Page 1 of 14 12311 ... LastLast
Results 1 to 20 of 275

Thread: IKSTEEZ PES6 Liga 2 Division A (rezultati/komentarisanje utakmica) S2

Default IKSTEEZ PES6 Liga 2 Division A (rezultati/komentarisanje utakmica) S2

IKSTEEZ PES6 Liga

Liga 2 ~ Division A

--------------------------------------

Рого.ЗВ
    -
    Mirki -
    Slogapla -
    Shomy -
    nebojsakolak -
    Pejaz -
    fenix -
    Biske -
    CR-9-CR(C.Ronaldo) -
    MadoxX -
    El_Fuego -
    deni -
    Woolf00 -
    Japanac88 -
    Aladdin986(laki) -

5 kolo

Evo i prve utakmice iz ove grupe!!!! DObar pocetak debitanta menadzer-a L@ki-a ...
    Cestitke za protivnika nije imao srece..:(

Stats Moderator deniii's Avatar

biske - deni 2-3

Milsim da sam zasluzio pobedu

Super Moderator Бишке's Avatar

Dobra i cvrsta utakmica!Vodio sam dvaput,a kad je deniii 2.put izjednacio moji strucnjaci su dali autogol.Puno srece u daljem takmicenju,deniii!

PES-master _Dante_'s Avatar

Quote Originally Posted by Aladdin986 View Post
    mozda zbog mojeg patch-a .. tj morao sam novi crack staviti i grbovi i imena su pomeshani kod nekih timov-a... ili mozda je stvarno pogresio ekipu a ja nisam bash obratio paznju !!!
    Ok, da ne spamujemo u ovoj temi, Sly kad dodje neka obrise ove postove... Jer je ova tema ipak za postavljanje rezultata i komentara meceva... A za dogovaranje meceva najbolji je msn, da ne trpamo temu radi lakse preglednosti...
    I kad se postavljaju rezultati, po meni je najbolji PicturePush, pa kad se uploaduje da se postavi u rezoluciji 640*480 jer se tako SS najbolje vide a nisi ogromni... Puno srece i zabave!

EDIT: Evo PES6.exe za CR9 i kome jos treba...

uploadujte im exe i vise komentara na same utkamice,manje spama

Nemogu verovat kad gledam krajni rezultat...!!! izgubio sam bodove mnogo vazne bodove :( .. veliki promasaji na kraju sam ispastao cak ni remi nije ostao :( imao sam kec-a u rukavu steta .. cestitke Pejazu na fer i korektnoj igri ...

Moja sramna partija a ipak pobeda nisam zasluzio ni neresen rezultat aliddinu svacast razbio me totalno ja sam dao neke retardirane golove i to je to dok me je aldin totalno nadigrao i imao bar 10 stopostotnih sansi ali nije imao srece i na kraju uz mnogo srece ja odnosim pobedu. Hvala Aladdinu na fer i korektnoj igri uz napomenu da sam ja bio na njegovom mestu polomio bi ceo komp koliko je sansi promasio.

Mnogo teska utakmica za domacina, posle neocekivanog poraza u proslom kolu, dosla je neizvesna utakmica do samog finis-a!!! Napadao sam iz svih snag-a ali bez preciznog udarca :(
    Svaka moja greska i koban kontranapad su imali gosti!!! Na kraju meca Emana je najzad pogodio u okvir gol-a i tako savladao golmana gostiju.. Cestitke Japancu na dobroj igri

Quote Originally Posted by Aladdin986 View Post

Mnogo teska utakmica za domacina, posle neocekivanog poraza u proslom kolu, dosla je neizvesna utakmica do samog finis-a!!! Napadao sam iz svih snag-a ali bez preciznog udarca :(
    Svaka moja greska i koban kontranapad su imali gosti!!! Na kraju meca Emana je najzad pogodio u okvir gol-a i tako savladao golmana gostiju.. Cestitke Japancu na dobroj igri
    prvo cestitke od mene i od moje ekipe!

Utakmica na strani domacina, napadao me je konstantno morao sam da se sstisnem ,sto se kaze, kao baba pred penziju..ima sam par kontrica, to su va dva suta, ali moglo je da bude "Cao domacine".Posed lopte na mojoj strani,a kako i nebi kad sam jedva cekao da uzmem loptu da je "davim" da glman odahne malo..Sve u svemu zasluzena pobeda.

Slogapla , da se pojavi i ostavi MSN.

deni - MadoxX 2-2
    dobra utkamica slazem sa tim al i ja sam imao hendikep kod baros i kod keita najbole igraci u mom timu

Professional MiloshDjordjevic's Avatar

komentar:mislim da ce se deni sloziti samnom ako kazem da je ovo realan rezultat,oboje smo imali par dobrih shansi i igrali smo slichno.Dodushe imao sa jedan veliki hendikep kod tima,a to je da na listi igracha uopshte nije bio Zhirkov,zvezde tima.

Evo i moj MSN Slogapla@hotmail.com . Zelim da se zahvalim sly_zomb1e posto mi je on napravio msn ja nikako nisam mogao.

wolf00 - deni 0-3
    vodio sam ga 3 - 0 i u nadoknade 90+ je isklucio utakmicu wolf00 evo i slika kad je isklucio

Regular El_Fuego's Avatar

samo da kazem nesto (zaboravio sam ranije). posto ja imam download i upload limit od 10 giga, za to vrijeme mi je upload 1.00 mb. kad predem 10 giga limita onda mi je upload 512 kb.

Professional MiloshDjordjevic's Avatar

MadoxX - Slogapla 0:2

Neznam zashto je cela utakmica bila u slow motion,i onda mi je bilo teshko igrati

Odigrali smo Madoxx (MiloshDjordjevic) i ja. Strelci Fabregas u 39 i Bendtner u 50.

Sto se tice laga i ostalih stvari. Pre pocetka utakmice bilo je tri one crte. Prvo poluvreme on je host laga je bilo jako malo. Drugo poluvreme ja sam host, igra je bila usporena i meni i njemu.

Super Star Рого.ЗВ's Avatar

И прва текма у сезони и победа. А почело је лоше...Имао сам 1на1 са Адебајором и промашио сам да би уследила казна и гол Миколија за 1-0. До полувремена сам успео да изједначим преко Тевеза, да би у наставку игре дао још 4 гола (2 Тевез, Адебајор и Белами), а Пејаз 1.

Честитке Пејазу на фер и коректној игри, пуно среће у наставку лиге!

Odigrali ja i nebojsakolak jedno poluvreme pa je njemu bagovalo nesto nije mogao da nastavi. na poluvremenu 0:1 .. cim budemo mogli nastavljamo drugo poluvreme

EDIT>> Dopuna

odigrali i drugo poluvreme 0:2

ukupno 0:3 za PSV(Japanac)

protivniku cestitke na fer i korktnj igri .. zelimo im srecu u daljem takmicenju!!

Page 1 of 14 12311 ... LastLast