Page 11 of 19 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 201 to 220 of 374

Thread: IKSTEEZ PES6 Liga 2 Division B (rezultati/komentarisanje utakmica) S2

Noviice-DSHN 4:0

U prvom pol je utakmica bila izjednacena gde je dshn imao mozda i vise sansi uprkos inicijativi Fulhama a Fulham je dao jedan gol za odlazak na poluvreme 1:0!Onda imamo black screen i ponovo igramo poluvreme gde je host DSHN i tu je isto bilo ujednaceno samo sto ovaj put vise prilika ima Fulham i jos 3 iskoristava za konacnu pobedu 4:0!Gud gejm i sve najbolje u ligi DSHN!

Noviice-Mozzart 4:2

Vrlo teska tekma za mene gde je mozzart imao dosta inspiracije i pretio iz svakog kontranapada sa gol-sansom iako je u prvom poluvremenu dao dva evro-gola sa preko 20 metara na poluvreme se otislo sa 2:2!U drugom sam se ja jos vise otvorio i bacio sve u napad i to je otvorilo prostor brzonogim agueru,forlanu i sinami pongole da lete po krilima imao je mozzart i manjak srece gde je pogadjao precke i stative ali sam golove davao ja.Na kraju 4:2 za Fulham gde bi mozda neresen rezultat bio pravedniji ali kako sam nekada rekao zizou nekada se i ovako mora pobedjivati!Gud gejm i puno srece u nastavku Mozzart!

Super Star maremas's Avatar

Au noviice silovit

Bice izgleda napeto do kraja, noviice, scooby, Zizou... jedan dobar igrac ce nazalost ostati u drugoj ligi...

Noviice-Strale 1:1

Ovo je za mene moja utakmica kola i opravdala je sve sladokusce!Nisam uspevao sa Andy Jonsonom da se otresem odbrambenih igraca udinezea ali sam ga kao i uvek cekao...ovaj put nije uspeo ni asistenciju ni gol da da.Kim se heol je bio crven ali su njegovi sutevi zavrsavali nebu pod oblake iz izglednih situacija.Zamora je dao gol ali nije imao podrsku prve dvojice.Strale je igrao na brzog di natalea i on mu je u jednom prodoru doneo izjednacenje a moglo je da bude i bilo koji drugi rezultat ne bi bilo neposteno ovako 1:1.Kao i uvek nadmocniji sam od svojih protivnika po statistici i imam inicijativu ali to ne donosi uvek rezultat!Gud gejm i good luck u nastavku strale!

Getafe - Borusija 1 : 4

Agonija se nastavlja.Svetlo na kraju tunela nije ni blizu

Protivniku puno srece u nastavku

odigrali ja i gogiland konacno moja prva pobjeda rezultat 4:1 dobra tekma sretno u ligi

Danas sam uspeo da nahvatam Miska dogovor je bio da odigeamo tacno u 17 h.covek se pojavio u 17:20 h rekao sam mu da krecemo za 2 min.dok sam se prebacio na gui covek je ofline na msn i vise se nije pojavljivao do sada.Ja ga vise necu moliti da odigra tekmu ako hoce neka se javi ja mu stojim na raspolaganju

Jel se moze jos uvek prijaviti za ligu?

meni isto nece da se javi. a zadnji rok za odigravanje je koliko sam razumeo danas do 24:00 h

JAVI SE MISKO!

Getafe - Hofenheim 4 : 3

http://img33.imageshack.us/img33/3586/dshn.png

Alarmantno stanje u predgradju Madrida,izazvano protestima navijaca,usled losih rezultata u poslednja cetiri kola, dovelo je do smene trenera i suspenzije pojedinih bahatih i oholih prvotimaca.
    Novi trener je postavio stari sistem igre koju je ambiciozna ekipa Getafea negovala na pocetku sezone
    Hrabro je ekipa Hetafea krenula u ovaj mec.Lomila je nezgodnu gostujucu ekipu i na kraju prvog poluvremena uspela je da konacno slomije otpor Hofenheima.
    Furiozan pocetak drugog poluvremena i vec je bilo 4 :0
    Ali kao po obicaju ove sezone,neobjasnjivo opustanje mlade ekipe,dovelo je do toga da je opasni protivnik uspeo da ugrozi visoko vodjstvo
    Na kraju 4 : 3 , gostima puno srece u nastavku sezone.

12.kolo Aciko-Strale 2:4

Obavestenje:
    Posto par igraca ima odredjene probleme i zbog toga ne moze da stigne da odigra svoje utakmice na vreme, produzicemo im rok (poslednji put ispasti fer) umesto da registrujemo 3:0

ROK : Sreda 23:59

Biske (liga2) ~ radi na uploadovanju fajlova za JSL patch 2009
    Nemanja (liga1) ~ problemi sa pingom , isao do provajdera / ako ne resi problem verovatno nece ni igrati dalje :(
    Petko (liga1) ~ Prso mu pes
    chmaster (liga2) ~ decko je usao kao izmena i imao je Cetvrtak-Nedelja period da odigra 9utakmica, odigrao je 3 u jednom danu i ostao bez neta,javio se meni i zamolio da ga sacekamo. Ja licno zelim da mu pruzim sansu (kad sam vec dao Wolfu i Dzekiju/Marulji) jer je bar odigrao te "stare tekme" , on cim se pojavi...cim nadje vas odigrace sve.
    japanac/slogapla ~ oba ne mogu da hostuju gejm

Nova kola objavite, a njihov rok od ovog trenutna vazi kao : Nedelja 23:59h i vise nece biti bilo kakvih pomeranja kakve god probleme da imate.

odigrali ja i zilla ja dobio 6:2 dobra tekma sretno u ligi

bio je bolji man utd zasluzio pobjedu ali golovi su bile bar 4 na isti nacin sut na gol golman odbija loptu i onda drugi igrac zabije gol zasluzio je pobjedu ali golovi su bili nervozni

14.kolo IgorJuve-Aciko 0:2

Odlicna utakmica sampdorie tvrdo disciplinovano pozadi,u napadu dosta dobro sa manje promasaja nego obicno,tekma se odvijala normalno do 65 min kada sam postigao gol protivnik se pozalio na lag do tada ni jednom,tako isto je uradio posle drugog gola,stali smo i ponudio sam da odigramo drugu tekmu 2:0 za mene i preostalo vreme,sta drugo u 70 i nekom minutu .protivnik je rekao da nastavimo.Igrali smo na njegov host on je bio server preko gui.Zao mi je ako je imao problema ali je to morao mnogo ranije da prijavi a ne posle postignutih golova.Igore sretno u nastavku

scooby 6-2 IgorJuve

fer protivnik...dobra igra...branio mi drugi golman i lepo me je spasio...moglo je lagano da bude nereseno ili cak pobeda protivniku...presudan je bio samo zalajeta i to je davao golove odakle je hteo i samo me je to spasilo...srecno igore dalje u nastavku...

Sve je tacno sto si rekao, samo jedno nije , rekao sam pre 60 da imam laga ali da cu zavrsti utakmicu jer mi nije ni bitno i posle kad si mi dao gol iznervirao sam se malo pa sam opet rekao jer sam stvarno imao lag.Sad ne znam da li je do mene ili do njega ali ja mislim da sam ja prvo poluvreme host a on drugo tako da je verovatno zbog njega lagovalo, ali nije ni bitno.Naravno sve najbolje u nastavku.

Evo odigrali ja i scooby, odlicno je odigrao, ravazlio me je .Svaka cast sve najbolje u nstavaku

to je od mene za ovaj deo sezone...odigrao sam sve,srecno svima dalje...

Super Star maremas's Avatar

MISKO odigraj zaostale 2 tekme iz prethodnih kola

Његош MozzART's Avatar
    ђе у зору навраћају вуци, а предвече цуре и хајдуци

Eo odigrasmo ja i Ronaldinho..4:1 za njega..

Znaci bruka kolko sam bolji bio, konstantni napadi cijela utakmica, ali primim 2 lijeva gola i to me u**** totalno..

Drugo poluvrijeme u nehumanim uslovima, lag svo vrijeme, igraci "super mario style", jos 2 gola i moj pocasni sa ivice sesnaesterca..

Sto te ne ubije, ojaca te!
    Ronaldinho, srecno u nastavku lige..

Spoiler:

Page 11 of 19 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast