao puno srece ali to je to.

haha salim se rezultat kaze sve potpuno me je dokrajcio zizou bez nimalo milosti
    svaka cast nadam se da ce u nastavku ima i drugih so po 10 pogodka

da se utesim malo

Kadjo-Zizou 2:5

Moglo je da bude i vise,Kadjo je imao dosta srece 2 precke na PRAZAN gol(glupi Lucho)

[IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]
    covek me razbio,sta reci

Napoli 3-3 Hetafe

svaka cast gogiland na tvrdoj tekmi...po meni mozda si i trebao da pobedis...zato sto sam prvi put igrao onako sigurno i nije mi se to svidelo...izvini...odlicna tekma...puno srece u nastavku...

igrali scooby ( Napoli ) i ja ( Getafe ) 3 : 3

Bila je to *****ana tekma,smusenost moje odbrane, dovela je do toga da je Napoli rano otvorio utakmicu,ali zato je napad Hetafea bio na visini zadatka. i uzvraco istom merom.Moze se reci da je scooby konstantno vrsio presiju i atakovo sa krila i da je na momente imo vise od igre,pa ne bi bilo nezasluzeno da je i pobedio.medjutim imao je i Hetafe svojih momenata,pogotovu kada je od 2 : 1,preokrenuo rezultat na 2 : 3.Leprsavost igre hrabroga Hetafea ( i pored cinjenice da je nekoliko prvotimaca bili na klupi )mogla se videti na sredini terena gde protivnik u pojedinim momentima nije imao resenje Tad je odbrana Hetafea delovala kao stjena,a ako bi ista i prolazilo,na golu je Ustari cino cuda,vato zive lopte.
    Na kraju,mozda i najrealniji ishod.
    Sve cestitke scooby-ju,na korektnoj partiji uz napomenu da nikom nece biti lako na vrucem terenu u Napulju.

Page 2 of 19 FirstFirst 123412 ... LastLast